Hosté diktovali tempo hry v prvním poločase, domácím se podařilo zápas z 0:2 na 3:2 otočit.

HERÁLEC HB – LÍPA 3:2

V prvním poločase byla Lípa jasně lepší, Herálec během 45. minut neohrozili branku. Odměnou Lípy byly dva góly po chybě herálecké obrany, kdy úspěšnými střelci byli Špiňar a A. Kutlvašr – 0:2. Po přestávce přišel na hřiště úplně jiný Herálec, dostal se do tlaku, a ten korunoval vašák z trestného kopu. Další šance Herálec zahosil a mohl být za to potrestán, ale Nermut svůj tým podržel. Rozhodnutí padlo v posledních šesti minutách, kdy nejdříve vyrovnal Hrala a dokonalý obrat zařídil Filipský z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na Pátka.
Góly: 55. Vašák, 84. Hrala, 86. Filipský (PK) – 18. Špiňar, 28. A. Kutvašr. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Herálec: Nermut – Ulrich, Hrala (89. M. Stojan), Paclík – J. Stojan (75. Kovařík), Pátek, Kohout, Král, Filipský – L. Stojan, Vašák (69. Komůrka). Lípa: Vašák – Michal Fejt, M. Prokš, J. Kutlvašr, Marek Fejt (80. Souček) – Havel (46. Starý), Sláma (69. Rosecký), Kříž, Špiňar – A. Kutlvašr, J. Prokš.

CHOTĚBOŘ B – KOŠETICE 1:0

Domácí byli lepší na míči, běhavější, ale soupeř dobře bránil a rezervu Chotěboře do velkých šancí nepouštěl. Ve druhém poločase domácí trenér Turek oživil útok, jeho svěřenci si začali vypracovávat šance. Rozhodnutí padlo v 57. minutě, kdy se po akci Koutného s Krédlem prosadil Ondráček.
Gól: 57. Ondráček. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Dobrovolný – Šimon, Čapek, Ďoubal, R. Odvářka – Ondráček, Běloušek, Kohout (50. Koutný), Tůma – Turek (87. Ledvinka), Krédl (70. Novák).

TIS – ČERNOVICE 3:3

Hosté si během zápasu vypracovali pět šancí a z toho dokázali třikrát skórovat. Už v prvním poločase se dostali do dvougólového vedení, ale do přestávky z pokutového kopu snížil Zezulák. Druhý poločas byl Tis aktivnější, podařilo se opět zásluhou Zezulka vyrovnat, ale hosté odskočili zase na rozdíl jedné branky. Konečnou remízu zařídil v poslední minutě dorostenec Teodor Kozlík.
Góly: 45. a 52. Zezulák (oba z PK), 90. T. Kozlík – 15. a 80. Koller, 32. Vlach. Rozhodčí: Perlík. ŽK: 0:5. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Tis: Sojka – Mišta, Bárta, Benák, Mareš – Zezulák, Rosecký, M. Kozlík, Kafka (74. T. Kozlík) – J. Novotný st. (46. J. Novotný ml.), Vala (46. Vacek).

N. RYCHNOV – MÍROVKA 1:2

V pohledném zápase se domácí ujali vedení zásluhou Mugrauera ve 24. minutě. Hosté hned vzápětí nastřelili břevno, na druhé straně pak neuspěl V. Mareš, který jen nastřelil brankáře. Ve druhém poločase hosté vyvinuli tlak, ale domácí hrozili z brejků. Jeden z nich neproměnil střídající Fíla. Mírovka vyrovnala čtvrt hodiny před koncem, chybu v defenzivě potrestal nejlepší hráč zápasu Bradáč. Nový Rychnov mohl znovu do vedení, Fíla šel sám na brankáře Beděru, ale nedal. To Kaplan byl daleko pohotovější, po centru Bradáče rozhodl zápas tři minuty před koncem.
Góly: 24. Mugrauer – 75. Bradáč, 87. Kaplan. Rozhodčí: Sliž, ŽK: 1:4. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Mírovka: Beděra – Rásl, Martínek, Dvořák, Freudenreich – Netopilík, Kaplan, Šimon (88. Rázl), Lacina (90. Heřmánek) – Němec, Valášek (56. Bradáč).

ŠTOKY – PACOV B 7:3

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, se šancemi na obou stranách. „Do přestávky se hrálo zaslouženě 3:3," řekl v přestávce domácí trenér Tomáš Karlík. Po přestávce už jasně dominovaly Štoky a svůj tlak zúročili i gólově. „Mrzí mě inkasované laciné góly, ale po přestávce jmse soupeře přejeli a zaslouženě vyhráli," dodal Karlík.
Góly: 20. a 36. A. Dáňa, 40., 69. a 85. Žila, 60. a 80. Lóži – 21. Hrobský, 33. Svoboda, 44. Gavrecký (PK). Rozhodčí: Havlín. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 3:3. Štoky: T. Kubát – Miksa, Gleixner, Stehlík, Havel (83. Šprla) – A. Dáňa, Fic (46. J. Kubát), Holík (63. J. Dáňa), Prokš – Žila, Lóži.