O záchranu. Pohled porazil Havlíčkovu Borovou a je už zachráněný. Věžnice ale podlehly už sestupujícím Habrům a záchranu ještě nemají jistou. V posledním kole musí bezpodmínečně porazit Pacov, ale musí zároveň spoléhat, že Rantířov z druhé skupiny nezíská více než jeden bod.

HABRY – VĚŽNICE 5:4

Ve 4. minutě se do vedení po dlouhém autu dostali hosté, kdy Dymáček byl úplně sám na zadní tyči. Domácí se dvěma penaltami vrátili zpět do hry. Nejprve fauloval Chalupník a Vlček penaltu proměnil. Poté „zavinil" pokutový kop Klement a nemýlil se Bártík. Po přestávce se Habrům podařilo dvěma brankami během tří minut navýšit skóre. Jenže klid jim to na kopačky nepřineslo. Věžnice během pěti minut vstřelily tři branky a domácí měli plné nohy práce, aby strhli vedení na svou stranu. Minutu před koncem se to povedlo, když poslal balon do sítě střídající Melechovský.
Góly: 24. Vlček (PK), 45. Bártík (PK), 52. Michal, 55. Desenský, 89. Melechovský – 4., 80. a 85. Dymáček, 81. Štohanzl. Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:2. Diváci: 47. Poločas: 2:1. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Řezníček, Vlček, Bernat (70. Semerád) – Desenský, Stránský, Korel – Michal (65. Melechovský), Bártík (60. Příbramský). Věžnice: D. Drahoš – Fikejz, Chalupník, Cakl, Dymáček – Pertlíček, Klement (54. O. Prokeš), Smutný, Mottl – Kocourek, A. Drahoš (71. Štohanzl).

LEŠTINA – LEDEČ N.S. 2:0

K vidění bylo pravé sousedské derby s pořádnou diváckou kulisou. Od začátku byl k vidění bojovný zápas. V prvním poločase měli více ze hry domácí a také toho využili gólově. Hned ve 4. minutě neudržel po souboji se Štrosem gólman Vitiska centrovaný balon. Ten spadl pod nohy Mišovice a ten snadnou úlohu zužitkoval. Ve 21. minutě propadl balon k volnému Forejtovi a ten přes celé vápno poslal balon do sítě. Po změně stran měla naopak více ze hry Ledeč, ale domácí soupeři vážnější šanci nedovolili. Naopak Císař mohl navýšit skóre, když napřáhl z půlky a po jeho střele zazvonila jen tyč.
Góly: 4. Mišovic, 21. Forejt. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (66. Pajer). Diváci: 250. Poločas: 2:0. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Karel, Pajer – Forejt, Prchal, Císař, L. Aubrecht (88. Havel) – Štros (84. Prášek), Mišovic (82. Čejka). Ledeč n. S.: Vitiska – Prchal, F. Gramer, Voplakal (78. Kuja), J. Gramer – Nepovím, Turek, Toula, Pešek – Trpišovský, Šotola.

POHLED – H. BOROVÁ 4:3

Do vedení šli domácí ve 12. minutě, kdy se trefil Michal Sobotka. Vzápětí se kopala penalta, kterou proměnil hostující Petr Veselý. Pohled šel opět do vedení, když přihrávku Šnobla zužitkoval Michal Sobotka. Po chybě gólmana Borová srovnala Janem Chlubnou. Hosté se ve 36. minutě poprvé dostali do vedení po hlavičce Pechy. Jenže v poslední minutě poločasu srovnal domácí Janďourek. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal s ohromným nasazením ale také velkou nervozitou. Zápas rozhodl Pospíchal, který trefil z pětadvaceti metrů šibenici a zařídil domácím záchranu.
Góly: 12. a 23. Michal Sobotka, 45. Janďourek, 78. Pospíchal – 14. Petr Veselý (PK), 25. J. Chlubna, 36. Pecha. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 3:3. Pohled: Vašíček – L. Sobotka, Pospíchal, Krpálek, Martin Sobotka (87. Žeguc) – Šnobl (90. Šikner), Eis, Slanař, Siebenbürger – Janďourek (60. Moučka), Michal Sobotka. H. Borová: Pavel Veselý – Béna, Janáček, A. Chlubna, Blažek – J. Chlubna, Kučera, Němec, Sobotka – Pecha, Petr Veselý.