Za účasti čtyř týmů, domácího Tisu, Lučice, Leštiny a Havlíčkova Brodu B, se hrálo za úmorného vedra. Mužstva byla rozlosována hned do semifinálových bojů. Z celkového vítězství se radoval nováček I. A třídy Leština, která ve finále deklasovala rezervu brodského Slovanu 5:1. Bronzovou příčku obsadil domácí Tis po výhře 4:1 nad Lučicí.

1. SEMIFINÁLE

TIS – H. BROD B 3:5

„Byl to náš první přípravný zápas. Než jsme se na hřišti rozkoukali, tak jsme v desáté minutě prohrávali 2:0. Po přestávce se ukázala naše kvalita a i po fyzické stránce jsme soupeře přehráli," řekl k utkání brodský trenér Martin Křišťál.

Góly: Blažek, Vala, Krajíček – Zeman 2, Krejdl, Teplan, Báča. Rozhodčí: Nový. Poločas: 2:0. Tis: Chudoba – Kučera, Miřátský, Rosecký, Halama – Krajíček, Benák, Blažek, Kavka – Vala, Benda. Střídali: Novotný, D. Kozlík, Vacek, Sojka, Karlík, Veselý. H. Brod B: Beránek – Molák, Adam, Jagoš, Koblížek – Jaroš, Franc, Kuchta, Beran – Teplan, Krejdl. Střídali: Zeman, Vrba, Sůva, Báča, Švec, Bdžoch.

2. SEMIFINÁLE

LEŠTINA – LUČICE 3:1

„Ujali jsme se po zásluze vedení 3:0. Potom jsme pustili Martina Lančariče po našich chybách do dvou šancí a on jednu proměnil," zhodnotil druhé semifinále leštinský trenér František Polák.

Góly: Forejt, Piskač, Sobek – M. Lančarič. Rozhodčí: Muzikář. Leština: Koudelka – Parank, Karel, T. Aubrecht, Proněk – L. Aubrecht, Čáslavský, Forejt, Piskač – Mišovic, Bárta. Střídali: Jelínek, Hospodka, Čejka, Mrkvička, Sobek. Lučice: Svoboda – Mazuch, Pecha, Pavlík, P. Lančarič – Vrzáček, Herman, Blažek, Jonáš – Doležal, M. Lančarič. Střídali: Nedoma, Fiala, Kreuz, Mináč, Jiráček.

O 3. MÍSTO

TIS – LUČICE 4:1

„V úvodu utkání jsme měli zápas pod kontrolou, dostali jsme se do vedení a další tři šance zahodili. Následně jsme po neuvěřitelných chybách darovali vítězství domácím," smutnil lučický kouč Zdeněk Pecha.

Góly: nehlášeno – M. Lančarič. Rozhodčí: Nykl. Poločas: 2:1. Tis: Chudoba – Kučera, Miřátský, Rosecký, Halama – Krajíček, Benák, Blažek, Kavka – Vala, Benda. Střídali: Novotný, D. Kozlík, Vacek, Sojka, Karlík, Veselý. Lučice: Svoboda – Mazuch, Pecha, Pavlík, P. Lančarič – Vrzáček, Herman, Blažek, Jonáš – Doležal, M. Lančarič. Střídali: Nedoma, Fiala, Kreuz, Mináč, Jiráček.

FINÁLE

H. BROD B – LEŠTINA 1:5

Leština finále zcela ovládla, kromě vysokého vítězství nastřelila ještě tři tyčky a dvakrát břevno. „Drželi jsme s Leštinou krok pouze poločas, potom jsme odešli  fyzicky," řekl brodský trenér.

Góly: Teplan – Sobek 2, Piskač, Mišovic, Čejka. Rozhodčí: Muzikář. Poločas: 1:1. H. Brod B: Beránek – Molák, Adam, Jagoš, Koblížek – Jaroš, Franc, Kuchta, Beran – Teplan, Krejdl. Střídali: Zeman, Vrba, Sůva, Báča, Švec, Bdžoch. Leština: Koudelka – Parank, Karel, T. Aubrecht, Proněk – L. Aubrecht, Čáslavský, Forejt, Piskač – Mišovic, Bárta. Střídali: Jelínek, Hospodka, Čejka, Mrkvička, Sobek.