PACOV B – LUČICE 1:1
Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali vedení hosté. Po akci po pravé straně a následném centru přeloboval brankáře Jíšu Doležal. Pacov s odpovědí neotálel, o deset minut později Podolský ranou z dvaceti metrů vyrovnal. Poločas se dohrál bez větších šancí na obou stranách, po přestávce byli domácí jasně lepší. Bohužel ale dojeli na neproměňování šancí. Dvě tutovky zazdil Podolský, blízko ke gólu byli i střídající Rybčák nebo v samotném závěru zkušený Praveček.
Góly: 24. Podolský – 14. Doležal. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 1:2. Duváci: 70. Poločas: 1:1. Lučice: Šimánek – Marek, Sommer, M. Lančarič, Fiala (75. Jonáš), Nedoma, Doležal (90. Simandl), Blažek, Herman, Pecha, P. Lančařič (60. Mazuch).

H. BOROVÁ – ČERNOVICE 2:1
Po počátečním náporu domácích se po rohu v 8. minutě prosadili hosté, když se trefil pod břevno Pěnka. Jinak se nehrál příliš oku lahodící fotbal. Hra byla oboustranně hodně neurovnaná. Ovšem Havlíčkova Borová dokázala do poločasu vyrovnat. Po akci Petra Veselého prosadil tvrdou bombou Němec. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Fotbal byl plný nepřesností a hlavně bylo vidět minimum šancí. Utkání ovšem nakonec vyznělo lépe pro domácí fotbalisty, kteří v 76. minutě šli do vedení. Po kombinaci Petra Veselého a Janáčka se do zakončení dostal Stejskal a zařídil svému týmu cenné tři body.
Góly: 34. Němec, 76. Stejskal – 8. Pěnka. Rozhodčí: Klement. ŽK: 2:7. ČK: 0:1 (61. Maštalíř). Diváci: 80. Poločas: 1:1. H. Borová: Pavel Veselý – Tonar, Blažek, J. Veselý, Kučera – Fikar (85. Šrámek), Němec, Frühbauer, Sobotka (46. Stejskal) – Rakušan (75. Janáček), Petr Veselý.

LUKA N. J. – KOŽLÍ 1:2
Hosté se ujali vedení po přímém kopu, kdy brankář Čermák vyrazil střelu z osmnácti metrů před sebe a nikým nebráněný Šimek dorážel. Po zbytek první půlky se hrálo hlavně uprostřed hřiště, domácí se nemohli dostat do šancí, naopak hosté měli po brejcích na noze dvě pojistky, ale Šimek další góly nepřidal.Ve druhé půlce se hra Luk zlepšila, přišly i šance Tomana a Boháčka, ale byli to hosté, kteří se v závěru z rychlého výpadu radovali podruhé. Domácím se vzápětí podařilo díky P. Hintnausovi snížit, ale v závěru ani největší šance Tomana vyrovnání nepřinesla.
Góly: 84. P. Hintnaus – 10. Šimek, 83. Mikula. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas 0:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Pešek, Brzoň, Plesl – Mikula (85. Vosika), Voplakal, Radoš, Trpišovský – Šimek, Blažejovský (71. Janů).

LÍPA – TIS 2:1
Po otevřeném úvodu hry, kdy se musel činit zejména brankář Lípy Vašák, a jednou ho dokonce zachraňovala branková konstrukce, šli domácí v 25.minutě do vedení. Hrdlička založil útok po křídle, nacentroval před bránu, kde balon do sítě doklepl Bouchner. Lípa měla následně několik tutových šancí v samostatných únicích, do přestávky ale už branku nevsítila. Ve druhém poločase hrál Tis v úvodu opět aktivněji, ale znovu se z gólu radovala Lípa. Hrdlička v úprku přeloboval brankáře. Čtyři minuty nato sice hostující Krajíček po skrumáži ve vápně snížil, na body to už ale nestačilo. Domácí těsné vedení uhájili.
Góly: 25. Bouchner, 69. Hrdlička – 73. Krajíček. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:2. ČK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Krpálek, Fejt, Prokš, Kříž – Souček, Mareš, Starý, Bouda (55. Böhm) – Bouchner (80. Koref), Hrdlička (90. Kutlvašr). Tis: Chudoba – Kučera, Mareš, Miřátský, Kubát – Zezulek, Vacek, Krajíček, Kozlík (68. Šoupal) – Benák (46. Dobrý), Kafka.

