Ve Věžnici si obul střelecké kopačky Šejstal, který čtyřmi góly sestřelil Kamenici. Štoky si vezou všechny tři body z brodskych Losů.

SKUPINA A
VĚŽNICE – KAMENICE N. L. 5:1

Utkání se nevyvíjelo pro domácí věžnici dobře. Již v desáté minutě chyboval gólman Štámek a Kamenice se zásluhou Radka Pelce dostala do vedení. Jenže gól hosty ukolébal a po čtvrt hodině hry začal gólové představení Šejstal, který vyrovnal na 1:1.
Po půl hodině hry otočil vývoj zápasů Pertlíček a do poločasu zvýšil na 3:1 opět Šejstal. Pom přestávce ve velkém vedru stále byla bojovnější Věžnice a další dva góly přidal Šejsta a upravil na konečných 5:1.
Góly: 16., 35., 54. a 89. Šejstal, 32. Pertlíček – 10. R. Pelc. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Věžnice: Šrámek – Kunc, Fikejz, Marek Chalupník, Kölbl – Staněk (82. Brukner), Šimoníček (82. Vlach), Pertlíček, Prokeš – Šejstal, Milan Chalupník.

H. BROD B – ŠTOKY 0:4

Lépe začali domácí, již ve 4. minutě vystrašil štockého gólmana týhlou střelou Bača. Hosté potom srovnali krok, dvakrát zahrozili z brejku a po půl hodině hry šli vlastním gólem do vedení – 0:1.
Hned v úvodu druhého poločasu dostali hosté za bojovnost zaslouženou odměnu, když z trestného kopu zvýšil Žila. Po přestávce měli brodští hráči mírnou územní převahu, šťastnější však bili hosté, když Lóži a po něm Herman rozhodli o tom, že tři body putují do Štoků.
Góly: 25. vlastní, 48. Žila. 75. Lóži, 80. Herman. Rozhodčí: Obrtlík. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. H. Brod B: Soukal – Molák, Nechvátal, Vrba, Halamka – Koblížek (46. Kuchta), Sůva, Udržal, Pazderka (67. Beran) – Bača (56. Mazánek), Krejdl. Štoky: Uhlíř – Miksa, Prokš (64. Herman), M. Dáňa, Havel – Kubát (76. Kubík), Stehlík, A. Dáňa, Lóži – Vodička, Žila.

HERÁLEC HB – SVĚTLÁ N. S. 1:0

Herálec dokázal navázat na úvodní vítězství proti Světlé nad Sázavou. Zápas, ve kterém se bojovalo o každý míč, mohl mít jiný spád, kdyby ve 32. únik proměnil hostující Rezek. Z následující akce totiž skóroval Herálec, když vyškolil obranu a L. Stojan zakončoval do odkryté branky. Po přestávce mohl srovnat Valenta po volném přímém kopu. Brankář Březina však střelu do šibenice fantasticky zlikvidoval.
Góly: 38. L. Stojan. Rozhodčí: Přítazský. ŽK: 2:3. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Herálec: Březina – Bártl (90. Koubek), J. Stojan, Paclík, Vytasil – Kuchta, Pátek, Komůrka, L. Stojan – Král, Dvořák. Světlá n. S.: Adamec – Karel (73. Sobek), Rezek, Dvořák, Valenta – Čuřík (82. Jelíbek), Pohněval, Křikava, Císař – Štros, Pecha.

POHLED – TŘEŠŤ 3:1

Hned na začátku prvního poločasu se po faulu na Zicha ujali domácí z pokutového kopu vedení zásluhou Moučky. Ve 21. minutě bylo ještě veseleji, když se prosadil sám Zich. Hosté dokázali hned z protiútoku utkání zdramatizovat zásluhou Chalupského, na víc se však nezmohli.
Když ve druhém poločase vstřelil svůj druhý gól Moučka, bylo po zápase. „Bylo to bojovné a vcelku vyrovnané utkání. Samozřejmě jsem moc rád za tři body," uvedl předseda klubu z Pohledu Petr Sobotka.
Góly: 4. Moučka (PK), 21. Zich, 78. Moučka – 23. Chalupský. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 2:1. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Doležal, Pokorný (90. Štěpán) – Sobotka, Klement, Zich (76. Bartoš), Horáček (58. Mach) – Moučka, Janďourek.

SPEŘICE – LEDEČ 0:1

Domácím se premiéra na novém hřišti nepovedla. Hosté přijeli do Speřic s urputnou defenzivou a v prvním poločase se hrálo převážně na jednu branku. Domácí se však předháněli v zahazování šancí, jen Slavík zahodil hned tři tutovky.
Po změně stran šel dvakrát na gólmana Lukáš Kavka, ale jednou branku netrefil a podruhé si ukopl míč. Hosté hrozili z brejků a v 86. minutě rozhodli se štěstím díky Machalovi.
Gól: 86. Machala. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Ledeč nad Sázavou: Vavřička – Prchal, Martínek, Gramer, Žemlička (72. Stránský), Kavka, Lebruška, Pfau, Maděra, Slavětínský (35. Machala), Příhoda.

SKUPINA B
PŘIBYSLAV – BUDIŠOV 3:0

Začátek zápasu patřil hostům, kteří dokonce trefili břevno. Přibyslav se ale postupně oklepala a byla lepší. Svoje představení načal Vopršal, kterého v jeho první šanci vychytal Kučera. Gól vstřelil až Krčál, který využil chybu ve středu hřiště.
Poté šel znovu na brankáře Vopršal, tentokrát ho i obešel, ovšem na čáře vykopl míč obránce. To samé se o pár minut později stalo Krčálovi. Ve druhém dějství se už dočkal i Vopršal, který nohou usměrnil do sítě Krčálův centr.
Další jeho gól byl z kategorie šťastných – po svém úniku trefil tyčku, jenomže míč se odrazil opět k němu a na druhý pokus už neměl problém zvýšit přibyslavské vedení. Svoje představení pak Vopršal uzavřel neproměněnou penaltou.
Góly: 17. Krčál, 59. a 65. Vopršal. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:2. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Přibyslav: Prchal – Říha, Svoboda, Krčál, Smejkal (79. Pochop) – Strašil, Němec, Buben, R. Musil (89. T. Musil) – Flekal, Vopršal (86. Kunc).