HERÁLEC – ČERNÍČ 1:0

V Herálci byl k vidění vyrovnaný fotbal. V první půli měli více šancí hosté, ale domácí podržel výborný Vašák v bráně. Překonal ho pouze Lovětínský, ale jeho radost zastavila tyč. Jednu šanci měl i Herálec, ale Komůrka netrefil branku. Po změně stran byla hra vyrovnaná. Ovšem šťastnější byli domácí, kteří dokázali svou jedinou šanci proměnit.
Góly: 60. Komůrka. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 3:1. Diváci: 127. Poločas: 0:0. Herálec: J. Vašák – M. Stojan, Med, Paclík, Hrala, L. Stojan (90. Tecl) – J. Stojan, Kohout, Filínský (85. Ježek) – V. Vašák, Komůrka (75. Dvořák).

CHOTĚBOŘ B – TIS 4:2

Úvodních dvacet minut byla hra vyrovnaná a balon se přeléval z jedné strany na druhou, ale poté převzali iniciativu domácí a po několika nevyužitých šancích se mohli radovat ve 28. minutě. Z vápna se nártem trefil k tyčce Kohout. O šest minut později druhou branku přidal Tůma. Po změně stran obraz hry vypadal podobně. Po čtvrt hodince opět byla lepší Chotěboř a zvýšila náskok na 3:0. Jenže po chybě brankáře se prosadil tiský Vacek. Pak ale domácí dali ještě jednu branku a bylo hotovo. Hosté jen výsledek korigovali na konečných 4:2.
Góly: 28. Kohout, 34. Tůma, 68. Novák, 79. Běloušek – 73. Vacek, 86. P. Sojka. Rozhodčí: Terber. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Chotěboř B: Buršík – R. Odvářka, Čapek, Málek, Fiala – Krédl (53. Novák), Běloušek, Kohout, Tůma – Doležal (53. Šimoňák), Janda (69. Chlad). Tis: J. Sojka – Mareš, Sládek (46. P. Sojka), Bárta, Vala, P. Benák – Zezulák, M. Kozlík, Kafka (46. Vacek) – Novotný (60. Benák), Blažek.

KOŠETICE – ŠTOKY 0:0

Košetice uspořádaly festival neproměněných šancí. Od začátku měly jasnou převahu. Hosté trpělivě bránili, vyráželi občas do brejků a držení bezbrankového stavu jim to stačilo. Osm minut před koncem už jásal Starý, když dopravil míč do sítě, ale jeho kopačka byla podle názoru rozhodčího až příliš vysoko.
Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Štoky: Exner – Miksa, Kunc, Stehlík, Matějka, Havel, Fic, Šprla, Vodička (78. Dáňa), Hólík, Lóži.

LÍPA – N. RYCHNOV 0:1

Tři body nakonec skončily ve správných rukách. Hosté byli lepší, rychlejší, důraznější v osobních soubojích a měli větší chuť po vítězství. Největší nebezpečí ze strany Rychnova hrozilo hlavně po standardkách a rohových kopech. Spoustu šancí ovšem hosté zahodili a museli počkat až do 72. minutě, kdy domácí rohový kop neuhlídali a prosadil se Tomáš Faltýnek.
Gól: 72. T. Faltýnek. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Lípa: Vašák – M. Prokš, Souček, Šimek, Krpálek – Kříž, Rosecký, Vendl, J. Kutlvašr – J. Havel (55. Fejt), J. Prokš (80. Heppner).

ČERNOVICE – MÍROVKA 3:6

Fotbalově vydařený první poločas přinesl gólovou radost Mírovky na začátku a na konci. Po přestávce byli lepší hosté, kteří vytáhli skóre až na 0:5. Debakl ze strany domácích alespoň trochu zmírnil povedenými trestnými kopy Paclík.
Góly: 77. a 89. Paclík, 83. J. Míka – 7., 48. a 63. Valášek, 44. a 84. Kaplan, 67. vlastní. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Mírovka: Berky – Rásl (70. Hejl), D. Dvořák, Freudenreich, Netopilík, Kaplan, Mejstřík, Semelka, Lacina (77. P. Dvořák), Němec, Valášek.