Domácí si chtěli napravit reputaci po prohraném zápase s Herálcem a Přibyslav byla namlsána bodem, který překvapivě získala ve Ždírci.

Ani první poločas proti Přibyslavi se pro domácí nevyvíjel dobře. Hosté byli aktivnější, důraznější a svou hrou dělali svěřencům Miloslava Kafky velké problémy. V sedmé minutě přišel dokonce trest, kdy po rohovém kopu mířil přesně přibyslavský Jaromír Vopršal.

„Přibyslav nás překvapila svou aktivní hrou. První poločas byl od nás katastrofa," zlobil se domácí trenér Kafka. A s jeho týmem mohlo být ještě hůř. Při nebezpečných brejkových situacích podržel Světlou vynikající gólman Janota.

Vše změnil až druhý poločas. Na hřiště přišel Miloslav Kafka ml. a v 67. minutě si hosté dali nešťastně vlastní gól. „Do této doby jsme měli hru jasně pod kontrolou, ale potom jsme domácím povolili mnoho standardních situací, z jedné jsme si dali vlastní gól a od té doby převzala Světlá iniciativu na své kopačky," kroutil hlavou hostující lodivod Radek Havlíček.

Přibyslavskou zkázu dokončil šest minut před koncem kanonýr Křikava, který zužitkoval kolmici od Kafky, a tak otočil vývoj zápasu. „Druhý už byl z naší strany lepší a podařilo se nám zápas otočit," radoval se trenér Kafka. „Nedá se nic dělat. Je to naše první porážka, hodili jsme ji za hlavu a teď už nás zajímá Humpolec," dodal Havlíček.