Ve včerejším zápase si doma poradili s Novým Rychnovem a vytvořili si na čele tabulky pětibodový náskok, ale mají jeden zápas předehraný navíc. Třetí H. Borová utrpěla porážku v Habrech 4:1.

LEŠTINA – NOVÝ RYCHNOV 4:0
V Leštině se diváci mohli od úvodních minut kochat nadprůměrným netřídním fotbalem. Oba týmy předváděli pěkné kombinační akce, ale obrany byly pozorný. Až v 39. minutě se po trestném kopu a přiťuknutí Piskače prosadil Lukáš Aubrecht – 1:0. Po přestávce se terén vinou prudkého deště hodně promáčel, a to hrálo do karet domácím. Hosté odcházeli pomalu fyzicky a domácí během patnácti minut nastříleli tři góly. „Odehrálo se pěkné utkání a vyhráli jsme zcela zaslouženě. Spokojený byl i předseda krajského fotbalového svazu Miroslav Vrzáček," prozradil domácí trenér František Polák.
Góly: 39. L. Aubrecht, 57. Sobek, 68. Bárta, 72. Mišovic. Rozhodčí: Poledník. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Leština: Jelínek – Proněk, T. Aubrecht, Karel, Pajank (77. Staněk) – Prchal, Forejt, Piskač, L. Aubrecht (80. Hospodka) – Sobek (66. Bárta), Mišovic.

HABRY – H. BOROVÁ 4:1
První půle domácím vyšla přesně podle představ. Nejprve Karel po volném přímém kopu ve 24. minutě přesně hlavičkoval až do sítě a za dalších osm minut jej po centrovaném balonu napodobil Holík. Po přestávce snížil Patrik Kučera dalekonosnou střelou, mokrý balon propadl Valovi za brankovou čáru. V 78. minutě ovšem H. Borová zahrála ve vápně rukou, a tak Michal trestal proměněným pokutovým kopem. Na konečných 4:1 upravil Pavel Bártík.
Góly: 24. Karel, 32. Holík, 78. Michal (PK), 90+1. P. Bártík – 60. P. Kučera. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Habry: Vala – Kvanka, Vavřička, Janouch, Vrdský (85. Rajter) – Mrkvička (63. Příbramský), Klouček, Karel, Piskač (50. P. Bártík) – Holík, Michal. H. Borová: Vymetal – Tonar, Rakušan (75. Benc), L. Kučera, Fikar (46. M. Šrámek) – J. Veselý, P. Šrámek, Chlubna – P. Kučera, Frühbauer.

LÍPA – KOŽLÍ 3:0
Zasloužená výhra Lípy se nerodila lehce. Soupeř z Kožlí totiž po celé utkání dobře bránil a likvidoval nebezpečné šance domácího týmu. Lípa se první branky dočkala ve 32. minutě, kdy po střílené akci z velkého vápna přesně mířil Havel. O výhře bylo definitivně rozhodnuto až v 85. resp. 86. minutě, kdy po dvou samostatných únicích skórovali Vácha a Bouchner.
Góly: 32. Havel, 85. Vácha, 86. Bouchner. Rozhodčí: Šula. ŽK. 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Souček, Prokš, Mi. Fejt (56. Bouda), Kutlvašr – Krpálek, Kříž, Havel, Vácha (89. Šťastný) – Bouchner (89. Ma. Fejt), Hrdlička. Kožlí: Dočkal – Vladyka, P. Makovec (81. Procházka), Brzoň, Pokorný – Radoš, Voplakal (81. Kafka), Mikula, Šimek – Blažejovský (64. J. Makovec), Trpišovský.

HUMPOLEC B – TIS 4:2
Domácí začali důležitý zápas dobře, po centru Skryji otevřel hned z první akce skóre Pícha. Pak se hra vyrovnala a ve 20. minutě se to samé stalo i se skórem. Po brejku přesně zakončoval Kavka. Tentýž hráč dostal Tis ve druhé půli do vedení, jenže pak hosté začali nesmyslně bránit výsledek. Humpolecká juniorka získala převahu, kterou přetavila v góly. Hlavním hrdinou byl Štěpán, který dvě branky dal sám, penalta za stavu 2:2 se kopala po faulu na něj.
Góly: 1. Pícha, 64. a 78. Štěpán, 75. Kameš (PK) – 20. a 50. Kavka. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Tis: Chudoba – Kučera, Miřátský, Rosecký, Blažek (78. Havel), Bláha, J. Benák, Krajíček, P. Benák (69. Mareš), Sojka, Kavka.

KOŠETICE – LUČICE 2:0
Košetice měly utkání od začátku pod kontrolou a nebýt zahazování šancí mohlo být rozhodnuto už do poločasu. Domácí obrana skvěle pohlídala střelce Lančariče a hosté se do šancí pomalu nedostali. Skóre otevřel hlavou Fenár, vítězství Košetic pojistil ve druhém poločase Kadlec, když dorážkou zakončil brejk Lhoty.
Góly: 26. Fenár, 77. Kadlec. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (66. Herman). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Lučice: Šimánek – Beránek, Havlík, M. Lančarič, Doležal (61. Culka), Nedoma, Blažek, Mazuch, Herman, Pecha, P. Lančarič.