Ledečské béčko poprvé prohrálo

První porážka ledečského béčka v okresním přeboru přišla až v šestém kole. Nestačilo na Kožlí, se kterým prohrálo tím nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0. I přesto se udrželo na prvním místě, ale jen o skóre před Herálcem.

11.9.2018

Fotbalisté České Bělé ještě v aktuální sezoně III. třídy ještě neprohráli, ale první příčka jim nepatří.Foto: archiv Deníku

Na druhém konci tabulky se stále krčí Dolní Město, které ma tragický vstup do sezony, kdy nezískalo ani jeden bod.
Fotbalisté České Bělé přišli o vedení v tabulce III. třídy. O víkendu pouze remizovali s rezervou Rozsochatce, a na čele ji tak vystřídala rezerva Havlíčkovy Borové, která si s přehledem poradila s Veselým Žďárem.

OKRESNÍ PŘEBOR

6. KOLO

HERÁLEC – VĚŽNICE 2:1
Góly: Kohout, Jakub Pátek – Enderle. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 4:4. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Herálec: Bradáč – Bárta, Ulrich, Brůna, Ježek, Dvořák, Vlk, Kohout, Král, Vašák, Jakub Pátek. Střídali: Tecl, Diviš. Věžnice: D. Drahoš – Tecl, A. Drahoš, V. Kunc, Fikejz, Beneš, Cakl, Krupička, O. Prokeš, J. Prokeš, Enderle. Střídal: Chalupník.

DLOUHÁ VES – DOLNÍ MĚSTO 5:1
Góly: Vošický, Svoboda 2, Pospíchal 2 – Tichý. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 1:1. Diváci: 55. Poločas: 4:1. Dlouhá Ves: Rajdl – Eis, Říha, Vojta, Vácha, Němec, Svoboda, M. Lukačina, Pospíchal, Vošický, Kunášek. Střídali: Sláma, Žeguc, Janáček, Polák. Dolní Město: L. Venc – Jakub Sklenář, Jan Sklenář, Vápeník, Tichý, Chlád, Krupička, M. Venc, Škvařil, Pojezdný, Janák. Střídali: Štěpánek, T. Venc, Česal.

LIPNICE – OKROUHLICE 4:2
Góly: Horák, Bouchner, Dolejší, Marek – V. Strašil, Prášek. Rozhodčí: Lóži. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Lipnice: Provazník – J. Sobotka, Černý, Procházka, Bláha, Sůva, Dolejší, Kůrka, Bouchner, Horák, Báča. Střídali: M. Sobotka, Marek. Okrouhlice: Neuvirth – M. Strašil, Matějka, M. Beránek, Zadina, Prášek, Čejka, J. Beránek, V. Strašil, Dolejší, P. Beránek. Střídali: Med, Švec.

NOVÁ VES – SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B 3:4
Góly: Závorka, Suchý, Novák – Muzikář, Sobek, Šmíd, Dibelka. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 5:6. Diváci: 110. Poločas: 0:3. Nová Ves: Čížek – Suchý, Appelt, Hájek, Šimek, Sobek, Vávra, Novák, Beneš, Závorka, Holcman. Střídal: Peca. Světlá nad Sázavou B: Vácha – Vaňkát, Petrus, Pirožek, Filipský, Burda, Krajanský, Muzikář, Sobek, Šmíd, Vacek. Střídali: Skalický, Dibelka, Phan cong.

KOŽLÍ – LEDEČ NAD SÁZAVOU B 1:0
Gól: Václav Šťastný. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 5:2. Diváci: 217. Poločas: 0:0. Kožlí: Vadinský – Cicvárek, Pešek, Příhoda, Pokorný, Václav Šťastný, Machala, J. Makovec, Vít Šťastný, M. Geher, Mikula. Střídali: T. Geher, Misar. Ledeč nad Sázavou B: Beránek – Prchal, Vladyka, Hauser, Šenk, Pajer, Holeta, Popek, Voplakal, Urban, Martinek. Střídali: Slavětínský, Rudenco, Ježek.

