To jsou v krajském přeboru fotbalisté Chotěboře.

Ti se naposledy radovali z výhry v domácím prostředí proti Světlé, kterou porazili 3:1. Následně přišly dvě porážky na Třebíčsku s Moravskými Budějovicemi a v Jaroměřicích. Mezi těmito zápasy si svěřenci Josefa Sourala připsali bod za domácí remízu s Humpolcem 2:2.

„Jsme v těžké situaci, což nám ukázal zápas v Jaroměřicích," řekl na úvod chotěbořský trenér.

Ten nyní připravuje tým na nedělní měření sil s rezervou Velkého Meziříčí, který má výkop v 15.30 hodin pod Železnými horami.

„Bojujeme hlavně sami se sebou a až potom až se soupeřem. Navíc máme vykartovaného gólmana Vykoukala s Hanouskem. Na marodce je Jiří Hlaváček, Marek Somerauer, Bělovský a Svoboda," vypočítává ztráty Soural.

Pro něj je Velké Meziříčí zatím neznámou. Každopádně je nováček soutěže s jedenácti body na pěkném pátém místě tabulky.

„Ani toto není ideální, že se jedná o první konfrontaci s tímto soupeřem. Na druhou stranu je to pro oba stejné. U béček je to vždy nevyzpytatelné, v jakém složení přijedou. Samozřejmě nějaké informace jsem si o soupeři získal, ale jak jsem říkal, my se musíme soustředit hlavně na sebe," má jasno Soural.

„Béčko" Velkého Meziříčí je v poslední době v herní i výsledkové pohodě. V souboji rezerv si doma jasně poradilo s brodským Slovanem 3:0 a Herálcem 3:1.

Plný bodový zisk si přivezli ze Žirovnice. „Soupeř je na tom lépe, ale my se s tím musíme poprat a získat tři body. Musíme podat zodpovědný výkon," dodal chotěbořský lodivod.