CHOTĚBOŘ B – PACOV 2:4
První půl hodinka patřila fotbalově Pacovu, který byl nebezpečnější, ale vyložené šance si nevytvořil. A tak se trestalo na druhé straně. V závaru před brankou se nejlépe zorientoval Culek a přeloboval brankáře. Za čtyři minuty dával na 2:0 Janda, který obehrál obránce a zakončil samostatný únik. Jenže do přestávky ještě padly dvě branky. Tentokrát na druhé straně. A to během jedené minuty. Nejprve se pěknou střelou prezentoval Váňa a pak vyrobil obrovský kiks chotěbořský obránce a toho využil Ševčík.

Druhý poločas byl vyrovnaný, ale na jeho konci byli šťastnější domácí, kteří si díky Lukáši Rybčákovi a Janu Přibylovi odvezli tři body.

Góly: 34. Culek, 38. Janda – 41. Váňa, 42. Ševčík, 62. L. Rybčák, 77. Jan Přibyl. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:1. Diváci: 107. Poločas: 2:2. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Málek, Ledvinka – Culek, Češík (63. Pfeffer), Koutný, Moravec – Janda (86. Krédl), Nedvěd (54. Turek).

BEDŘICHOV – H. BROD B 3:1
Hosté sice byli po celé utkání lepší v pohybu, držení míče i kombinacích, ale domácí fotbalisté zahráli parádně takticky. Obranný val postavili tak pevně, že se do něj rezerva Brodu dostávala stěží. Sami navíc zahráli standardní situaci, kterou na zadní tyči zakončil úvodním gólem Pojer. Po půlhodině hry bylo v táboře Bedřichova ještě veseleji. Göth proklouzl obranou a samostatný únik přetavil v dvoubrankové vedení.

Ve druhém dějství Brod zvýšil aktivitu, měl hru pod kontrolou, a když po standardce Cakl snížil, bylo zaděláno na drama. Vyrovnání viselo na vlásku, ale domácí podržel Šána. Hru zklidnila až 84. minuta a trefa Laciny, který výhru svého týmu pojistil.

Góly: 18. Pojer, 33. Göth, 84. Lacina – 54. Cakl. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas 2:0. H. Brod B: Zelenka – Molák, báča, Látera, Cakl – Pabousek, Henek, Peřina, Fišer (61. Sůva) – P. Karlík (46. Apfelthaler), Tuhý (80. T. Karlík).

MÍROVKA – KAMENICE N. L. 4:1
Do Mírovky přijel kvalitní soupeř, který šel do vedení v 6. minutě, když se po neodpískané ruce dostal k odraženému balonu Josef Hadrava a nemýlil se. Jenže za tři minuty už bylo srovnáno. Němec se zmocnil odraženého balonu Němec a ze třiceti metrů přeloboval brankáře hostů.

Mírovce se podařilo ještě do poločasu navýšit skóre na 3:1. Nejprve se křižnou střelou prezentoval Dvořák a po něm se hlavou po trestném kopu Kaplana hlavou prosadil Lacina. Ve druhé půli domácí kontrolovali hru a soupeře do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak ještě mohli navýšit vedení, ale Kaplan ani Valášek nemířili přesně. Až napodruhé se prosadil Kaplan, když využil rychlého rozehrání auto od Böhma.

Góly: 9. Němec, 30. Dvořák, 39. Lacina, 68. Kaplan – 6. J. Hadrava. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 5:0. ČK: 0:1 (89. J. Hadrava). Diváci: 100. Poločas: 3:1. Mírovka: Berky – Martinek, Lacina, Šíma, Kaplan – Dvořák, Němec (18. Semelka), Netopilík, Rásl (66. Böhm) – Marek, Valášek (84. Semrád).

SVĚTLÁ N. S. – KOSTELEC 3:3
Domácí se sice dostali do vedení, když Křikava číhal na zadní tyči a poslal balon do sítě. Jenže pak Kostelec během jedné jediné minuty otočil výsledek zápasu zásluhou Gabrhela. To domácí zaskočilo, ale i tak vstoupili do druhého poločasu dobře, měli herně navrch. A v 53. minutě Křikava doklepl odražený balon do sítě. Kostelec ale v 72. minutě srovnal, když rychlý brejk proměnil Čekal. Sedm minut před koncem šla Světlá do deseti, ale i tak se ji podařilo ulovit alespoň bod, když po centru číhal na zadní tyči Pohnětal a vyrovnal.

Góly: 13. a 53. Křikava, 91. Pohnětal – 15. a 16. Gabrhel, 72. Čekal. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (83. J. Valenta – 90. Fejt). Diváci: 120. Poločas: 1:2. Světlá: Svoboda – D. Valenta, J. Valenta, Vaňásek, Pohnětal – Pešek, Karel, Rezek, Burda – Krajanský, Křikava.

LEŠTINA – ŽIROVNICE 2:3
Leština totálně zaspala začátek zápasu. Žirovnice na domácí vlétla na plno a ve 20. minutě vedla 3:0. Nejprve Pleva napálil odkop přímo do Rozporky a od něj balon zamířil do sítě. Pak se dvakrát prosadili hosté po odražených balonech ze skrumáže. Domácí se ještě do poločasu přeci jen dokázali oklepat z prvního náporu a druhé půle už se srovnali. Za deset minut po návratu z kabiny prošel skrz vápno Čuřík a zamířil přesně. V 79. minutě pak předvedl individuální akci Mišovic, a už to bylo jen o jednu branku. Ale ani přes nápor domácích se už skóre nezměnilo.

Góly: 55. Čuřík, 79. Mišovic – 9. Rozporka, 11. Staněk, 20. Vodáček. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 0:3. Leština: Březina – Proněk, Prchal, Pajer, Pleva (70. Jelínek) – Forejt, Piskač, Bárta, Burjetka – Čuřík, Mišovic.

TELČ – H. BOROVÁ 1:0
Fotbalisté Telče měli šanci hned v první minutě, ale nedařilo se zakončit do sítě, až v jednadvacáté minutě překonal brankáře hostů Kudláček, který se vrátil na čtyři zápasy z Anglie. Pak převzali iniciativu fotbalisté Havlíčkovy Borové, ale žádná vyložená šance už do konce poločasu nebyla.

V druhém poločase bylo několik šancí na obou stranách, gólovou radost ale nepřinesly ani na jedné straně. „Hosté se snažili více kombinovat, my jsme hráli hodně uchvátaně a tak jsme se klepali až do konce o výsledek 1:0,“ uznal Jančo. Třebaže jsou dva elitní hráči nyní zpět v sestavě, další tři zůstávají v zahraničí a klub se tak soustředí na práci s mladými fotbalisty.

Gól: 21. Kudláček. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. H. Borová: Pavel Veselý – Chlubna, Blažek, Šrámek, Kučera – J. Veselý, Paušíma, Šrámek (54. Frühbauer), Antl (67. Cacek) – Petr Veselý, Sobotka.