První branka zápasu padla už v 6. minutě, kdy dostal krásnou přihrávku ledečský Bláha a při zakončení se nemýlil – 0:1. Na druhou branku diváci nečekali dlouho, jelikož se ten samý hráč trefil i v 10. minutě 0:2. Aby toho nebylo málo, ve 12. minutě se postavil Bláha k nařízenému pokutovému kopu. Z něj se nemýlil a po dvanácti minutách hry zkompletoval hattrick.

V tom samém čase byl vyloučen domácí Vavřička a Habry tak dohrávaly pouze v deseti. Haberskou dvacetiminutovku hrůzy dokonal ledečský Šotola – 0:4. Další branka přišla až ve 30. minutě. K třetí dorážce se dostal Jakub Gramer a protlačil míč až za brankovou čáru.

Domácí se za celý první poločas takřka nezmohli na žádný odpor a nevypracovali si ani žádnou výraznější šanci. Do kabin se tak šlo za stavu 0:5. Druhý poločas se dohrával z povinnosti, přesto v něm jeden gól padl, když se prosadil hostující Trpišovský, který zkompletoval výsledek na tenisového „kanára" – 0:6.

„Jsem samozřejmě hodně zklamaný. Mohli jsme jít do vedení, což se nám nepovedlo, potom se necháme vyloučit a zápas dopadne, jak dopadne. Ledeč byla lepší a vyhrála zaslouženě. My se už těšíme na zimní přestávku," řekl haberský trenér Jiří Černý.

Spokojený byl po zápase hrající ledečský trenér Martin Turek:

„Byla to jednoznačná záležitost, rozhodnuto bylo už ve dvanácté minutě. Po přestávce jsme se nechali ukolébat a naše hra už tak dobrá nebyla."