O čtyři z nich se postaral snajpr František Kříž.

JEMNICKO – CHOTĚBOŘ 6:1
Úvod na podmáčeném hřišti vyšel domácím na výbornou, ve vápně se ke střele dostal Křivánek a svou slabší nohou propasíroval míč za Vykoukala. Chotěboř mohla vyrovnat po rohovém kopu, ve vápně zakončoval Marek Somerauer, ale trefil jen dobře postaveného Nováka. Na druhé straně vysunul Frechka Morkuse, který ovšem střílel nad. Vedení Jemnicko navýšilo po rohu – na zadní tyči hlavičkující Kříž tak nenápadně načal své galapředstavení. Ještě do přestávky ale přišla pro domácí komplikace, když se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Tobolka.

I proto začali druhé dějství opatrně a drželi Chotěboř na uzdě. Hosté se nakonec dočkali po penaltovém faulu Čurdy na Kaplana, který potrestal Marin Somerauer snížením na rozdíl jediného gólu. Místo očekávaného chotěbořského náporu ale přišel jemnický koncert. Nejprve Kincl vysunul Kříže, který si všiml vyběhnutého brankáře a ze třiceti metrů navýšil domácí vedení. Poté se znovu levačkou trefil Křivánek, což hosty definitivně zlomilo, a Kříž tak mohl po Frechkově vysunutí střelou z úhlu zkompletovat hattrick. Nakonec se dočkal i svého čtvrtého zásahu, když přesně zakončil hlavou Morkusův centr.
Góly: 2. a 79. Křivánek, 25., 73., 82. a 89. F. Kříž – 70. Martin Somerauer (PK). Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (43. Tobolka). Diváci: 180. Poločas: 2:0. Jemnicko: Novák – Čurda, Borkovec, Koutný, J. Kincl – Tesař (70. Máca), Křivánek (87. Liška), Tobolka, Frechka (81. Axman) – Morkus, F. Kříž. Chotěboř: Vykoukal – Hromádka, R. Odvářka, Dvořák, Marek Somerauer (29. Koutný) – Čáp, Filipský, Martin Somerauer, Bělovský – Kaplan, Ondráček. Nejlepší hráči: Křivánek, Z. Koutný, F. Kříž.

SVĚTLÁ N. S. – PŘIBYSLAV 2:1
Hosté začali aktivně a svou hrou Světlou překvapili. V prvním poločase byli lepším týmem. Vytvářeli si nebezpečné brejky, které ale spolehlivý Janota pochytal. Nestačil pouze na jedinou akci. Po chybě domácí obrany, která při rohovém kopu špatně pokryla Vopršala – 0:1.

Po změně stran se domácí zvedli a začali Přibyslav zlobit. V 58. minutě vykopávali hostující zadáci balon z brankové čáry. Ovšem v 67. minutě už Světelští mohli slavit. Trestný kop Císaře si přibyslavští obránci srazili do vlastní sítě. Tři minuty před koncem utkání zařídil tři body kanonýr Křikava.
Góly: 67. vlastní, 84. Křikava – 7. Vopršal. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Světlá: Janota – Císař, Petřík, Petrus, Dvořák – Machala (46. Kafka), P. Čuřík, Vodička, Rezek – Štros (89. V. Čuřík), Křikava. Přibyslav: Uhlíř – Říha, Krejčí, Vopršal, Kunc (63. Krčál) – Strašil, Adamec, Josífek (45. Pochop), Flekal – Klíma, Vykoukal. Nejlepší hráči: Janota, Kafka – Vopršal.

ŽDÍREC N. D. – HUMPOLEC 3:1
Ždírec měl ve středu svůj den. Od začátku byl lepším týmem, byl pohyblivější, nebezpečnější a aktivnější. A do vedení tak šel hned ve 13. minutě, kdy si mrázek naběhl na přední tyč a hlavou zavěsil. Do poločasu pak ještě domácí stihli navýšit skóre, když se trefil Mrázek.
Po změně stran sice v 55. minutě zahrozil soupeř, ale nemířil mezi tři tyče. A tak se trestalo na druhé straně. Hlavou po standardce se prosadil. Štukhejl. Hosté stihli už jen korigovat výsledek. „Utkání nám ukázalo možnosti, které máme. Navíc jsme ještě nastřelili dvě tyče a jedno břevno," uznal kouč domácích Miroslav Plíšek.
Góly: 13. Kolouch, 41. Mrázek, 58. Štukhejl – 80. Dalík. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0. Ždírec: Pometlo – Plíšek, Fikar, Votava, Štukhejl – Kysilko, Mrázek, Kolouch, Klimeš (82. Zahradník) – Pátek (77. Malinský), Smejkal. Humpolec: Kříž – Jeřábek, Alenka (70. Podoba), Pecha, Procházka – Vícha, Paťha, Maršík (46. Dalík), Pikl – Kopic, Tomovič (46. Prokop). Nejlepší hráči: Kolouch, Mrázek – Jeřábek.