GOLČŮV JENÍKOV – STARÉ RANSKO 1:1
Góly: Zelený – Pečenka. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Golčův Jeníkov: Dušánek – Miřácký, Skála, Satrapa, Koubek, Váňa, Koten, Jelínek, Dvořák, Šulc, Zelený. Střídali: Dobrý, Vlášek. Staré Ransko: Kadlec – Novosad, Hocke, Říha, Pecina, Losenický, Nepovím, J. Dymáček, Holcman, Ročárek, Pečenka. Střídali: F. Dymáček, Mrštík, Zvolánek.

VÍSKA – PŘIBYSLAV B 6:0
Góly: Kufr 2, Fikar, Lacina, Houdek, Málek. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Víska: Doležán – Šlechta, Sadílek st., Krupička, Houdek, Hýbl, Lacina, Sadílek ml., Málek, Kufr, Fikar. Střídali: Nedbal, Ondráček, Benák, Filip, Procházka. Přibyslav B: Uhlíř – Kárník, Kalenda, Musil, Novák, Jirásek, Flekal, Málek, Homolka, Zvolánek, Furgeri.

JEŘIŠNO – HNĚVKOVICE 1:2
Góly: Vávra – Večeřa, J. Chyba. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 5:4. ČK: 1:1 (88. M. Šťastný – 83. Procházka). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Jeřišno: Doležal – Jelínek, Novotný, Vaněk, M. Šťastný, Hanousek, Vávra, Poul, J. Šťastný, A. Šťastný, Mejtský. Střídali: Judas, J. Culka. Hněvkovice: Peroutka – Procházka, Šťastný, Končel, Pipek, J. Chyba, Večeřa, M. Pajer, P. Rajdl, Z. Rajdl, Votoček. Střídal: Vošický.

LIBICE – ŠLAPANOV 0:6
Góly: Schafferhans 2, Zych, Jokl 2, Patrik Dobrovolný. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:4. Libice: Kopecký – Kovačka, Červinka, Kraus, Škarýd, Venhauer, Pátek, Otradovský, Šír, Zmek, Štěrba. Střídali: Bohuněk, Samek, Salaquarda. Šlapanov: Pruknar – Patrik Dobrovolný, Schafferhans, Vacek, Švajka, Zych, Šimek, Průša, Tesař, Dvořáček, Jokl. Střídali: Mrkos, Lehmann.

ČESKÁ BĚLÁ – ROZSOCHATEC B 1:1
Góly: Hospodka – Pelikán. Rozhodčí: Hospodka. ŽK: 1:1. Diváci: 63. Poločas: 0:0. Česká Bělá: Přibyl – Krejdl, Hospodka, Pleva, Harvalík, Kasal, Pátek, Šumpich, Kohout, Klimeš, Pleskač. Střídali: Štefáček, Kolář, Zadina, Benc. Rozsochatec B: Dygrýn – Dobrovolný, Siebenbürger, Z. Bílek, Chlubný, Culek, Jelínek, J. Bílek, Fiala, Dlouhý, Pospíšil. Střídali: Culek, Dostál, Plodík, Pelikán.

SOBÍŇOV – MALEČ 4:0
Góly: Němec 3, Hečko. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:2. Diváci: 115. Poločas: 2:0. Sobíňov: Veselý – Vrána, Štěrba, Janáček, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, J. Ondráček, Hochman, Němec, Hečko. Střídali: Kučera, Koutník, Kodým. Maleč: Buršík – Ležák, Musílek, Šimon, Michalíček, Čermák, Kotil, Tomášek, Lažínský, Koláček, Marek. Střídali: Každan, Aubus, Pospíšil.

VESELÝ ŽĎÁR – HAVLÍČKOVA BOROVÁ B 2:4
Góly: Veselý, Koten ml. – Šmíd, Pecha 2, Béna. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Veselý Žďár: Půža – Píbil, Koten st., Lorenc, J. Nový, Vácha, J. Kubát, Koten ml., Štefánek, Trtík, Veselý. Havlíčkova Borová B: Š. Lupták – Tonar, D. Frühbauer, Šmíd, Šrámek, D. Lupták, Novotný, A. Frühbauer, Sobotka, Čejka, Paušíma. Střídali: Neubauer, Kryštofek, Žák, Pecha, Béna.

LÍPA B – MÍROVKA B 2:4
Góly: Forman, R. Souček – Svitil, Burian, Bárta Velfl. Rozhodčí: Culka. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Lípa B: Vopěnka – Morkus, Čížek, Breda, Bouda, Brabenec, R. Souček, Forman, Fejt, Zajíček, Prostřední. Střídali: Meruňka, Med. Mírovka B: Kohout – Dvořák, Chroustovský, Hranický, Maťko, Provazník, Šrámek, Burian, Mach, Velfl, Svítil. Střídali: Hejkal, Beneš, Dufek, Bárta.

