SOBOTA
Jednota (okresní) přebor mužů, 10. kolo: Ledeč B – Leština (Nykl, Švarc), Světlá B – Lučice (Beránek, Nový), Sobíňov – Přibyslav B (Čejka, Janovský), Mírovka – Veselý Žďár (Vavroušek, Kišš).
Rebel liga (III. třída), 10. kolo: Libice – Šlapanov (Hájek).

Signumprint IV. třída, skupina A, 10. kolo: Herálec B – Vepřová (Česal), Rozsochatec B – Havlíčkova Borová B (Kutil), Keřkov B – Mírovka B (J. Dvořák).

Nábytek Kristina IV. třída, skupina B, 10. kolo: Lučice B – Kouty (Bouda), Golčův Jeníkov B – Dolní Město B (Horský).

Elkomplex přebor dorostu, skupina A, 9. kolo: Habry – Dolní Město (11.15, Herink), Pohled – Šmolovy (J. Šimon st.), Česká Bělá – Leština (Licek).

EAL&TIA přebor dorostu, skupina B, 9. kolo: Mírovka – Golčův Jeníkov (10.30, J. Šimon st.), Okrouhlice – Lipnice (dodat.), Havlíčkova Borová – Čejov (Mošner).

Saller přebor žáků, skupina A, 9. kolo: Habry – Dolní Město (9.30, Herink), Pohled – Šmolovy (13.30, J. Šimon st.), Česká Bělá – Leština (13.30, Licek).

Catus přebor žáků, skupina B, 9. kolo: Štoky – Lípa (12.30, Ondráček), Rozsochatec – Tis (13.00, Kutil), Lučice – Věžnice (13.00, Bouda), Vilémov – Kožlí (13.30, Herink).

NEDĚLE
Jednota (okresní) přebor mužů, 10. kolo: Havlíčkův Brod B – Keřkov (Hromádka, dodat.), Lipnice – Ždírec B (dodat.), Dolní Město – Staré Ransko (Fotr, Horský).
Rebel liga (III. třída), 10. kolo: Habry B – Nová Ves u Světlé (10.00, Čejka), Štoky B – Šmolovy (10.00, Nový), Kamenná Lhota – Jeřišno (Česal), Okrouhlice – Věžnice B (J. Dvořák), Rozsochatec – Tis B (Kišš), Víska – Lípa B (Kutil).

Signumprint IV. třída, skupina A, 10. kolo: Úsobí – Dlouhá Ves B (10.00, Šrámek), Velká Losenice – Maleč (Mošner), Česká Bělá – Pohled B (Kocifaj).

Nábytek Kristina IV. třída, skupina B, 10. kolo: Veselý Žďár B – Okrouhlice B (10.00, Švarc), Vilémov – Nová Ves u Chotěboře (10.00, Fulier), Hněvkovice – Světlá C (10.00, Hoffmann).

Elkomplex dorostu, skupina A, 9. kolo: Jeřišno – Herálec (11.00, Kutil), Velká Losenice – Veselý Žďár (12.30, Mošner). Dohrávka 1. kola: Šmolovy – Česká Bělá (13.30, Bošacký).

Saller přebor žáků, skupina A, 9. kolo: Velká Losenice – Veselý Žďár (10.30, Mošner), Jeřišno – Herálec (13.00, Kutil). Dohrávka 1. kola: Šmolovy – Česká Bělá (12.00, Bošacký).

ÚTERÝ 14. ŘÍJNA
Catus přebor žáků, skupina B, 9. kolo: Chotěboř B – Dlouhá Ves (16.00, dodat.).

Není-li uvedeno jinak,
začínají víkendové zápasy v 15.00.