ŠTOKY – ČERNOVICE 3:1

V prvním poločase se hra Štokům vůbec nedařila, čehož hosté využili k vedoucímu gólu. Po poločasové rázné domluvě se začalo Štokům dařit i zásluhou střídajících hráčů. Nejprve vyrovnal Žila, a hned jeho fotbalové dvojče Lóži poslal domácí do vedení. Tři body potvrdil Martin Prokš. Ještě se vyznamenal štocký gólman Kubát, který vyrazil pokutový kop.
Góly: 55. Žila, 57. Lóži, 70. Prokš – 41. J. Hadrava ml. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Štoky: T. Kubát – Miksa, Kunc (46. Havel), Gleixner, Stehlík – A. Dáňa, Fic (46. Lóži), Šprla, Holík (77. J. Dáňa) – Žila, Prokš.

TIS – KOŠETICE 3:0

Hosté přijeli s defenzivní taktikou, zaměřený na trpělivou hru. Domácí se snažili o kombinační fotbal, ale dvě velké šance si vypracovaly Košetice, při nich exceloval gólman Havel. Hned po příchodu z kabin se prosadil po nahrávce J. Novotného st. domácí hrající trenér Miloslav Kozlík. Hosté otevřeli hru a Tis potrestal dvě brejkové situace zásluhou čerstvého pětadvacátníka Miřátského.
Góly: 47. M. Kozlík, 82. a 87. Miřátský. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Tis: Havel – Mišta, Bárta, Mareš, P. Benák (82. T. Kozlík) – Rosecký, M. Kozlík, Vacek, Kafka – Zezulák (37. Miřátský), J. Novotný st. (62. Radil).

MÍROVKA – PACOV B 3:0

Domácím vyšel vstup do utkání, když se už v 4. Minutě ujali vedení po gólu Valáška. Tato branka Mírovku nakopla, měla více ze hry, ale po půl hodině hry musel ojedinělou šanci Pacova zachraňovat Beděra. Minutu před odchodem do kabin se Mírovka radovala podruhé, když se trefil Němec. Po přestávce se obraz hry nezměnil, účet zápasu zakončil Kaplan, když ještě minutu před tím neproměnil pokutový kop.
Góly: 4. Valášek, 44. Němec, 60. Kaplan. Rozhodčí: Perlík. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Mírovka: Beděra – D. Dvořák, Rásl, Zacha, Semelka – Lacina, Netopilík (75. Freundenreich), Němec (81. P. Dvořák), Hejl – Valášek (78. Bradáč), Kaplan.

HERÁLEC HB – KOSTELEC 1:4

Kostelec měl v Herálci po celou dobu pod kontrolou. Už ve 12. minutě vedl po gólech Bartejse a A. Procházky 2:0. Tři minuty před poločase sice Hrala snížil, ale to bylo ze strany domácích vše. Po přestávce zvyšoval vedení hostů Kočí a druhý gól si ještě připsal Bartejs.
Góly: 42. Hrala – 6. a 69. Bartejs, 12. A. Procházka, 57. Kočí. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Herálec: Nermut – Paclík (77. M. Stojan), Hrala, L. Sojan, J. Stojan (30. Ulrich) – Josef Pátek (61. Jakub Pátek), Kohout, Král, Vašák – Filipský, Buben.

HUMPOLEC B – LÍPA 6:1

Humpolec potřeboval před vlastními fanoušky už konečně vyhrát, ale začínal hodně těžkopádně. Psychicky domácím hodně pomohl gól Štěpána, na 2:0 zvýšil z trestného kopu Prokop. Lípa bojovala a dočkala se snížení, když ve 27. minutě přesně zamířil P. Souček.

Kombinační hra domácích slavila úspěch ještě do přestávky, na 3:1 upravil s chutí hrající Štěpán. Po změně stran se ze zápasu stala jednoznačná záležitost, Lípa zcela odpadla. Těžil z toho hlavně Žatečka, který dva góly dal a další připravil pro Podobu.
Góly: 10. a 43. Z. Štěpán, 17. Prokop, 58. a 64. Žatečka, 61. Podoba – 27. P. Souček. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Lípa: Vašák – Michal Fejt, M. Prokš (62. Šimek), R. Souček, Marek Fejt, Kříž, J. Prokš (38. Pešák), P. Souček (66. Starý), Rosecký, Mareš, Havel.

ČERNÍČ – CHOTĚBOŘ B 1:2

V první vyrovnané půlce se domácí snažili projít obranným valem hostů kombinací a nebo dlouhými pasy za stopery, ovšem to se jim příliš nedařilo. Skóre se změnilo až po změně stran, kdy se do míče opřel Dočkal a špatně postavený Novák se natahoval marně.

V 73. minutě měli domácí možnost vyrovnání, jenže Lovětínský neproměnil penaltu. A tak přišel trest v podobě druhé branky hostující rezervy. Ta pak sice ještě inkasovala z hlavy Laciny, ale to už bylo pro Černíč pozdě.
Góly: 90. Lacina – 56. Dočkal, 85. Novák. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 0:2. Diváci: 83. Poločas 0:0. Č. Chotěboř B: Chalupa – Dočkal, Čapek, Ďoubal, Odvářka – Kohout, Běloušek, Ondráček, Tůma – Novák (90. Fiala), Krédl (31. Janda).