KEŘKOV – HABRY B 7:2
Góly: Čejka, Sobotka 2, A. Kunc 3, M. Pavlík – Příbramský, Toma. Rozhodčí: Lóži. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Poločas: 4:1. Keřkov: Matějka – Dobrovolný, Wasserbauer, P. Pavlík, Jeřábek, Čejka, M. Pavlík, Zvolánek, Šuška, Sobotka, A. Kunc. Střídali: Šrámek, Wah, Háněl. Habry B: Císař – Michal Janouch, Vlček, Korel, Zunt, Michal, Dibelka, Melechovský, Toma, Holík, Příbramský. Střídal: Řezníček.

CHOTĚBOŘ C – ÚSOBÍ 1:3
Góly: Pfeffer – Hausvater, Kazda, Čapek. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Chotěboř C: Kudla – Lesák, Haltuf, M. Málek, Češík, Pfeffer, Křivohlavý, Mudruňka, Nejedlý, Dolínek, Benák. Střídali: Jakeš, Hajšman, D. Málek. Úsobí: Jan Abbrent – Jelínek, Čapek, Smrž, Škaryd, Hausvater, Heřmánek, Horňák, Jakub Abbrent, Kazda, Klement. Střídali: Vidičan, Dušek, Kulhánek.

ŠTOKY B – HERÁLEC B 5:2
Góly: Kubík, Kunc, Uhlíř, M. Dáňa, Partl – Vojtíšek, Dvořák. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Štoky B: Uhlíř – Matějka, Kunc, M. Dáňa, Kaňkovský, Ambrož, Lakatoš, Vodička, Holík, Kubík, Dvořák. Střídali: Škoda, Partl, Nevrkla, Kocman. Herálec B: Koubek – Kovařík, Vojtíšek, Paclík, Moravec, Král, Pátek, Palán, Kubát, Tecl, Dvořák.

ŠMOLOVY B – KEŘKOV B 8:0
Góly: Václavek 2, Polák 2, Duben 2, Vávra, Dvořák. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Šmolovy B: Hocke – Baloun, Kocman, Vach, Vávra, Duben, Dvořák, Tomovič, Polák, Václavek, Vaněček. Střídal: Konečný. Keřkov B: F. Loužecký – R. Loužecký, Běloušek, Jeřábek, Voda, Lacina, Šrámek, Kunstar, Háněl, Prokeš, Novotný. Střídal: Kamarád.

VEPŘOVÁ – VĚŽNICE B 2:3
Góly: Kolouch, Ondráček – M. Drahoš, Enderle, Brukner. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Vepřová: Benc – Stejskal, V. Ondráček, Vacek, Koubek, Kolouch, M. Doležal, Stejskal, Benc, J. Ondráček, Lacina. Střídali: Vytlačil, P. Doležal. Věžnice B: Jan Enderle – Tecl, Mottl, Kölbl, Francálek, Dvořák, M. Drahoš, Špaček, Adamec ml., Jiří Enderle, Brukner. Střídali: Langhans, Adamec st., Kaňkovský, Cakl, Novotný.

KOŽLÍ B – LEŠTINA B 3:6
Góly: Vosyka, Cicvárek, Kopic – Bránik 6. Rozhodčí: Herink. ŽK: 1:0. Diváci: 44. Poločas: 3:2. Kožlí B: Krajíček – Procházka, Karel, Hudák, Vosyka, Kopic, Sedlář, M. Veselý, Smítka, Cicvárek, Misar. Střídali: Bělohradský, Košler, T. Veselý. Leština B: Kubát – Ksíkal, L. Reichman, Vacata, Piskač, Uhlíř, Havel, Proněk, Pavlík, Leskovjan, Bránik.

