HABRY – KAMENICE N. L. 1:3

V prvním poločase se ze začátku hrál vyrovnaný fotbal. Ve 29 minutě došlo k nedorozumění domácích obránců, čehož na zadní tyči využil Filípek. O vyrovnání se mohl postarat Michal, ale hlavičkoval těsně vedle. Michal hlavičkou vedle. Habrům se nepovedl vstup do druhého poločasu, nejdříve inkasovali opět z kopačky Filípka a v 50. minutě překonal Krátkého Strašík. Po hodině hry sice snížil Bártík, ale ze strany domácích to bylo vše. „Góly soupeřům darujeme a své šance neproměníme. V tom je rozdíl mezi námi a soupeři. Proto se pohybujeme tam, kde jsme," smutnil haberský trenér Jiří Černý.
Góly: 60. Bártík – 29. a 46. Filípek, 50. Strašík. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch (65. Klouček), Řezníček, M. Vlček – Korel, Stránský (65. Bernat), Desenský, P. Vlček – Michal, Bělák (41. Bártík).

POHLED – PELHŘIMOV B 2:2

Hosté přijeli k zápasu pozdě a pouze s deseti hráči. To se pohledským hráčům promítlo do hlav, což se projevilo na jejich výkonu. Pohled vstoupil do utkání bez pohybu a nasazení. Sice se do poločasu ujal vedení krásnou střelou Slanaře, ale po přestávce rezerva Pelhřimova vyrovnala. Následně se po standardní situaci opět prosadil Slanař, tentokrát hlavou. Ani druhé vedení Pohled neudržel a poslední celek tabulky si odvezl překvapivý bod.
Góly: 15. a 57. Slanař – 53. a 73. Bartoška. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Pohled: Vašíček – Martin Sobotka, Eis, Krpálek, Freudenreich – Gruber, Slanař, Klement (39. Doležal), Siebenbürger – Šnobl, Michal Sobotka.

LEŠTINA – BEDŘICHOV 1:2

V prvních třiceti minutách měli více ze hry domácí, ale útočníci byli ve svých šancích bezzubí. Následně se hosté dostali k pokutovému kopu, který z dorážky proměnil Lacina. Ten samí hráč ještě do poločasu zvyšoval na 2:0 pro Bedřichov. Po přestávce spálil obrovské příležitosti Forejt s Mišovicem. Snížit se podařilo až Havlovi čtvrt hodiny před koncem, ale to bylo ze strany domácích vše.
Góly: 75. Havel – 34. a 44. Lacina. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Leština: Kubát – Proněk, Čáslavský, Karel, Pajer – Prchal, Havel, Císař, L. Aubrecht (64. Poul) – Forejt, Mišovic.

LEDEČ N. S. – VĚŽNICE 2:1

Od začátku se domácí snažili hrát fotbal, ale pouze po vápno, chyběla ji lepší předfinální část. Po půlhodině hry předvedl pěknou individuální akci Bláha, který poslal Ledeč do vedení. Herně se trápící domácí celek potrestal v 77. Minutě Štohanz – 1:1. Překvapení nedopustil čtyři minuty před koncem Prchal, který se prosadil na zadní tyči hlavou.
Góly: 31. Bláha, 86. Prchal – 77. Štohanzl. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Ledeč n.S.: Bezděk – Prchal, Kuja, F. Gramer, Vladyka (46. Machala) – Nepovím, Bláha, Turek (75. Šotola), Trpišovský (81. Voplakal) – Toula, Pešek. Věžnice: D. Drahoš – Fikejz, Chalupník, Cakl, Kunc – Mottl, Prokeš, Dymáček, Klement – Štohanzl (82. Krupička), Pertlíček.

LUKA N. J. – H. BOROVÁ 4:1

Domácí začali jako obvykle velmi vlažně, za což je v 6. minutě potrestal po standardní situaci hostující Jan Chlubna. Až pak se Luka probrala, a po stejné době se prosadil Mašek. Papírový favorit hrál od té doby lépe a brzy se radoval z druhé trefy, o kterou se postaral Navrátil. Důležitý třetí gól pak přidal před přestávkou Toman. Havlíčkova Borová ale nesložila zbraně a ve druhé půlce byla lepší. Bohužel pro ni se ale v ofenzivě trápila a na obranný val Luk recept nenašla. Krutou porážku v závěru pečetil po jediné pohledné loucké akci z druhé půlky Hintnaus. „Sice jsme vyhráli, ale jinak to byl náš nejhorší výkon," dodal trenér Luk Zdeněk Hlávka.
Góly: 12. Mašek, 23. Navrátil, 41. Toman, 86. Hintnaus – 6. J. Chlubna. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas 3:1. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, J. Chlubna, J. Veselý (88. Cacek), Blažek – J. Chlubna, P. Kučera, Frühbauer, L. Kučera – Pecha (46. Sobotka), Petr Veselý.