Spokojenost vládne také v Leštině, kde svěřenci Františka Poláka sebrali dva body vedoucí Třešti. Naopak smutným překvapením je Pohled, ten v domácím prostředí nestačil Speřice.

H. BROD B – PELHŘIMOV B 1:0

Od úvodních minut brodské béčko svého soupeře herně přehrávalo. Ve 12. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Sůva před gólmanem Zabloudilem neuspěl. O devět minut později pálil nebezpečně Hurda, Kučírek si s jeho pokusem poradil. Před poločasem vyslal Petřík do šance Teplana, ani on gólman hostí nepřekonal. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a odpovědnost za výsledek na sebe vzal domácí Hübner. Ten se dostal přes tři hráče a gólmanovi Zabloudilovi nedal šanci.

Gól: 65. Hübner. Rozhodčí: Porubka. Bez ŽK. Diváci: 150. Poločas: 0:0. H. Brod B: Kučírek – Halamka, Beran, Vrba, Udržal – Sůva, Fialka, Hübner, Vacek – Petřík, Teplan.

ŠTOKY – N. RYCHNOV 3:0

První půli odehráli aktivnější hosté, kteří byli důraznější, rychlejší, ale na gól nedosáhli. K hernímu obratu zavelel v 61. minutě domácí brankář Uhlíř, který dlouhým výkopem našel Ložiho. A ten lobem otevřel skóre. V 80. minutě šli hosté do deseti hráčů a Bošacký nabídnutou penaltu proměnil. Tentýž hráč přidal později pojistku. Trenér Kubíl měl šťastnou ruku při střídání.

Góly: 80. (PK) a 88. Bošacký, 61. Loži. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (79. M. Loskot). Diváci: 60. Poločas: 0:0. Štoky: Uhlíř – Kubík, Kunc, Havel, Stehlík – J. Kubát, Krejzl (67. Bošacký), A. Dáňa (82. M. Dáňa), Holík (T. Kubát) – Žíla, Loži (87. Šprla).

POHLED – SPEŘICE 1:3

Fotbalisté Pohledu sice do utkání vstoupili aktivně, ale po deseti minutách prohrávali. Střelu z úhlu dorazil Jůzl. Další vývoj zápasu poznamenali individuální chyby. Nejprve po autovém vhazování do brejku unikl Morava a tentýž hráč těžil ze zaváhání obrany i po přestávce.

V závěru po standardní situaci už jenom korigoval Janďourek.

Góly: 84. Janďourek – 38. a 57. Morava, 10. Jůzl. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Pohled: Vašíček – Churava, Pospíchal, Eis, L. Sobotka (83. Freudenreich) – Doležal, Slanař, Klement, M. Sobotka, Venc (65. Horáček) – Zich, Janďourek.

LEŠTINA – TŘEŠŤ 1:1

Po opatrném začátku zahrávali domácí rohový kop, který dokázal zužitkovat Forejt. Následně po chybě obrany stanul před gólmanem hostující Chalupský a dokázal jej přelobovat. Navzdory pohlednému fotbalu už branka nepadla. Třešť dohrávala v deseti, přesto i v početní nevýhodě dokázala ubránit útoky soupeře.

Góly: 11. Forejt – 16. Chalupský. Rozhodčí: Strateny. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (29. Trnka) Diváci: 170. Poločas: 1:1. Leština: Koudelka – Karel, T. Aubrecht, Čáslavský, Prchal – Mišovic, Forejt, Piskač, Bárta (53. L. Aubrecht) – Sobek, Bráník.

VĚŽNICE – BEDŘICHOV 2:2

Z vyrovnané první půle vyšel s jednobrankovým vedením Bedřichov.

Po přestávce šťastně skóroval Smutný, když se balon od jeho zad odrazil do sítě. Aktivní Věžnice chtěla tři body a byla jim blízko. V 74. minutě se totiž Havlíček obtočil kolem obránce a skóroval. Euforii o minut později zastavil Kolman, který přesně vyskočil na centr ze strany.

Góly: 48. Smutný, 74. Havlíček – 10. Volák, 75. Kolman. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (79. Pajer) Diváci: 70. Poločas: 0:1. Věžnice: D. Drahoš – Prokeš, Smutný, Havlíček, Fikejz – A. Drahoš, Staněk (70. Vlach), Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Pertlíček.