H. BOROVÁ – LEŠTINA 1:1
K vidění byl bojovný zápas, který moc fotbalové krásy nepobral. Domácí vedli po první půlce 1:0, když se zpoza šestnáctky trefil Petr Veselý. Ve druhé půlce se šance střídaly na obou stranách, domácí podržel brankář Lupták. Jen na jednu dorážku byl krátký.

Góly: 37. P. Veselý – 79. Štros. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0. H. Borová: Lupták – Janáček, J. Chlubna, A. Chlubna, Blažek – Paušíma, Pecha (72. Cacek), Z. Frühbauer, Rakušan – P. Veselý (62. A. Frühbauer), Němec. Leština: Novotný – Proněk (48. Jelínek), Prchal, Burjetka, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Pleva – Čuřík, Štros.

KAMENICE N. L. – CHOTĚBOŘ B 1:0
Utkání moc fotbalové krásy nepobralo, spíše se bojovalo, gólových šancí bylo minimum. Ve 34. minutě už D. Hadač jásal, když po přihrávce do vápna uklidil míč za záda Chalupy. Po přestávce sice hosté usilovali o vyrovnání, vytvořili si před brankou několik závarů, ovšem skórovat nedokázali. Kamenice měla nakonec ke gólu blíže, v 83. minutě skončila střela Zdeňka na tyči.

Gól: 34. D. Hadač. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Málek, Tůma, Ledvinka, Běloušek, Moravec, Krédl, Janda (61. Rychlý), Češík (60. Pfeffer).

ŽIROVNICE – MÍROVKA 4:2
Oba týmy přispěly rovným dílem k pohlednému zápasu. Domácí šli do vedení už po dvou minutách, když z přihrávky Cajze těžil Rozporka. Hosté rychle odpověděli, míč do sítě po vyražení Švece vrátil Němec. Následovala sprška šancí Žirovnice. Při největší otřásl břevnem T. Hřebecký. Tentýž hráč dostal Žirovnici ve 24. minutě znovu do vedení, na 3:1 upravil střelou k tyči Vilímek. Hosté se nevzdali a zásluhou Valáška nalezli rychlou odpověď. Po přestávce se hrál otevřený fotbal, šance měly obě strany. S definitivní platností o výhře Slavoje rozhodl mistrně rozehraný trestný kop Vodáčka v 76. minutě.

Góly: 2. Rozporka, 24. T. Hřebecký, 27. Vilímek, 76. Vodáček – 11. Němec, 28. Valášek. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (90. Böhm). Diváci: 130. Poločas: 3:2. Mírovka: Berky – Martínek, Lacina, Šíma, Kaplan, Němec (66. Mach), Netopilík, Semelka, Marek (86. Dvořák), Valášek (70. Böhm), Dvořák.

H. BROD B – TŘEŠŤ 0:3
Domácí byli po celý zápas lepším týmem, fotbalovějším. Hlavně v první půlce to bylo znát, ale parádní výkon to byl jen po vápno. Finální fáze pokulhávala, a možná scházelo i štěstí. Do vedení šli sice po po rychlém brejku hosté, ale pak přišlo zahození šancí Havlíčkova Brodu. Třešti pak vyšel čtyři minuty před koncem poločasu další brejk, na jehož konci stál Krejčí. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Domácí hráli, hosté z brejků stříleli góly. Další protiútok proměnil J. Novotný. Za Brod zahodil další velkou šanci Jiří Peřina, který po centru trefil hráče na brankové čáře.

Góly: 3. Herkner, 41. Krejčí, 48. J. Novotný. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Havlíčkův Brod B: Kubát – Báča, Hloušek, Pazderka, Látera – Pabousek, J. Henek (46. Apfelthaler), D. Henek, J. Peřina – Tuhý (69. Sůva), Voborník (65 Fišer).

DOBRONÍN – SVĚTLÁ N. S. 3:0
Domácí v úvodu přežili dvě velké šance hostů, a pak dali krásný gól. Horáček unikl po křídle, nacentroval před branku, kde se parádně trefil Tomáš Sedláček. Ve druhé půlce začal Dobronín aktivně, Pospíchal našel křížným pasem nabíhajícího Tomáše Sedláčka, který udělal kličku gólmanovi a střílel do odkryté branky. Světlá otevřela hru, mohla i snížit, ale z malého vápna pálil jeden z jejich hráčů nad. Tečku za utkáním tak udělal Jan Chramosta si vybojoval míč, pláchl obraně a svůj únik neomylně proměnil.

Góly: 29. a 56. T. Sedláček, 71. Chramosta ml. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:3. Diváci: 115. Poločas 1:0. Světlá nad Sázavou: Svoboda – Valenta, Vaňásek (74. Kožnar), Pohnětal, Pešek (66. Muzikář) – Karel, Rezek, Burda, Krajanský (84. Skalický) – Křikava, Novák.