I. B třída, skupina A

HUMPOLEC B – ČERNOVICE 3:1

Čtvrt hodiny se domácí na hřišti rozkoukávali a hosté toho využili. Po brejku je dostal do vedení Paclík. Pak už se hrálo za stálé převahy Humpolce. Po centru Dalíka srovnal Smereka, domácí ještě v prvním poločase dvakrát trefili břevno a jednou tyč. Hned v nástupu do druhého poločasu dokonal obrat ve skóre křižnou střelou Beránek a dál se hrálo na jednu branku. Výhru Humpolce ale orazítkoval až v poslední minutě Dalík. „Je to zasloužená výhra. Nadřeli jsme se ale na ní. Hlavně v prvním poločase jsme neproměnili řadu šancí,“ ohlédl se za zápasem trenér domácích Imrich Brdečka.

Góly: 24. Smereka, 48. Beránek, 90. Dalík – 13. Paclík. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:0. Poločas: 1:1. Diváci: 40. Humpolec B: Páša – Pecha (46. Beránek), Doležal, Kotlík, Prokop, Bláha, Šilpoch (88. Michut), Kříženecký, Dalík, Žatečka, Smereka (75. Eremka). Černovice: Pistulka – Hlásek, Koller, Vránek, Kohout, L. Pěnka, V. Míka, Martin Mazanec, Tíkal, Paclík (46. Kubů), Jůn.


MÍROVKA – POČÁTKY 10:0

Počátky přijely do Mírovky pouze v jedenácti lidech, což se projevilo na celém průběhu utkání. Domácí měli raketový úvod, když po čtvrthodině vedli už 4:0. Potom nervy „ujely“ Dederovi, který se nechal zbytečně vyloučit a svému týmu pomohl k oslabení. Do přestávky upravil Netopilík na 5:0. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, Mírovka přidala odevzdanému soupeři dalších pět gólů a v tabulce si upevnila pozici lídra.

Góly: 7., 66., 82. a 86. Kaplan, 9. a 77. Valášek, 24. a 29. Netopilík, 11. Rásl, 46. Němec. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (25. Dedera). Diváci: 100. Poločas: 5:0. Počátky: Soukup – Dedera, M. Pavlíček, Doležal, Vojta, Novotný, Rušil, Měkuta, T. Pavlíček, Matys, Novotný.

H. CEREKEV – VĚŽNICE 3:1

Horní Cerekev se vypjala k solidnímu výkonu, a přestože se v některých pasážích nevyvarovala velkých chyb, dokázala Věžnici přehrávat. Domácí získali v první půlhodině vedení po trefách Havla a Razimy, do poločasu snížil Pertlíček. Po obrátce byli Hornocerekvičtí domácí klidnější a vítězství potvrdil parádní trefou Kůta.

Góly: 12. Havel, 27. Razima, 54. Kůta – 32. Pertlíček. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. H. Cerekev: Mezera – Staněk, Zelenka (86. Dařílek), Brada (83. Novák), Havel, Filsoch (66. Chadim), Kůta, Podařil, Razima, Šimák, Loukota.