JIŘICE – TIS 1:6

Už jistě sestupující domácí dokázali udržet s favoritem krok celý první poločas. Hosté sice šli zásluhou Miřátského už v 7. minutě do vedení, ale víc se prosadit nedokázali. Po přestávce už byla znatelná převaha Tisu, takže rozdíl ve skóre narůstal. Čtvrthodiny před koncem se gólu dočkaly i Jiřice, když faul na Petra Příhodu potrestal z penalty Novák.
Góly: 73. Novák (PK) – 7., 63. a 80. Miřátský, 53., 61. a 86. Zezulák. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Tis: Havel – Slabý (46. J. Benák), Miřátský (80. Mareš), Zezulák, Rosecký, Vala (53. T. Kozlík), Vacek, P. Benák, M. Kozlík, Mišta, Bárta.

HUMPOLEC B – CHOTĚBOŘ B 6:1

Oba týmy nastoupily v nekompletních sestavách, hra se o poznání lépe dařila domácí juniorce. V držení míče na tom hosté nebyli tak špatně, ale Humpolec je školil z rychlých protiútoků. Skóre otevřel po deseti minutách a akci Prokopa střelou k tyči Šilpoch. Prakticky každá další akce domácích končila gólem, takže v poločase bylo za stavu 5:0 rozhodnuto. Hosté se sympaticky nevzadali, bojovali až do konce a odměnou jim byl alespoň čestný úspěch, který po skrumáži v šestnáctce zaznamenal Běloušek.
Góly: 10. Šilpoch, 24. a 39. Štěpán, 27. a 56. Kříženecký, 45. Málek – 66. Běloušek. Rozhodčí: Licek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (90. Metál). Diváci: 50. Poločas: 5:0. Chotěboř B: Dobrovolný – Šimon, Čapek, Fiala, Dočkal, Kohout, Novák, Běloušek, Pospíšil, Turek, Krédl.

MÍROVKA – LEDEČ N. S. 1:3

Zaslouženě postupující Ledeč si konec sezony užívá. Sice v Mírovce v poločase prohrávala 1:0, kdy se prosadil Lacina, ale po přestávce hosté kombinačním fotbalem zápas s přehledem otočili. Proto snad největší zajímavostí bylo, že se ledečtí hráči na zápas dopravili vlakem a na hřiště už přišli převlečeni do dresů.
Góly: 36. Lacina – 55. Prchal, 59. Trpišovský, 75. P. Pešek. Rozhodčí: Podoba. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Mírovka: Beděra – Martínek, Heřmánek, Rázl, D. Dvořák – Netopilík, Zacha, Mejstřík (79. Hejkal), P. Dvořák (70. Pylypenko) – Semelka, Lacina. Ledeč: T. Bezděk – J. Pešek (46. Staníček), P. Pešek, Prchal, F. Gramer – Kuba (70. Turek), Toula, Nepovím, J. Gramer – Voplakal (61. F. Bezděk), Trpišovský.

LUČICE – ŠTOKY 1:5

Štoky vyškolily domácí v produktivitě. Lučice si vytvářela plno šancí, zejména ty Jonáše, Provazníka a Teplana po gólu přímo volaly. Naopak štocký Žila zaznamenal v klidu hattrick a k němu se přidali do střelecké listiny ještě Aleš a Jindřich Dáňa. „My jsme hráli fotbal, soupeř střílel góly. Vypracovali jsme si osm šancí, proměnili jsme pouze jednou. Mělo to skončit tak 5:5," řekl lučický trenér Petr Kuchta.
Góly: 51. Provazník – 16., 23. a 72. Žila, 49. A. Dáňa, 63. J. Dáňa. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Lučice: Barták – Doležal (15. Kreuz), Pecha, Nechvátal, Pavlík (70. Mazuch) – Vaňkát, Kolář, Teplan, Jonáš (70. Nedoma) – Provazník, Blažek. Štoky: T. Kubát – Miksa, Fic, Stehlík, J. Kubát (68. Hladík) – Havel, A. Dáňa (70. Bošacký), Šprla, Gleixner – J. Dáňa, Žila.

H. CEREKEV – LÍPA 1:7

Domácí ještě v prvním poločase dokázali soupeři sekundovat, Lípa rozhodla slepenými góly v nástupu do druhého dějství. Pak už zcela opanovala hřiště a hlavně zásluhou vynikajícího Slámy si dělala doslova co chtěla. Nulu na kontě vstřelených branek domácího týmu zrušil až šest minut před koncem Kříž.
Góly: 84. Kříž – 16. a 47. Sláma, 39. a 62. P. Souček, 51. Starý, 57. Prokš, 66. Böhm. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 6:3. ČK: 0:1 (69. Šimek). Poločas: 0:2. Lípa: Vašák – Kutlvašr, M. Prokš, R. Souček, Šiemk, Sláma (56. Havel), Starý, P. Souček, Kříž, Böhm, J. Prokš (66. Heppner).