Ledečské béčko poprvé prohrálo

První porážka ledečského béčka v okresním přeboru přišla až v šestém kole. Nestačilo na Kožlí, se kterým prohrálo tím nejtěsnějším možným rozdílem, tedy 1:0. I přesto se udrželo na prvním místě, ale jen o skóre před Herálcem.

11.9.2018

Fotbalisté České Bělé ještě v aktuální sezoně III. třídy ještě neprohráli, ale první příčka jim nepatří.Foto: archiv Deníku

Na druhém konci tabulky se stále krčí Dolní Město, které ma tragický vstup do sezony, kdy nezískalo ani jeden bod.
Fotbalisté České Bělé přišli o vedení v tabulce III. třídy. O víkendu pouze remizovali s rezervou Rozsochatce, a na čele ji tak vystřídala rezerva Havlíčkovy Borové, která si s přehledem poradila s Veselým Žďárem.

OKRESNÍ PŘEBOR

6. KOLO

HERÁLEC – VĚŽNICE 2:1
Góly: Kohout, Jakub Pátek – Enderle. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 4:4. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Herálec: Bradáč – Bárta, Ulrich, Brůna, Ježek, Dvořák, Vlk, Kohout, Král, Vašák, Jakub Pátek. Střídali: Tecl, Diviš. Věžnice: D. Drahoš – Tecl, A. Drahoš, V. Kunc, Fikejz, Beneš, Cakl, Krupička, O. Prokeš, J. Prokeš, Enderle. Střídal: Chalupník.

DLOUHÁ VES – DOLNÍ MĚSTO 5:1
Góly: Vošický, Svoboda 2, Pospíchal 2 – Tichý. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 1:1. Diváci: 55. Poločas: 4:1. Dlouhá Ves: Rajdl – Eis, Říha, Vojta, Vácha, Němec, Svoboda, M. Lukačina, Pospíchal, Vošický, Kunášek. Střídali: Sláma, Žeguc, Janáček, Polák. Dolní Město: L. Venc – Jakub Sklenář, Jan Sklenář, Vápeník, Tichý, Chlád, Krupička, M. Venc, Škvařil, Pojezdný, Janák. Střídali: Štěpánek, T. Venc, Česal.

LIPNICE – OKROUHLICE 4:2
Góly: Horák, Bouchner, Dolejší, Marek – V. Strašil, Prášek. Rozhodčí: Lóži. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Lipnice: Provazník – J. Sobotka, Černý, Procházka, Bláha, Sůva, Dolejší, Kůrka, Bouchner, Horák, Báča. Střídali: M. Sobotka, Marek. Okrouhlice: Neuvirth – M. Strašil, Matějka, M. Beránek, Zadina, Prášek, Čejka, J. Beránek, V. Strašil, Dolejší, P. Beránek. Střídali: Med, Švec.

NOVÁ VES – SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU B 3:4
Góly: Závorka, Suchý, Novák – Muzikář, Sobek, Šmíd, Dibelka. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 5:6. Diváci: 110. Poločas: 0:3. Nová Ves: Čížek – Suchý, Appelt, Hájek, Šimek, Sobek, Vávra, Novák, Beneš, Závorka, Holcman. Střídal: Peca. Světlá nad Sázavou B: Vácha – Vaňkát, Petrus, Pirožek, Filipský, Burda, Krajanský, Muzikář, Sobek, Šmíd, Vacek. Střídali: Skalický, Dibelka, Phan cong.

KOŽLÍ – LEDEČ NAD SÁZAVOU B 1:0
Gól: Václav Šťastný. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 5:2. Diváci: 217. Poločas: 0:0. Kožlí: Vadinský – Cicvárek, Pešek, Příhoda, Pokorný, Václav Šťastný, Machala, J. Makovec, Vít Šťastný, M. Geher, Mikula. Střídali: T. Geher, Misar. Ledeč nad Sázavou B: Beránek – Prchal, Vladyka, Hauser, Šenk, Pajer, Holeta, Popek, Voplakal, Urban, Martinek. Střídali: Slavětínský, Rudenco, Ježek.

