Velký posun se jí povedl v posledních třech zápasech, kde obstála bez ztráty kytičky. Leština postupně brala všechny body ve Věžnici, doma s Ledčí a v Polné.

„Musím říct, že u nás panuje spokojenost s umístěním i s předvedenou hrou. Ale samozřejmě se dá vždycky něco zlepšovat," uznal trenér Leštiny David Hospodka, který si zpětně uvědomil, že některé zápasy nebyly úplně podle jeho představ. „K některým zápasům jsme přistoupili laxně, podcenili jsme je," dodal. Nejlepší zápas sezony pro něj byl ten s Ledčí. „Všichni předvedli parádní výkon. Ledeč jsme nepustili do vážnější střelecké pozice a navíc jsme se dvakrát prosadili my. Soupeř byl v sezoně poražený jen dvakrát a jsem rád, že jeden z jeho přemožitelů jsme byli my," potěšilo Hospodku.

Naopak zápas, který by nejradši vymazal z paměti, byl proti Bedřichovu. „Soupeře jsme přehrávali, ale pak jsme dvakrát inkasovali a to nás dostalo do kolen. Jedinou branku za nás dal Havel, kterému je jedenapadesát," pokrčil rameny Hospodka. Kouč sedmého celku I.A třídy byl hlavně rád, že se jeho celku vyhnula zranění. Ovšem nevyhnula se mu střelecká krize.

„Naše produktivita nebyla ideální. Sice máme pozitivní statistiky ale ne až tolik," ví moc dobře Hospodka. Hlavní problém přišel uprostřed sezony. „To se přestalo dařit našemu střelci Mišovicovi a navíc v té době měl stopku Štros. Takže jsme hráli prakticky bez útoku," potvrdil Hospodka.

Je fakt, že Leština žádného ze soupeřů neporazila nebo nepřehrála větším rozdílem. „Tak je potřeba na této stránce přes krátkou pauzu zapracovat," předeslal plány na letní přípravu leštinský lodivod, který by také rád posílil ofenzivu personálně. „Mám vyhlídlé dvě posily, ale zatím nechci prozrazovat koho. Snad jen, že se jedná o záložníka a útočníka," naznačil Hospodka. Leštinský kouč se už těší na pauzu, kdy si dá oddech od „kulatého nesmyslu".

Ale… „Letní pauza zase není tak dlouhá. Dá se říct, že tři týdny utečou raz dva a pak začne příprava a sezona startuje už v prvním týdnu v srpnu," řekl Hospodka.