LÍPA – TIS 3:1
Očekávané bétřídní derby už bylo rozhodnuto v prvním poločase. Hostům nevycházel ofsajd systém, čehož využil fortník Hrdlička, který nastřílel hattrick a všechny góly dal jak přes kopírák. Hostům se podařilo v poslední minutě snížit na 3:1. Po přestávce se hrálo už na hodně těžkém terénu. Přesto se do samostatných úniku dostal domácí Vácha, ale ten své šance neproměnil.
Góly: 17., 22. a 40. Hrdlička – 45. Sojka. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Lípa: Vašák – Souček, Prokš, Bouda (74. Šimek), Fejt – Kutlvašr, Vácha (78. Korev), Špiňar, Kříž – Krpálek, Hrdlička. Tis: Havel – Kučera, Vala, Fialka, Rosecký – J. Benák, Krajíček, Sojka (70. Vacek), Kozlík – P. Benák (69. Bárta), Kafka (51. Miřátský).

HABRY – NOVÝ RYCHNOV 2:0
Hosté byli po celý zápas lepším a fotbalovějším týmem. Již ve 13. minutě běžel sám na haberského gólmana M. Faltýnek, ale Krátký ho vychytal. O pět minut později se Habry dostali do ojedinělé šance, kdy si míč vybojoval Kvanka a sám poslal domácí do vedení – 1:0. Potom opět drželi míč na svých kopačkách hosté, ale jejich pokusy ke gólu nevedly. Tři minuty před poločasem je potrestal Holík, který předvedl individuální akci, a bylo to 2:0. Po přestávce svěřenci trenéra Jiřího Černého jen zarputile bránili výslede, což se jim povedlo a mohly se radovat ze zisku tří bodů.
Góly: 18. Kvanka, 42. Holík. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Habry: Krátký – Hájek, Vavřička, Vrdský, Rajter – Kvanka, Korel, Stránský, Moravec (74. P. Bártík) – Holík (90. J. Bártík), Michal (46. Toma).

LEŠTINA – BUDÍKOV 9:1
Domácí fotbalisté na soupeře vlétli a už v 17. minutě vedli 3:0. „Budíkov jsem viděl a věděl jsem o nich, že mají vzadu velké problémy. Od první minuty jsme je presovali a to jim dělalo velké problémy. Po čtvrt hodině bylo prakticky po zápase," řekl kouč Leštiny, František Polák. Ve 33. minutě upravoval na 5:0 Forejt, který za šestnáct minut stihl nastřílet hattrick. Druhý poločas se dohrával z povinnosti. Domácí byli při chuti, Prchal tři minuty po přestávce zvyšoval na 6:0. Hostům se podařilo zásluho Marouska z trestného kopu snížit na 8:1, ale poslední slovo měl domácí Mišovic, ten dal výsledku konečnou podobu na 9:1.
Góly: 6. a 15. Čuřík, 17., 23. a 33. Forejt (druhý z PK), 48. Prchal, 62. Piskač, 68. Bárta, 81. Milovic – 75. Marousek. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 5:0. Leština: Jelínek (46. Zadina) – Staněk, T. Aubrecht, Karel, J. proněk – Prchal, Forejt, Piskač, Mišovic – Čuřík (75. M. Proněk), Bárta (65. L. Aubrecht).

LUČICE – H. CEREKEV 3:2
Během prvního poločasu měli značně navrch domácí, kteří si dokázali vydobýt spoustu šancí. Želízkem v ohni byl pro celek Lučice Michal Lančarič, který se prosadil hned třikrát a svým hattrickem defakto rozhodl zápas. Druhý poločas ale patřil spíše hostům, kteří začali hrát mnohem důrazněji, což se jim vyplatilo. Značná převaha Horní Cerekve přinesla jejím fotbalistům dvě veliké šance, které dokázali proměnit, snížili tak své manko na pouhý jeden gól. Vyrovnat ale nestačili, z vítězství se tedy radovali fotbalisté Lučice.
Góly:  14., 30., 82 Lančarič M. – 66. Koten, 75. Zelenka. Rozhodčí: Kruňk. ŽK: 0:2 Diváci: 50., Poločas: 2:0. Lučice: Šimandl –  Z. Pecka, Pavlík, Mazuch, Nedoma, P. Lančarič, Culka, Nedoma, R. Blažek, Jonáš, P. Blažek, M. Lančarič.

KOŽLÍ – H. BOROVÁ 3:1
První poločas byl mezi oběma soupeři velice vyrovnaný. Domácí hráči měli ale mírnější převahu.
Jako první se však radovala Havlíčkova Borová. Skóre zápasu v 16. minutě otevřel přesnou trefou mezi tyče Kučera. Posléze srovnával Šimek. Svojí první brankou v zápase jej následoval kolega Makovec, který v 37. minutě zvýšil stav ku prospěchu svého týmu. Stav 2:1 trval až do 70. minuty, kdy se Makovec chopil role takzvaného popravčího a svým druhým gólem v zápase stanovil konečný stav.
Góly: 30. Šimek, 37. Makovec, 70. Makovec – 16. Kučera. Rozhodčí: Maréš. ŽK: 2:4. Divácí: 90. Poločas: 1:1. Kožlí: Březina – Z. Makovec, J. Makovec (78. Vladyka), Pešek, Brzoň –  Pokorný, Radoši, Mikula (46. Voplakal), Plesl, Šimek –  Blaženský, Trpišovský (88. Procházka). H. Borová: Vymetal – Fišer (85. Frühbauer), Rakušan, Kučera, Fikar –  J. Veselý, P. Veselý, Šrámek – Blažek, Kučera.