LUKA N. J. – POHLED 6:0

Domácí měli po celé utkání výraznou územní převahu, kterou korunoval Boháček přesným přímým kopem a ještě Hrdlička, jenž byl na konci pěkné kombinační akce. Poté se osmělil i Pohled, ale ani jednu ze svých šancí nevyužil. Zvýšit tak mohl Lapeš, ovšem jeho parádní projektil z třiceti metrů orazítkoval tyčku.

Ve druhé půlce nejprve domácí nevyužili tři vyložené šance, ale mrzet je to nemuselo, protože v 65. minutě přišel klíčový okamžik zápasu. Hrdlička postupoval sám na Růžičku, který ho ve vápně srazil, dostal červenou a penaltu proměnil brankář Čermák. Hosté od té chvíle prakticky na hřišti neexistovali, a tak si Loučtí vylepšili skóre. V poslední desetiminutovce se prosadili Hrdlička, P. Hintnaus a Navrátil.

Góly: 27. Boháček, 30. a 83. Hrdlička, 65. Čermák (PK), 86. P. Hintnaus, 87. Navrátil. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (65. Růžička). Diváci: 120. Poločas 2:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Doležal, Mach, Klement, Moučka (72. Freudenreich) – Šnobl (81. Šikner), Venc (46. Schafferhanz).

VĚŽNICE – TŘEŠŤ 2:0

Ve vyrovnaném duelu hosté z Třeště hráli především na brejky. Na ty ale byli domácí připraveni a naopak oni brzy udeřili. Ve 28. minutě se po dlouhém autovém vhazování prosadil Pertlíček.

Hosté mohli ve druhé půli srovnat díky Marešovi, ten však v dobré pozici minul. Na konečných 2:0 upravil střídající Smutný, jenž celkem třikrát šel sám na branku. Na třetí pokus mu únik vyšel.

Góly: 28. Pertlíček, 89. Smutný. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Věžnice: Drahoš – Mottl, Fikejz, Marek Chalupník, Kölbl – Prokeš, Pertlíček, Šimoníček, Milan Chalupník (60. Smutný) – Šejstal, Havlíček (33. Staněk).

ŠTOKY – SLAVOJ POLNÁ B 0:1

Hosté přijeli do Štoků v bojovné sestavě a po úvodních 40 minutách byli aktivnějším týmem. Technický fotbal přetavili brzy v jediný gól zápasu, když Petr v protiútoku dokázal obejít tři hráče a uspěl sám před brankářem. Po přestávce mohl srovnat Žíla, jenže nabídnutý pokutový kop nevyužil. Tentýž hráč navíc svůj tým poslal v 79. minutě po druhé žluté kartě do deseti.

Góly:  21. Petr. Rozhodčí: Jůrka. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (79. Žíla). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Štoky: Uhlíř – Beran (46. Holík), Kunc, M. Dáňa, Stehlík – Jar. Kubát, Havel, A. Dáňa, J. Dáňa (69. Kubík) – Žíla, Lóži.

LEŠTINA – H. BROD B 3:2

V Leštině byl k vidění oboustranně dobrý fotbal. Vedení se ujali domácí, když se po nedorozumění brodské obrany prosadil Piskač. I nadále pak byla hra vyrovnaná a nahoru dolů.

Ve 23. minutě přišel na řadu pěkný fotbalový moment. Koudelka při výkopu podklouzl, balonu se na půlce zmocnil Kuchta a přes půlku hřiště poslal míč do sítě. Leština sice byla trochu opařená, ale ve 39. minutě ji vrátil do hry Mišovic.

V úvodu druhé půle diktoval tempo hry Brod, ale po hodině hry Leština šla do dvoubrankového vedení, a to z kopačky Piskače. Sedm minut před koncem se opět ukázal Kuchta, který přímo z trestňáku přidal druhou branku. To ovšem už bylo vše.

Góly: 10. a 60. Piskač, 39. Mišovic – 23. a 83. Kuchta. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Leština: Koudelka – Proněk, T. Aubrecht, Čáslavský, Karel – Prchal (88. L. Aubrecht), Piskač (91. Hospodka), Forejt, Mišovic (84. Staněk) – Klaus (79. Bárta), Bránik (66. Sobek). H. Brod B: Žáček – Halamka, Zimprich, Molák, Franc (67. Sůva) – Hübner, Kuchta, Pleva (60. Fialka), Prchal – Svoboda (46. Udržal), Teplan (38. Báča).