GOLČŮV JENÍKOV – STARÉ RANSKO 1:1
Góly: Zelený – Pečenka. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Golčův Jeníkov: Dušánek – Miřácký, Skála, Satrapa, Koubek, Váňa, Koten, Jelínek, Dvořák, Šulc, Zelený. Střídali: Dobrý, Vlášek. Staré Ransko: Kadlec – Novosad, Hocke, Říha, Pecina, Losenický, Nepovím, J. Dymáček, Holcman, Ročárek, Pečenka. Střídali: F. Dymáček, Mrštík, Zvolánek.

VÍSKA – PŘIBYSLAV B 6:0
Góly: Kufr 2, Fikar, Lacina, Houdek, Málek. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Víska: Doležán – Šlechta, Sadílek st., Krupička, Houdek, Hýbl, Lacina, Sadílek ml., Málek, Kufr, Fikar. Střídali: Nedbal, Ondráček, Benák, Filip, Procházka. Přibyslav B: Uhlíř – Kárník, Kalenda, Musil, Novák, Jirásek, Flekal, Málek, Homolka, Zvolánek, Furgeri.

JEŘIŠNO – HNĚVKOVICE 1:2
Góly: Vávra – Večeřa, J. Chyba. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 5:4. ČK: 1:1 (88. M. Šťastný – 83. Procházka). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Jeřišno: Doležal – Jelínek, Novotný, Vaněk, M. Šťastný, Hanousek, Vávra, Poul, J. Šťastný, A. Šťastný, Mejtský. Střídali: Judas, J. Culka. Hněvkovice: Peroutka – Procházka, Šťastný, Končel, Pipek, J. Chyba, Večeřa, M. Pajer, P. Rajdl, Z. Rajdl, Votoček. Střídal: Vošický.

LIBICE – ŠLAPANOV 0:6
Góly: Schafferhans 2, Zych, Jokl 2, Patrik Dobrovolný. Rozhodčí: Odvářka. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:4. Libice: Kopecký – Kovačka, Červinka, Kraus, Škarýd, Venhauer, Pátek, Otradovský, Šír, Zmek, Štěrba. Střídali: Bohuněk, Samek, Salaquarda. Šlapanov: Pruknar – Patrik Dobrovolný, Schafferhans, Vacek, Švajka, Zych, Šimek, Průša, Tesař, Dvořáček, Jokl. Střídali: Mrkos, Lehmann.

ČESKÁ BĚLÁ – ROZSOCHATEC B 1:1
Góly: Hospodka – Pelikán. Rozhodčí: Hospodka. ŽK: 1:1. Diváci: 63. Poločas: 0:0. Česká Bělá: Přibyl – Krejdl, Hospodka, Pleva, Harvalík, Kasal, Pátek, Šumpich, Kohout, Klimeš, Pleskač. Střídali: Štefáček, Kolář, Zadina, Benc. Rozsochatec B: Dygrýn – Dobrovolný, Siebenbürger, Z. Bílek, Chlubný, Culek, Jelínek, J. Bílek, Fiala, Dlouhý, Pospíšil. Střídali: Culek, Dostál, Plodík, Pelikán.

SOBÍŇOV – MALEČ 4:0
Góly: Němec 3, Hečko. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:2. Diváci: 115. Poločas: 2:0. Sobíňov: Veselý – Vrána, Štěrba, Janáček, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, J. Ondráček, Hochman, Němec, Hečko. Střídali: Kučera, Koutník, Kodým. Maleč: Buršík – Ležák, Musílek, Šimon, Michalíček, Čermák, Kotil, Tomášek, Lažínský, Koláček, Marek. Střídali: Každan, Aubus, Pospíšil.

VESELÝ ŽĎÁR – HAVLÍČKOVA BOROVÁ B 2:4
Góly: Veselý, Koten ml. – Šmíd, Pecha 2, Béna. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Veselý Žďár: Půža – Píbil, Koten st., Lorenc, J. Nový, Vácha, J. Kubát, Koten ml., Štefánek, Trtík, Veselý. Havlíčkova Borová B: Š. Lupták – Tonar, D. Frühbauer, Šmíd, Šrámek, D. Lupták, Novotný, A. Frühbauer, Sobotka, Čejka, Paušíma. Střídali: Neubauer, Kryštofek, Žák, Pecha, Béna.