KAMENNÁ LHOTA – KOUTY 0:2
Góly: Dvořák, Jindra. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:1. Diváci: 57. Poločas: 0:1. Kamenná Lhota: Fotr, J. Smejkal, Chlubna, Hoffmann, M. Smejkal, Jindřichovský, Blažejovský, Hoskovec, Krupka, Pitliak, Misar. Střídali: Výborný, Petrus, Křivánek. Kouty: Březina – Pechanec, Horajs, Storož, Dvořák, Šimek, Kolář, Jindra, Anděl, Vitiska, Radoš. Střídali: Simandl, Písařík.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C – LUČICE B 2:6
Góly: Polák 2 – Císař 2, Pavlík 3, Čapek. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Světlá nad Sázavou C: Hemerka – Pešek, Kroužek, Bezstarosta, Toman, Mrkvička, Tvrdý, Doležal, Staněk, Polák, Domkář. Střídali: Tecl, Cenek, Roztočil. Lučice B: Šimánek – Malinský, Císař, Pecha, Zeman, Pavlík, Lančarič, Sýkora, Čapek, D. Jiráček, Kreuz. Střídali: J. Jiráček, Pech.

DOLNÍ MĚSTO B – VILÉMOV 3:1
Góly: Doležal, Boleš, Tichý – Puchta. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 0:0. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Dolní Město B: Štěpánek – Bártl, Doležal, M. Venc, Boleš, Chlád, Rumanovský, Pojezdný, Bárta, Tichý, Sklenář. Střídali: Škvařil, Majer, T. Venc, Císař, Vája. Vilémov: Kaňkovský – Špitálník, Yelysieiev, Matoušek, Ráliš, Beránek, Mareček, Valenta, Tlapák, Vávra, Svoboda. Střídali: Dibelka, Hubený, Semrád, Puchta.

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 27 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři projektant lehkých obvodových plášťů a interiérů. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - nadšení, loajalita, flexibilita, ochota učit se, výhodou znalost AJ, Inventor a Revit, - tvorba jednotlivých fází projektové dokumentace pro výrobu, návrhy realizovatelných technických řešení, komunikace v rámci projektového týmu (s výrobou) s montáží, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Nevšímal, a.s. - pracoviště, Dvořácká, č.p. 3263, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Lukáš Žemba, +420 325 512 090. Výroba - Výroba Seřizovači 35 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) obráběč kovů s praxí - CNC a NC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: - výše platu podle zkušeností, typu stroje a znalostí programování, - prac. doba 5:00 - 13:30 hodin, Tel. nebo osobní kontakt v prac. dny 6-13 hod.. Pracoviště: B e h o spol. s r. o., 582 63 Ždírec nad Doubravou. Informace: Jana Křesťanová, +420 561 202 024(025). Řemeslné práce - Fajn práce v Humpolci -až 27000 Kč/m,6 týdnů dovolené 22 000 Kč Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! Náplň práce: Obsluha automatizované výrobní linky. Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky. Vizuální kontrola. Místo výkonu práce: Humpolec. #cJaM9 Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 85 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků manipulant (vozíčkář). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - vazačské a jeřábnické zkoušky, zkoušky na vozík a zakladač, výhodou praxe, - prac. doba PO-PÁ 6:00 - 14:15 hodin, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Nate - nápojová technika a.s., Žižkova, č.p. 1520, 583 01 Chotěboř. Informace: Jana Holasová, +420 569 551 525.

Česká Bělá už třikrát po sobě získala jeden bod a propadla se na čtvrté místo.

Ledečská rezerva se propadla na čtvrté místo

Zaběhat si do Havlíčkova Brodu přijely nebo přišly necelé dvě stovky závodníků.

Půlmaraton opanovali Bartoš a Součková

Slza zabrala a v domácí premiéře zdolala Bulldogs B

Přibyslavice – Návrat na domácí hřiště působil blahodárně jak živá voda. Hokejbalisté přibyslavické Slzy si připsali ve třetím kole druhé ligy první výhru, když porazili B tým brněnských Bulldogs 3:0. Před tím totiž padli v regionálním derby v Jihlavě s Flyers i o týden později v Kyjově.

-

Vstup do sezony Bruslařům vyšel. V derby pokořili Žihadla

Havlíčkobrodští hokejisté vstoupili o víkendu do důležité druholigové sezony. Mají totiž poslední možnost se vrátit zpět do první ligy. Na úvod je čekalo derby s Moravskými Budějovicemi. Bruslaři šli v první třetině dvakrát do vedení, ale soupeř vždy vzápětí srovnal. Broďáky to ale nezlomilo a připsali si vítězství 6:2.