MÍROVKA – ŽDÍREC N. D. B 1:0

Mírovka si v minulém týdnu zajistila postup do I. A třídy, ale podle trenéra Michala Marka nechtějí hrát do konce sezony druhé housle. Proti ždírecké rezervě se jim podařilo pohlídat nebezpečného střelce Malínského. Vše rozhodl gól po přestávce. Do hostujícího vápna vlétl Böhm, který byl faulován a pokutový kop s přehledem proměnil Jan Kaplan.

Góly: 54. Kaplan (PK). Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:2. Diváci: 95. Poločas: 0:0. Mírovka: Beděra – Zet, Dvořák, Semelka, Martínek – Netopilík (11. Němec), Kaplan, Lacina, Mach – Semrád (86. Zacha), Böhm (71. Rásl). Ždírec n. D. B: Pometlo – Pleva, Němec, Máša – Beran, Fajt, Dočekal (87. Ondráček), Zahradník (82. R. Vomela), Dvořák – Slavík (66. Bříza), Malínský.

H. CEREKEV – HERÁLEC 3:5

Hosté si výhru za první poločas zaslouží. V něm byli o třídu lepší, všechny jejich góly padly po vypracovaných kombinačních akcích. Čtyřgólový náskok měl na fotbalisty Herálce po přestávce neblahý vliv, ubrali na tempu a domácí zápas zdramatizovali. Chadim, Plachý a Brada snížili na rozdíl gólu. Vyrovnat se Cerekvi nepovedlo, naopak v závěru definitivně rozhodl Král.

Góly: 61. Chadim, 63. Plachý, 72. Brada – 12. Buben, 17., 28. a 37. Fukan, 90. Král. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:4. Herálec: Bradáč – Klement, L. Stojan, Paclík (54. Ulrich), Ganobjak, Pátek, Kohout, Král, Vašák (8. J. Stojan), Fukan (90. Ježek), Buben.

VEŽNICE – ČERNÍČ 3:5

V prvním poločase byli lepší domácí. Do vedení je dostal Šimoníček z pokutového kopu. Na druhý gól čekala Věžnice čtvrthodinu, to se prosadil Prokeš. Do poločasu se podařilo snížit Richterovi, ale vše ovlivnila 47. minuta, kdy rozhodčí Kůrka necitlivě vyloučil Smutného. Sice po hodině hry zvyšoval Chalupník na 3:1, ale potom zkušená Černíč začala svou přesilovku využívat a během necelé půlhodiny nastřílela Věžnici čtyři góly.

Góly: 3. Šimoníček (PK), 20. J. Prokeš, 60. Chalupník – 36., 77. a 89. (PK) Richter, 64. Novák, 86. Brom. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 7:3. ČK: 1:0 (47. Smutný). Diváci: 80. Poločas: 2:1. Věžnice: Drahoš – Fikejz, Chalupník, Dymáček (82. Krupička), Šimoníček – J. Prokeš (87. Vavroušek), O. Prokeš, A. Drahoš, Smutný – Mottl, Pertlíček.

HABRY – KOSTELEC 4:0

Po opatrném začátku, kdy měli více ze hry hosté, se domácí oklepali a ve 24. minutě je poslal střelou do šibenice do vedení Melechovský. A následně využil Bělák přihrávku Janoucha, to domácí uklidnilo. Pět minut před koncem pak znova zafungovala spolupráce Janouch, Bělák a druhý jmenovaný se trefil podruhé. Těsně před koncem hosté nastřelili spojnici tyče a břevna. Po změně stran nastřelili tyč i domácí. A v 65. minutě přidal čtvrtou branku Bártík. „Po poločase sice mohlo být rozhodnuto, ale hosté se ani za stavu 4:0 nevzdávali a chtěli hrát, ale my jsme si to pohlídali,“ řekl domácí koouč Jiří Černý.

Góly: 24. Melechovský, 29. a 40. Bělák, 65. Bártík. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Habry: V. Krátký – Janouch, Rainiš, P. Vlček, M. Vlček, Bártík – Korel, Klouček (79. R. Krátký), Bernat – Melechovský (74. Vavřička), Bělák (46. Desenský).

HUMPOLEC B – TIS 4:1

Domácí měli potíže se sestavou, museli povolat tři dorostence a na jejich souhře to bylo v úvodu znát. Tis byl dvacet minut lepším týmem, když se hra točila především kolem špílmachra Kozlíka. Hosté získali zaslouženě vedení, srovnal po centru Šilpocha Maršík. Po přestávce se domácí zlepšili a zaslouženě strhli vítězství na svou stranu. Na 2:1 upravil po úniku Šilpoch, třetí gól přidal střelou z vápna Maršík a v závěru výsledek po dobré kombinaci celé ofenzívy orazítkoval Beránek.

Góly: 8. a 72. Dominik Maršík, 54. Šilpoch, 90. Beránek – 2. Šiška. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Tis: Sojka – Šidlák, T. Kozlík (78. Miřátský), Vala, Benák, Zezulák, Šiška, Josef Novotný ml., Hortenský, Josef Novotný st. (46. Benda), M. Kozlík (22. Radil).

KOSTELEC – ŠTOKY 7:0

Od začátku měli domácí zápas pod kontrolou, i když za bezbrankového stavu na chvilku vypadli z tempa a dovolili Štokům dostat se do dvou šancí. Ty však vyzněly doprázdna. A tak se o góly ve zbytku mače starali domácí. Gabrhel stihl do přestávky zkompletovat hattrick, do listiny střelců se zapsali Číhal a Kočí, a také dva hostující smolaři Kunc s Netolickým, kteří si dali vlastence. „Musím kluky pochválit, bylo to moc dobré. I střelecky je to výborné. Kočí s Gabrhelem teď tvoří útok snů. Užíváme si to a hrajeme dobře,“ dodává trenér Kostelce David Votava.

Góly: 26., 39. a 41. Gabrhel, 28. vlastní Kunc, 69. Číhal, 82. Kočí, 88. vlastní Netolický. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:2. Diváci: 85. Poločas 4:0. Štoky: Bouček – Miksa, Kunc, Gleixner, Kubát – Kubík (76. Matějka), Šprla, Netolický, Vodička – Bulant, Lóži (87. Satrapa).

POČÁTKY – LÍPA 0:0

Domácí nastoupili bez Dedery a Vlčka a v prvním poločase hráli vyrovnanou partii. Hosté sice nastřelili břevno, ale na druhé straně nebezpečně zakončoval Měkuta. Po přestávce měli více ze hry fotbalisté z Lípy, vytvořili si několik šancí, ale radost jim zkazil výborný brankář Novotný. „I když nám v tomto zápase už o nic nešlo, kluci příkladně bojovali. Tohle byl výkon, se kterým jsem spokojený,“ hodnotil duel předseda domácího klubu Petr Král.

Rozhodčí: P. Nenadá. Lípa: Vašák – Šimek, Prokš, Michal Fejt (73. Morkus), J. Havel, Kříž, L. Havel, Starý, Matěj Fejt, Vendl, Souček.