LÍPA B – MÍROVKA B 2:4
Góly: Forman, R. Souček – Svitil, Burian, Bárta Velfl. Rozhodčí: Culka. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Lípa B: Vopěnka – Morkus, Čížek, Breda, Bouda, Brabenec, R. Souček, Forman, Fejt, Zajíček, Prostřední. Střídali: Meruňka, Med. Mírovka B: Kohout – Dvořák, Chroustovský, Hranický, Maťko, Provazník, Šrámek, Burian, Mach, Velfl, Svítil. Střídali: Hejkal, Beneš, Dufek, Bárta.

KEŘKOV – HABRY B 7:2
Góly: Čejka, Sobotka 2, A. Kunc 3, M. Pavlík – Příbramský, Toma. Rozhodčí: Lóži. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Poločas: 4:1. Keřkov: Matějka – Dobrovolný, Wasserbauer, P. Pavlík, Jeřábek, Čejka, M. Pavlík, Zvolánek, Šuška, Sobotka, A. Kunc. Střídali: Šrámek, Wah, Háněl. Habry B: Císař – Michal Janouch, Vlček, Korel, Zunt, Michal, Dibelka, Melechovský, Toma, Holík, Příbramský. Střídal: Řezníček.

CHOTĚBOŘ C – ÚSOBÍ 1:3
Góly: Pfeffer – Hausvater, Kazda, Čapek. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Chotěboř C: Kudla – Lesák, Haltuf, M. Málek, Češík, Pfeffer, Křivohlavý, Mudruňka, Nejedlý, Dolínek, Benák. Střídali: Jakeš, Hajšman, D. Málek. Úsobí: Jan Abbrent – Jelínek, Čapek, Smrž, Škaryd, Hausvater, Heřmánek, Horňák, Jakub Abbrent, Kazda, Klement. Střídali: Vidičan, Dušek, Kulhánek.

ŠTOKY B – HERÁLEC B 5:2
Góly: Kubík, Kunc, Uhlíř, M. Dáňa, Partl – Vojtíšek, Dvořák. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Štoky B: Uhlíř – Matějka, Kunc, M. Dáňa, Kaňkovský, Ambrož, Lakatoš, Vodička, Holík, Kubík, Dvořák. Střídali: Škoda, Partl, Nevrkla, Kocman. Herálec B: Koubek – Kovařík, Vojtíšek, Paclík, Moravec, Král, Pátek, Palán, Kubát, Tecl, Dvořák.

ŠMOLOVY B – KEŘKOV B 8:0
Góly: Václavek 2, Polák 2, Duben 2, Vávra, Dvořák. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Šmolovy B: Hocke – Baloun, Kocman, Vach, Vávra, Duben, Dvořák, Tomovič, Polák, Václavek, Vaněček. Střídal: Konečný. Keřkov B: F. Loužecký – R. Loužecký, Běloušek, Jeřábek, Voda, Lacina, Šrámek, Kunstar, Háněl, Prokeš, Novotný. Střídal: Kamarád.

VEPŘOVÁ – VĚŽNICE B 2:3
Góly: Kolouch, Ondráček – M. Drahoš, Enderle, Brukner. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Vepřová: Benc – Stejskal, V. Ondráček, Vacek, Koubek, Kolouch, M. Doležal, Stejskal, Benc, J. Ondráček, Lacina. Střídali: Vytlačil, P. Doležal. Věžnice B: Jan Enderle – Tecl, Mottl, Kölbl, Francálek, Dvořák, M. Drahoš, Špaček, Adamec ml., Jiří Enderle, Brukner. Střídali: Langhans, Adamec st., Kaňkovský, Cakl, Novotný.

KOŽLÍ B – LEŠTINA B 3:6
Góly: Vosyka, Cicvárek, Kopic – Bránik 6. Rozhodčí: Herink. ŽK: 1:0. Diváci: 44. Poločas: 3:2. Kožlí B: Krajíček – Procházka, Karel, Hudák, Vosyka, Kopic, Sedlář, M. Veselý, Smítka, Cicvárek, Misar. Střídali: Bělohradský, Košler, T. Veselý. Leština B: Kubát – Ksíkal, L. Reichman, Vacata, Piskač, Uhlíř, Havel, Proněk, Pavlík, Leskovjan, Bránik.

