HERÁLEC – MÍROVKA 6:1
Domácím se rozloučení s vlastními fanoušky povedlo na jedničku. Postupující Mírovku sestřelili 6:1. Do vedení šel Herálec ve 27. minutě, kdy po rohu dorazil balon do sítě Josef Pátek. O čtyři minuty později zakončil pohlednou akci Buben. A chvilku před odchodem do kabin se po dlouhém odkopu brankáře dostal k balonu Fukan a přeloboval vyběhnutého gólmana hostů. V 61. minutě se hostům podařilo snížit, a když se mohli ještě dotáhnout, tak domácí podržel Bradáč.

Těsně před koncem zápasu Herálec uklidnil fanoušky, když během tří minut dal tři branky a rozhodl o svém vítězství.

Góly: 27. Josef Pátek, 31. a 85. Buben, 43. Fukan, 83. Kohout, 86. Ježek – 61. Kaplan. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 3:0. Herálec: Bradáč – L. Stojan, Paclík, Ganobjak – Hrala, Josef Pátek, Kohout, Král, Kovařík – Fukan (85. Ježek), Buben (89. J. Stojan). Mírovka: Beděra – Zet, Martínek, Dvořák, Heřmánek (72. Kverek) – Zacha, Semrád, Kaplan, Mach (84. Němec) – Lacina, Böhm.

ŠTOKY – POČÁTKY 11:0
Domácí si otevřeli na hřišti střelnici. Počátky se sice dostavily na utkání, ale byly absolutně odevzdané. Do branky se jim postavil hráč z pole a bylo jen otázkou, kolikrát inkasuje. „Čekalo se na první dva góly a pak už se jen čekalo, kolik to skončí,“ řekl trenér domácích Radek Palán. Skóre otevřel jako první Bošacký, který se nejlépe zorientoval v závaru před brankou. Pak se trefil ještě třikrát. Po dvou brankách dali Kunc a Vodička a k nim se ještě přidali s jednou brankou Holík a Aleš Dáňa.

Góly: 6., 22., 63. a 76. Bošacký, 39. Holík, 45. (PK) a 71. Kunc, 57. A. Dáňa, 58. a 88. Vodička, 60. Lóži. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:5. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Štoky: Kubát – Miksa, Kunc, Gleixner, Kubík (64. Matějka) – Šprla, A. Dáňa (61. Bulant), Holík, Bošacký – Vodička, Lóži.

TIS – H. CEREKEV 3:0
Domácí podle trenéra Miloslava Kozlíka předvedli jeden z nejhorších výkonů na jaře. „Po přestávce jsme měli prohrávat 4:0, ale soupeř má problémy s koncovkou a svoje šance naštěstí pro nás neproměnil,“ souhlasil. Po změně stran se Tisu podařilo proměnit to, co si vytvořil. Nejprve Novotný mladší napřáhl ze šestnáctky přímo do šibenice. Poté na stejného hráče byla penalta, kterou proměnil Šidlák a závěrečný gól vstřelil po akci Radila Miřátský. „Pro hosty je to krutá porážka,“ dodal Miloslav Kozlík.

Góly: 47. Novotný ml., 54. Šidlák (PK), 76. Miřátský. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Tis: Havel – Šidlák, Bárta (54. Benda), Benák – Rosecký, T. Kozlík, Novotný ml., Novotný st. (46. Radil) – Zezulák, Vala, Šiška (46. Miřátský).

ŽDÍREC N. D. B – KOSTELEC 0:1
K vidění bylo vyrovnané utkání, ve kterém měli více šancí hosté, ale domácí podržel brankář Fousek. V první půli vychytal dva samostatné nájezdy Kostelce. Na branku Sekana, ale byl krátký. Po změně stran měl více ze hry Kostelec, domácí se spíše bránili. Ždírec sice vyrovnal, ale gól mu nebyl uznaný kvůli ofsajdu. „Oni měli výborného gólmana, nás Fousek taky podržel. Kostelec ale vyhrál zaslouženě,“ řekl hrající trenér Tomáš Máša.

Góly: 21. Sekan. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 5:4. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Ždírec n. D. B: Fousek – Němec (82. R. Vomela), Máša (63. Fajt), Dvořák, Jan Matějka – Beran, Zahradník, Dočekal, Mrázek – Slavík, Malínský.

LÍPA – VĚŽNICE 2:1
První půl hodinku byli lepší domácí fotbalisté, a hned v 7. minutě šli do vedení, ale další dvě šance zahodili. Poslední čtvrt hodinku byl naopak lepší soupeř, ale gólově se neprosadil. Navíc zahodil penaltu. Po změně stran vyšla Lípě jedna akce, kterou zakončil Jakub Havel. Pak převzaly otěže zápasu Věžnice, ale povedlo se jim jen snížit na 2:1. Domácí se tak rozloučili s trenérem Pavlem Součkem vítězstvím. „Byl to pro mě poslední zápas. Uzdravil jsem se a chci zase začít hrát. Klukům musím poděkovat za sezonu a přeju jim hodně štěstí,“ řekl lipský kouč.

Góly: 7. a 51. J. Havel – 55. Pertlíček. Rozhodčí: Invald. ŽK: 2:0. Diváci: 103. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Šimek, M. Prokš, Michal Fejt, J. Kutlvašr – Kříž, L. Havel, Starý, Špiňar (63. Čížek) – Vendl (90. Morkus), J. Havel. Věžnice: D. Drahoš – Fikejz, Chalupník, Dymáček (60. Klement), Šimoníček – Prokeš, A. Drahoš, Pertlíček, Krupička – V. Kunc, Šustáček.

HUMPOLEC B – HABRY 9:3
Habry nezačaly špatně, ale aktivní kombinační hra jim vydržela jen deset minut. Do vedení je dostal po chybě domácí obrany Melechovský. „Pak už jsme se začali prosazovat my, hlavně krajní záložníci Málek s dorostencem Dominikem Maršíkem soupeře přehrávali a posílali skvělé centy na Beránka. V poločase už bylo prakticky rozhodnuto,“ hodnotil duel domácí trenér Imrich Brdečka. Po přestávce se už jen dohrávalo, s chutí zakončující Beránek svůj střelecký účet rozmnožil na pět gólů.

Góly: 10. Málek, 12., 22., 23., 47. a 68. Beránek, 42. Kratochvíl, 49. Kubíček, 75. M. Podoba – 7. a 43. Melechovský, 87. Desenský. Rozhodčí: Hána. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 5:2. Habry: V. Krátký – Vavrička, Janouch, Korel, Rainiš (60. R. Krátký), Klouček, P. Vlček, Melechovský, M. Vlček, Desenský, Bernat.