ŠTOKY – MÍROVKA 5:0

První poločas byl v plné režii štockého útočníka Žily. Ten poslal svůj tým do vedení už v desáté minutě. O sedmnáct minut později Žila vypíchl hostům míč a naservíroval ho před prázdnou branku Mírovi Kubátovi. Po půl hodině hry zvyšoval Žila na 3:0 a před přestávkou si ještě z pěti hráčů Mírovky udělal tréninkové kužele – 4:0. Druhý poločas se dohrával z povinnosti, ale důrazný Fic přidal pátý zásah Štoků.
Góly: 10., 32. a 42. Žila, 27. J. Kubát, 71. Fic. Rozhodčí: Slyž. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Štoky: T. Kubát – Gleixner, Stehlík, Miksa, Havel – Holík, A. Dáňa (76. Šprla), Fic, J. Dáňa – Žila, J. Kubát. Mírovka: Beděra – Dvořák, Martínek, Zacha, Vrba – Netopilík, Semrád, Mejstřík (76. Pylypenko), Šimon – Semelka (74. Drobný), Lacina.

CHOTĚBOŘ B – JIŘICE 6:0

Od samého úvodu utkání měla domácí Chotěboř hru zcela pod kontrolou. Nejdříve spálila tři obrovské šance a Kohout dokonce nastřelil tyč. Potom se proti hostům pískal pokutový kop, který proměnil Neuvirt. Do poločasu utekli domácí až na 3:0 a rozhodli tak o třech bodech. Po přestávce zkompletoval hattrick Neuvirt a svou druhou branku v zápase vstřelil Krédl. „Nikomu o nic nešlo, proto se hrálo vlažné utkání, ale měli jsme ho pod kontrolou," řekl chotěbořský trenér Jiří Turek.
Góly: 13., 64. a 76. Neuvirt (první a třetí z PK), 36. a 61. Krédl, 42. Odvářka. Rozhodčí: Zsihovics. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Chotěboř B: Dobrovolný – Ledvinka, Čapek, Fiala, Málek (57. Turek) – Pospíšil (36. Kroutil), Dvořák, Neuvirt, Kohout – Odvářka (64. Pelikán), Krédl.

LÍPA – HUMPOLEC B 3:3

Lípa měla dobrý vstup do zápasu a ve 14. minutě jí do vedení dostal P. Souček. Humpolec toho do přestávky příliš nepředvedl, ale uspokojené domácí zaskočil hned po přestávce, když vyrovnal Šilpach. Hosté osm minut později výsledek otočili Prokopem. Naštěstí po dvou minutách zužitkoval svou aktivitu Starý. Jenže v 85. minutě přišla chyba a Kubíček poslal Humpolec opět do vedení. Zaslouženou remízu zařídil tři minuty před koncem J. Kutlvašr ml.
Góly: 14. P. Souček, 66. Starý, 87. J. Kutlvašr ml. – 56. Šilpach, 64. Prokop, 85. Kubíček. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – J. Kutlvašr ml., Prokš, R. Souček, Šimek – Sláma (89. Hepner), Starý (84. J. Kutlvašr st.), Havel, P. Souček (66. Böhm), Fejt, Kříž.

TIS – KOSTELEC 4:2

Do vedení se dostal po půl hodině Tis, kdy Krajíček zužitkoval přihrávku od Valy. Po přestávce vyrovnal Fejt z trestného kopu a přetlačovaná pokračoval. O deset minut později Rosecký poslal Tis opět do vedení, ale na jeho gól odpověděl Procházka. Závěr patřil domácím, kteří trefami Kozlíka a Blažka rozhodli o svém vítězství.
Góly: 30. Krajíček, 65. Rosecký, 80. Kozlík, 88. Blažek – 55. Fejt, 70. Procházka. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Tis: Havel – Miřátský (65. Slabý), Vala (75. Vacek), Blažek, Rosecký – Zezulák, Bárta, Krajíček, Benák (68. Kafka) – Kozlík, Mišta.

LEDEČ N. S. – ČERNOVICE 7:1

Nic nového pod sluncem. Ledečští fotbalisté na domácím hřišti opět kralovali. O třech bodech rozhodli už do poločasu, kdy vedli 3:0.
Nakonec si Černovice odvezly sedmičku, čestný úspěch zaznamenal v 65. minutě Pěnka.

„Nechci machrovat, ale je to pořád dokola. Soupeř si nic moc nevytvořil a my byli produktivní," řekl ledečský trenér Martin Turek.
Góly: 18., 26., 50. a 81. Trpišovský, 29. F. Gramer, 53. Toula, 86. J. Pešek – 65. Pěnka. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Ledeč: T. Bezděk – J. Pešek, P. Pešek, Prchal, Staníček (60. Svoboda) – Turek, F. Gramer, Toula, J. Gramer (70. Kuja) – Vplakal, Trpišovský (82. C. Bezděk).

BUDÍKOV – LUČICE 1:0

Důležitý zápas začali lépe hosté, dvakrát musel při jejich střelách zasahovat M. Bláha. Ten si poradil i s tutovkou soupeře ve 23. minutě. Pak udeřil Budíkov – po dlouhém nákopu Zeta se přes obránce prosadil L. Kavka a nedal brankáři šanci.

Po přestávce se hosté tlačili do útoku, ale do vyloženější střelecké příležitosti se nedostali. Budíkov už vítězství uhájil, ke gólu měl při rychlých protiútocích blíže.
Gól: 32. L. Kavka. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Lučice: Šimánek – Doležal, Pecha, Nechvátal, Pudil (71. Nedoma), Cuba (68. Kolář), Teplan (83. Vaňkát), Krupička, Jonáš, Provazník, Blažek.