LUKA N. J. – ŽIROVNICE 0:1
První půlka nabídla vyrovnanou partii s mírnou územní převahou domácích. Obě strany se zaměřily na poctivou defenzivu, takže k vidění moc šancí nebylo. Tu nejvýraznější měl loucký Navrátil, který hlavičkoval po rohovém kopu z malého vápna, ale Dvořák pěkným zákrokem jeho pokus zneškodnil.

Po změně stran pokračovalo větší ofenzivní snažení domácích, ale ke gólu bylo daleko. Hosté to zkusili z dálky, ovšem Čermák byl ve střehu. A když už zápas spěl do remízového konce, tak po nedorozumění domácí defenzivy propadl míč k Pokornému, který ho přes vybíhajícího Čermáka uklidil do branky.
Gól: 90. Pokorný. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (83. Rozporka). Diváci: 120. Poločas 0:0. Luka n. J.: Čermák – Navrátil, Lapeš, Boháček, Trombelli – Číhal (55. Flesar), Horáček, Kucarov, P. Hintnaus (62. Kozák), Vařejka – Hrdlička. Žirovnice: Dvořák – Kuš, P. Doležal, Staněk, Voráček – Pokorný, Hruška (85. Rušil), O. Doležal (58. Grasam), Dýnek – Rozporka, Weth. Nejlepší hráči: Lapeš, Kucarov – Pokorný.

TŘEŠŤ – V. BÍTEŠ 3:1
Ze začátku zápasu byli aktivnější hosté a domácí obrana musela být ve střehu. Svou práci ale odváděla dobře, takže Bíteš do žádné gólovky nepustila. A Třešť pak sama uštkla. V 9. minutě se střela Trnky odrazila od tyčky k volnému Kozojedovi, který neměl problém zacílit. Hosté přidali a odměnou jim bylo vyrovnání, o které se postaral Matoušek, jenž byl nejdříve u odraženého míče.
Ve druhé půlce se hrálo chvíli vyrovnaně a po hodině hry se dostali domácí znovu do vedení. Císař vzal na polovině hřiště míč, projel s ním až před branku, kde střelou po zemi překonal Šulu. Velká Bíteš pak mohla znovu srovnat, ale v cestě jí stál skvělý Zimola. Premiérové vítězství Třeště v přeboru tak pečetil v závěru po individuální akci Chalupský.
Góly: 9. Kozojed, 60. Císař, 86. Chalupský – 23. Matoušek. Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas 1:1. Třešť: Zimola – Tausch, Veselý, Kodys, Procházka (83. Novotný) – Kozojed, Sedláček (63. Lacina), Trnka, Mareš – Chalupský (87. Herkner), Císař. V. Bíteš: Šula – Horký, Kopáček, Suchý (76. Rozum), Pelán – Němec (68. Jelínek), Kubec, Pokorný, Matoušek – Valsa, Škorpík (57. Ivančík). Nejlepší hráči: Zimola, Císař – Valsa.

JAROMĚŘICE – SAPELI POLNÁ 1:3
Domácí začali zakřiknutě a nedařila se jim kombinace. To hosté produkovali dlouhé nakopávané míče na Padrnose a vytěžili z toho do 21. minuty dva góly. Jaroměřice však snížily na 1:2 vzápětí, kdy se krásně ze 20 metrů trefil Hrobař. Hostitelé pak vyrovnali hru, ale skóre se jim i přes několik šancí srovnat nepodařilo. Polná po změně stran bránila v devíti lidech. Domácí si vytvořili značný tlak, svírali soupeře ve vápně, ale několik slibných příležitostí nevyužili. Mužstvo z Jihlavska mělo ve druhém poločase jedinou šanci. Brejk kličkou Rouskovi gólově zakončil Padrnos. V závěru se o vzruch postaral střídající Šebesta, který plivnul na jaroměřického hráče po roztržce a po sedmi minutách se pakoval ze hřiště.
Góly: 22. Hrobař – 16. Dvořáček, 21. Vacek, 84. Padrnos. Rozhodčí: Šula. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (88. Šebesta), Diváci: 120. Poločas: 1:2. Jaroměřice: Rousek – Z. Karásek, Matoušek, Kopeček, Urbánek – Stejskal (79. Hutař), Novotný, D. Karásek, Hrobař, Rygl (41. Kalay) – Neumann. Sapeli Polná: Koubek – Takács, Rychtecký, Macko, Reiterman, Zamazal, Brnický, Vacek (65. Musil), Fišer (81. Šebesta), Dvořáček (88. Lokvenc), Padrnos. Nejlepší hráči: Urbánek – Brnický, Padrnos.

