Domácí v posledních dvou kolech nebodovali a hosté sice třikrát v řadě neprohráli, ale jejich hra prý nestála za moc.

„V této situaci, že jsme dvakrát prohráli, i když jsme hráli venku, chceme bodovat," potvrdil domácí trenér Zdeněk Jungwirt, který si myslí, že by jeho svěřencům navíc mohlo vyhovovat domácí prostředí. „Naše menší hřiště by nám mohlo hrát do karet," dodal.

Lipský kouč sice Leštinu v mistrovských utkáních ještě neviděl, ale má v živé paměti její přípravný duel. „Jsou to bojovníci, navíc Franta Polák jejich nadšení ještě umocnil," potvrdil Jungwirt.

„Čekám velký boj. My musíme hrát agresivně a bránit vysoko," doplnil.  Leštinský trenér František Polák očekává od svých svěřenců zlepšenou hru, protože podle něj hlavně v posledním duelu s Košeticemi předvedli hráči špatný přístup.

„Musí si uvědomit, že v každém zápase je potřeba nechat na hřišti všechno. A ne že jeden odehrají naplno a další tři hrají jen na půl plynu," zlobil se Polák, který v týdnu hráčům promluvil do duše.

Jenže v Lípě je nečeká vůbec nic jednoduchého. „Oni jsou doma velmi silní," ví dobře hostující lodivod, který naordinuje svému týmu zabezpečenou obranu.

„Mají dobrý útok. Nevím, jestli tedy bude hrát Vácha, ale není to jen o něm. Mají tam šikovné mladé kluky," upozorňuje na sílu soupeře Polák.
Obrana prý však nějaká okénka má. A těch by mohla Leština využít, a tak protáhnout tak šňůru bez porážky na čtyři utkání. „Jenže Lípa bude chtít taky bodovat po dvou porážkách," poukázal leštinský šéf lavičky.

Předpokládané sestavy:
Lípa: Souček, Fejt, Prokš, Krpálek – Bouda, Špinar, Mareš, Kříž – Böhm, Bouchner. Trenér: Zdeněk Jungvirt
Leština: Jelínek – Staněk, T. Aubrecht, Čáslavský, Proněk – Prchal, Forejt, Pyskač, Karel – Mišovic, Bárta. Trenér: František Polák.
Rozhodčí: Krulík – Bělovský, Duben.
Začátek utkání: Neděle 15.30