Body získaly ještě Lípa a chotěbořská rezerva. Herálec, Tis a Štoky odjely ze soupeřových hřišť s prázdnou.

KOSTELEC – HERÁLEC 2:0

Sobotní odpoledne v Kostelci nabídlo parádní podívanou a hru na jednu branku. Od prvních minut se domácí svou aktivitou tlačili před Vašáka, který měl plné ruce a nohy práce s nebezpečnými nájezdy.První poločas branku ani nepřinesl. Do druhého poslal kostelecký kouč Kračmar Nikodýma, který svým spoluhráčům ukázal, jak se má zakončovat dvěma brankami.
Góly: 53. a 58. Nikodým. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas 0:0. Herálec HB: Vašák – Ulrich, Kovařík (36. Stojan), Paclík (72. T. Dobrovič), Hrala – F. Dobrovič (44. Tecl), Pátek, Kohout, Král – Vašák, Komůrka.

KOŠETICE – TIS 2:0

Domácí body ubojovali, v poli byl o trochu lepší Tis. Jenže ten své šance proměňovat nedokázal a Košetice měly Starého, který se prosadil hned dvakrát.
Góly: 28. a 90. Starý. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – Dvořák, Vejsada, Starý, Suk, Papež, L. Hanousek, A. Vejsada, Vladimír Vlk st., T. Bejček (46. Paťha). Tis: J. Sojka – Mareš (46. P. Sojka), Bárta, Blažek, Zezulák, Vala, Novotný, Krajíček (65. Vacek), Benák, M. Kozlík, T. Kozlík (61. Kafka).

PACOV B – MÍROVKA 1:6

Domácí herně zklamali, Mírovka byla po celý zápas lepší a cestu za ziskem bodů začala po půlhodině hry. Valášek z brejku otevřel skóre, pak si dávali přednost Zíka s brankářem Pachtou a Lacina zvýšil na 0:2. Když po přestávce přidal Kaplan třetí gól Mírovky, bylo rozhodnuto. Domácí rezignovali, jediným světlým momentem bylo snížení střídajícího Ježka za stavu 0:5.
Góly: 83. Ježek – 32. Valášek, 36. Lacina, 55. a 69. Kaplan, 58. Němec, 87. Mejstřík. Rozhodčí: Beseda. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Mírovka: Berky – Dvořák, Rásl, Semelka, Martínek (72. Hejl), Mejstřík, Lacina (78. Dvořák), Netopilík, Němec (69. Freudenreich), Kaplan, Valášek.

CHOTĚBOŘ B – ČERNÍČ 1:1

Prvních dvacet minut byla aktivnější Černíč. Domácím se příliš nedařilo dostat do tempa, pak se ale hra vyrovnala. Chotěboř měla hned několik šancí. Nejprve nastřelila břevno a pak dvakrát míč vytahoval brankář z brankové čáry. Minutu před koncem ale hosté šli do vedení. Čermák napřáhl asi tři metry za velkým vápnem a domácí brankář trochu zaspal a balon zapadl do sítě – 0:1. Druhý poločas probíhal víceméně v režii domácích, ale ti opět neměli v koncovce štěstí. Ovšem po nastřeleném břevně se dočkal Krédl, který se prosadil po závaru před hostující brankou – 1:1.
Góly: 66. Krédl – 44. Čermák. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 3:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Chotěboř B: Buršík – Neuvirt, Čapek, Málek, Fiala – Tůma, Janda (61. Pfeffer), Běloušek, Kohout (90. Turek) – Krédl, Novák.

LÍPA – HUMPOLEC B 2:1

Fotbalisté Lípy udělali jeden z kroků k záchraně. OD první minuty byli bojovnějším týmem a zaslouženě vyhráli. Už v 17. minutě šli do vedení. Ve vápně ve skluzu tečoval balon Havel a otevřel skóre – 1:0. Pak se hostům podařilo srovnat, když se trefil Bláha. Po změně stran předvedl Rosecký křídelní akci a balon poslal do sítě 2:1. Pak Lípa ustála dvě šance soupeře a v posledních šesti minutách už zápas v klidu dohráli do vítězného konce.
Góly: 17. Havel, 63. Rosecký – 38. Bláha. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 3:4. Diváci: 63. Poločas: 1:1. Lípa: Vašák – J. Kutlvašr, M. Prokš, Fejt, Šimek – Vendl, Sláma, Rosecký, Kříž – J. Havel (62. Heppner), J. Prokš.

ČERNOVICE – ŠTOKY 3:1

Ve vyrovnaném zápase šli do vedení hosté v závěru poločasu se z penalty trefil Lóži. Po přestávce to byl dlouho vyrovnaný boj, klíčovou roli sehrál střídající Kubů. Ten dvěma přihrávkami vymyslel góly pro Vlacha a Černovice otočily výsledek. Jejich vítězství v samém závěru pečetil z penalty Koller.
Góly: 67. a 80. Vlach, 90. Koller (PK) – 44. Lóži (PK). Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:5. ČK: 1:1 (87. Kubů – 88. Fic). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Štoky: Exner – Miksa, Kunc (90. Matějka), Gleixner, Stehlík, Kubát, Fic, Šprla, Kubík, Holík, Lóži.