LÍPA – HERÁLEC 3:3

V prvním poločase Lípa jasně lepší, kdy si vytvořila pět vyložených šancí ze hry, ale ani jednu neproměnila. Úspěšná byla pouze z pokutových kopů, které do přestávky proměnil Radek Sláma. Po hodině hry se kopal pokutový kop i na druhé straně, Vašák snížil na 2:1.
Když šest minut před koncem zvyšoval Jan Prokš opět na rozdíl dvou gólů, zdálo se, že je o bodech rozhodnuto. Jenže domácí se nechali vedením ukolébat, čehož Herálec využil k vyrovnání na konečných 3:3.
Góly: 21. a 38. Sláma (oba z PK), 84. Jan Prokš – 62. Vašák (PK), 85. Kohout, 90. Kovařík. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:5. Diváci: 8é. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – Šimek, M. Prokš, Sláma, Souček – Špiňar (67. Krpálek), Rosecký, Kříž – Vendl, J. Prokš (87. Heppner), J. Havel (76. Kutlvašr). Herálec: Žáček – Kovařík, Paclík, L. Stojan, Hrala – J. Stojan (70. Med), Pátek, Kohout, Král – Vašák, Krajhanzl (46. Filínský, 86. Dobrovič).

MÍROVKA – N. RYCHNOV 1:3

Hosté se hned v úvodu ujali vedení zásluhou Mugrauera. O vyrovnání se mohl postarat Kaplan, ale branku netrefil. Před odchodem do kabin se vyznamenal ještě hostující gólman po trestném kopu. Mírovka vůbec nezachytila nástup do druhého poločasu, kdy se nejdříve prosadil Martin Faltýnek a o tři minuty déle zvyšoval na 3:0 pro hosty Mareš. V 64. Minutě se podařilo snížit Valáškovi, ale to bylo ze strany domácích vše.
Góly: 64. Valášek – 14. Mugrauer, 47. M. Faltýnek II, 50. Mareš. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Mírovka: Bradáč – Rásl, Netopilík, D. Dvořák (46. Němec), Martínek – Semelka, Mejstřík, Freundenreich (53. Zacha), Lacina – Valášek, Kaplan.

ČERNOVICE – TIS 7:2

Hosté navzdory konečnému výsledku nepodali špatný výkon, v první půlhodině dokonce ovládali hru. Přítrž tomu učinil Hadrava, který vystihl špatnou rozehrávku Tisu a dostal domácí do vedení. Šokem pro hosty byla samostatná akce V. Míky, která vyústila ve druhou branku Černovic. Tis začal aktivně i druhý poločas, ale střelecky byl zcela neplodný. V 58. minutě upravil a domácí zcela ovládli hru. Postupně vytáhli skóre až na 6:0, teprve potom hosté alespoň korigovali.
Góly: 32., 61. a 74. Josef Hadrava ml., 39. a 59. V. Míka, 66. Paclík, 85. Vlach – 79. Blažek, 90. Radil. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:1. Diváci: 140. Poločas: 2:0. Tis: Havel – Sojka (46. Sládek), Bárta, Benák, M. Kozlík, Rosecký, Vala, Blažek, Josef Novotný ml., Zezulák (66. T. Kozlík), Josef Novotný st. (63. Radil).

KOŠETICE – CHOTĚBOŘ B 4:0

Domácí před početnou návštěvou začali zostra a po dvou brankách Papeže vedli po čtvrthodině už 2:0. Pak hosté hru vyrovnali a měli několik šanci. Gól však vstřelit nedokázali. Po přestávce měli větší aktivitu hráči Chotěboře, jejich neplodnou převahu ukončil v 61. minutě třetím gólem Košetic Vladimír Vlk st. Hosté pak rezignovali, výsledek zápasu pečetil L. Hanousek.
Góly: 14. a 17. Papež, 61. Vladimír Vlk st., 77. L. Hanousek. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Chotěboř B: Buršík – Neuvirt, Čapek, Málek, Šimon (59. Ledvinka), Kohout, Novák (46. Doležal), Běloušek, Tůma, Krédl, Odvářka.

PACOV B – ŠTOKY 1:0

Hned ve 3. minutě nebezpečně z trestného kopu vystřelil Svoboda. Po gólu volala i akce ve 23. minutě, kdy se míč odrazil Kabíčkovi, který z dobré pozice netrefil branku. Pacov šel do vedení hned po přestávce. Od lajny odcentroval Svoboda a Jaroslav Přibyl namířil hlavou přesně.
Gól: 48. Jaroslav Přibyl. Rozhodčí: Burza. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (90. M. Miskai). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Štoky: Exner – Miksa, Kunc, Gleixner, Dáňa, Havel, Kubík, Fic (71. Vodička), Šprla, Holík, Lóži.