Cestu na speřické hřiště si našlo tři sta diváků a ti se měli na co dívat. Už v desáté minutě se nádhernou táhlou střelou do šibenice trefil domácí Ganobjak. „Byla to fotbalová paráda," uznale kvitoval pěkný gól ledečský hrající trenér Martin Turek.

Potom ledečský tým oslabil vyloučením Toula, ale v i v deseti se podařilo Ledči do poločasu vyrovnat zásluhou Voplakala. A to nebylo ze strany Ledče vše. Čtvrt hodiny po příchodu z kabin dostal hosty do vedení Filip Gramer. Následně se nechal vyloučit Turek a Ledeč rázem hrála o devíti. Toho v 70. minutě využil Štěpán, který vyrovnal 2:2.

Do poslední velké šance se dostal hostující Bláha, ale svou velkou příležitost neproměnil.

„Jeli jsme do Speřic s tím, že budeme vycházet ze zabezpečené obrany a budeme si chtít odvézt bod. Ten nakonec máme, i když jsme vedli 2:1, tak jsme s ním spokojeni. Více než remíza mě trápí dvě vyloučení. Pro diváky se hrál dobrý fotbal. Podržel nás gólman Bezděk a vpředu získal mnoho míčů útočník Bláha," řekl Martin Turek.

Mišovic byl u všeho

Okresní derby mezi Habry a Leštinou začali lépe domácí. Ti nejdříve přečkali bez úhony pokutový kop a ve 39. minutě je poslal do vedení Kamil Michal.

Jednogólové vedení si Habry uhájily do konce prvního poločasu. Jenže do druhého poločasu poslal leštinský trenér David Hospodka do hry Mišovice, a ten se mu v rozmezí pěti minut odvděčil dokonalým obratem ve vývoji utkání. Nejdříve připravil gól pro Štrose a další dvě trefy přidal sám. „Tato pětiminutovka nás stála body," smutnil haberský kouč Jiří Černý.

V 65. minutě sice Vlček snížil, ale konečnou podobu výsledku 2:4 dal Štros. „Sehráli jsme podobný zápas jako doma s béčkem Pelhřimova. Soupeře jsme tlačili, ze dvou brejků nám dali dva góly, nedali jsme penaltu. Do poločasu Habry vedly, ale nám se po přestávce podařilo rychle utkání otočit. Jsme spokojeni se třemi body a chválím výkon Mišovice, který byl u všeho podstatného," měl jasno David Hospodka.