KAMENNÁ LHOTA – KOUTY 0:2
Góly: Dvořák, Jindra. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:1. Diváci: 57. Poločas: 0:1. Kamenná Lhota: Fotr, J. Smejkal, Chlubna, Hoffmann, M. Smejkal, Jindřichovský, Blažejovský, Hoskovec, Krupka, Pitliak, Misar. Střídali: Výborný, Petrus, Křivánek. Kouty: Březina – Pechanec, Horajs, Storož, Dvořák, Šimek, Kolář, Jindra, Anděl, Vitiska, Radoš. Střídali: Simandl, Písařík.

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU C – LUČICE B 2:6
Góly: Polák 2 – Císař 2, Pavlík 3, Čapek. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Světlá nad Sázavou C: Hemerka – Pešek, Kroužek, Bezstarosta, Toman, Mrkvička, Tvrdý, Doležal, Staněk, Polák, Domkář. Střídali: Tecl, Cenek, Roztočil. Lučice B: Šimánek – Malinský, Císař, Pecha, Zeman, Pavlík, Lančarič, Sýkora, Čapek, D. Jiráček, Kreuz. Střídali: J. Jiráček, Pech.

DOLNÍ MĚSTO B – VILÉMOV 3:1
Góly: Doležal, Boleš, Tichý – Puchta. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 0:0. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Dolní Město B: Štěpánek – Bártl, Doležal, M. Venc, Boleš, Chlád, Rumanovský, Pojezdný, Bárta, Tichý, Sklenář. Střídali: Škvařil, Majer, T. Venc, Císař, Vája. Vilémov: Kaňkovský – Špitálník, Yelysieiev, Matoušek, Ráliš, Beránek, Mareček, Valenta, Tlapák, Vávra, Svoboda. Střídali: Dibelka, Hubený, Semrád, Puchta.

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 124 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí ošetřovatel/ka dojnic. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 124 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: prac doba: 03:30 – 9:00 hod. a 13:30 – 19:30 hod., turnusy 1. týden PO, ST, SO, NE, 2. týden ÚT, ČT, PÁ, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Malčínská, a.s., 582 91 Světlá nad Sázavou. Informace: Stanislav Adam, +420 569 458 281-3. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 700 Kč Všeobecní administrativní pracovníci referent/ka prodeje. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16700 kč, mzda max. 20700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, - komunikace se zákazníky, zpracování objednávek, expediční doklady, fakturace, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Interlignum a.s. - pracoviště, Augustina Skřivana, č.p. 69, 582 66 Krucemburk. Informace: František Doležal, +420 777 745 223. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 15 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí ošetřovatel/ka skotu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt možný v pondělí 8-9 hodin.. Pracoviště: Havlíčkova borová zemědělská a.s., Pivovarská, č.p. 162, 582 23 Havlíčkova Borová. Informace: Petr Hájek, +420 736 158 156. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 200 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři konstruktér. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 250 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - praxe výhodou, - prac. doba: 6:00 - 14:30, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Rostislav plný, Hamry, č.p. 3986, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Rostislav Plný, +420 606 740 062.

Fotbalisté Ledče (v černobílých dresech) těží hlavně z toho, že jsou dlouho pohromadě. Tým trenéra Zdeňka Jungvirta to potvrdil spanilou jízdou v podzimní části krajského přeboru.

Ledeč dokázala nahradit nejlepšího střelce Jana Peška

Podzim zažili dorostenci Havlíčkova Brodu rozdílně. Starším dorostencům se příliš tato část sezony nevyvedla, přezimují na dvanáctém místě. Zato jejich mladší kolegové jsou v poklidných vodách tabulky na pátém místě.

Mladší dorostenci si na konec podzimu zastříleli. Kohoutovicím nastříleli

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

-

Před derby oba celky prohrály

Havlíčkobrodsko - Hokejisté Chotěboře a Světlé nad Sázavou se připravovali na dnešní derby. A „generálka“ na něj se jim příliš nepovedla. Chotěboř si přivezla porážku Chocně, když nedokázala proměnit své šance. Skláři zase doma nestačili na Chrudim.