CHOTĚBOŘ B – DLOUHÁ VES 1:0
Rezerva Chotěboře byla v utkání s Dlouhou Vsí jasně lepším týmem. Z místy až drtivého tlaku dokázala vytěžit jedinou branku, která přesto stačila k zisku tří bodů. Ve 29. minutě se o ní postaral hlavou Vrána po Benákově rohovém kopu. Plejáda velkých šancí domácího mužstva pokračovala i po přestávce, kdy v přečísleních selhali Češík, Turek a další. O překvapení se tak mohl v 82. minutě postarat dobře hlavičkující Polák, ale domácí brankář Kudla zkrat nedopustil a v dobré pozici jej vychytal. Dlouhá Ves tak odjela s prázdnou.
Góly: 29. Vrána. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 80. Chotěboř: Kudla – Haltuf, Sommerauer, Málek, Krödl – Ďoubal (8. Vrána, 48. Pfeffer), Benák, Langer – Češík (80. Neuvirt), Šimon, Turek. Dlouhá Ves: Jána – Taičman, Kunášek, Polák, Veselý – Neubauer, Šnobl, Hanzl, Hranický (62. Novák) – Pospíchal, Cibulka.

I.B třída

Skupina A
22. kolo: Chotěboř B – Dlouhá Ves 1:0 (1:0), 29. Vrána. Havlíčkova Borová – Černovice 2:1 (1:1), 34. Němec, 76. Stejskal – 8. Pěnka. Budíkov – Kamenice nad Lipou 1:2 (1:0), 3. Prokop – 57. Kos, 74. M. Strašík. Luka nad Jihlavou – Kožlí 1:2 (0:1), 84. P. Hintnaus – 10. Šimek, 83. Mikula. Horní Cerekev – Košetice 1:1 (1:1), 5. Kůta – 38. T. Vejsada. Pacov B – Lučice 1:1 (1:1), 24. Podolský – 14. Doležal. Lípa – Tis 2:1 (1:0), 25. Bouchner, 69. Hrdlička – 73. Krajíček.

Příští kolo: Lípa – Chotěboř B, Tis – Pacov B, Lučice – Horní Cerekev, Košetice – Luka nad Jihlavou, Kožlí – Budíkov, Kamenice nad Lipou – H. Borová, Černovice – Dlouhá Ves.

Skupina B
22. kolo: Přibyslavice – Hrotovice 1:5 (0:2), 58. Částka – 28. a 67. Salák, 34. a 73. T. Holoubek, 90. Fiala. Telč – Želetava 0:1 (0:0), 65. Simandl. Šebkovice – Stařeč 2:1 (2:1), 8. a 15. P. Kotačka – 36. Vodička. Jakubov – Vrchovina B 2:2 (0:1), 59. Veselský, 65. Pavela – 14. Mužátko, 81. Polnický. Studenec – Bystřice nad Pernštejnem B 0:3 (0:2), 28. Cacek, 36. Fulneček, 55. König. Rozsochy – Měřín 2:3 (2:2), 6. Bureš, 30. Kučera – 10. a 38. Sýkora, 70. Šoukal. Křižanov – Mohelno 2:1 (0:1), 69. Trnka, 86. Kubiš (PK) – 22. Foretník.

Příští kolo: Křižanov – Přibyslavice, Mohelno – Rozsochy, Měřín – Studenec, Bystřice nad Pernštejnem B – Jakubov, Vrchovina B – Šebkovice, Stařeč – Telč, Želetava – Hrotovice.