HERÁLEC ZR – ČÁSLAVICE-S. 1:0
Domácí v úvodu nastřelili spojnici tyče a břevna, od které šel balon na brankovou čáru a odrazil se ven. Čáslavice hrály proti ofenzivně laděnému hostiteli z hlubokého obranného bloku, vyčkávaly a vsázely vše na brejky. Ve 34. minutě jim taktika málem vyšla, jenže Pislcajk zahodil vyloženou příležitost. Domácí měli nadále převahu, ale buď netrefili branku, nebo jim chyběl v koncovce krok. Roudenský žádný těžký zákrok vytahovat nemusel.

Po přestávce tlak Herálce sílil, ale s postavenou obranou si neuměl poradit, a tak jeho snažení v drtivé většině případů končilo na hranici velkého vápna. Čáslavice se často uchylovaly pouze k odkopům, bod jim stačil. Z převahy přeci jen udeřilo. V 74. minutě fauloval Zikmund v pokutovém území zcela zbytečně Najmana a penaltu s jistotou proměnil střídající Šulc.
Gól: 74. Šulc (PK). Rozhodčí: Straka. ŽK: 2:3. Diváci: 290. Poločas: 0:0. Herálec: Žďánský – Uchytil, Cestr, Černý, Okurka – Slováček, Skála, Najman, Hamák (46. J. Ptaszek) – Cach (64. Šulc), Šustáček (70. M. Ptaszek). Čáslavice-Sádek: Roudenský – Lampíř, Zikmund, Čermák, Menčík – Vybíral, Kurtin, Plichta, Barák – Sedláček, Pislcajk. Nejlepší hráči: Najman, Žďánský – Kurtin.

M. BUDĚJOVICE – OKŘÍŠKY 0:1
Hosté se ujali vedení po centru zprava, který se dostal k Dočekalovi a jeho pokus za přispění teče obránců zapadl k tyči. Po pěti minutách zahrával trestný kop Kyzlink, našel Bustu, který ale hlavičkoval z malého vápna nad. Pak se dostal do vápna hostů Kyzlink, ovšem jeho střela olízla horní břevno. Budějovice měly jedinečnou možnost vyrovnat ve 41. minutě. Po faulu Rampíra na Kyzlinka se kopala penalta. Jenomže míč si postavil Šplíchal a jeho střelu k tyči Fiala vyrazil. Hosté se ve druhém poločase zaměřili na defenzivu a častými fauly kouskovali hru. Hrálo se více na jejich polovině, ale domácí si příliš šancí nevypracovali. A když už ano, byl Fiala na místě. Okříšský brankář zlikvidoval pokus A. Svobody a Pokorného střelu z úhlu vrazil na tyč. V závěru ještě ohrozil jeho svatyni tečí Busta, ale tu stačila obrana na poslední chvíli zblokovat na roh.
Gól: 17. Dočekal. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:5. Diváci: 110. Poločas: 0:1. M. Budějovice: Klouda – Novotný, Busta, Procházka, Stehlík – M. Svoboda (65. Pokorný), Švanda (55. A. Svoboda), Kopeček, Dušek – Kyzlink, Šplíchal. Okříšky: Fiala – Z. Ryšavý, Brabenec, Dočkal, Jůza – Rampír (70. Široký), Dočekal, Dubský, Linhart – Bastl (85. R. Ryšavý), Řezáč (90. Klíma). Nejlepší hráči: Kyzlink – Fiala, Dočekal.

16. Chotěboř                  4 0 1 3  1:8   1

Příští kolo: Jemnicko – V. Bíteš, Okříšky – Sapeli Polná, Přibyslav – Humpolec, Žirovnice – Ždírec n. D., Čáslavice-Sádek – Jaroměřice, Chotěboř – Třešť, Herálec ZR – M. Budějovice, Luka n. J. – Světlá n. S.