Ten se mu odvděčil dvěma asistencemi na gólech.

V hlavní roli béčkař Bránik

Už v desáté minutě si Bránik dobře počínal v šestnáctce hostů, naservíroval míč Piskačovi, a bylo to 1:0. Ve 23. minutě podklouzl při odkopu domácí gólman Koudelka a Pavel Kuchta mu z půlky vrátil míč do opuštěné branky.

„Pavel tady předvedl dva televizní góly. Je vidět, že to má pořád v noze. Kdyby náš gólman trefil kohokoliv jiného, tak jsme ten gól nedostali," měl jasno leštinský trenér František Polák. Ve 39. minutě chyboval gólman Žáček, když střelu domácích pouze vyrazil a Mišovic vrátil Leštině vedení. Po hodině hry se opět svým důrazem ukázal Bránik, který připravil druhý gól pro Piskače – 3:1. „Paradoxně jsme v tomto zápase rozhodli důrazem, který nám celý podzim chyběl," pochvaloval si Polák.

Sedm minut před koncem předvedl další fotbalovou parádu Kuchta, kdy z trestného kopu vymetl Koudelkovi šibenici a snížil na konečných 3:2.

„Když prohrajeme s lepším soupeřem, tak mi to nevadí. My jsme měli v kádru pět dorazových dorostenců a ti svoji šanci chytili za pačesy. Lidem se musel zápas líbit," vyzdvihl klady tohoto utkání brodský kouč Martin Křišťál.

„My jsme byli šťastnější. Zápasu by určitě slušela remíza. Dal jsem šanci Bránikovi z béčka, který zařídil dva góly, fotbal se hrál pěkný a nakonec máme i tři body, takže já mohu být jenom spokojený," dodal Polák.