Tis prohrál doma s Kostelcem 2:6. „Už to na nás bylo moc. Kluci už se viděli na odpočinku. Hlavně první poločas byl z naší strany špatný," uznal hrající trenér Miloslav Kozlík. Jeho svěřenci po změně stran dokázali sice snížit na rozdíl jedné branky, ale další dvě příležitosti zůstaly nevyužité. „A tak nás soupeř potrestal," posteskl si Kozlík.

Štoky si stejně jako Tis nepřipsaly ani bod. „Černovice dokázaly proměnit svoje šance. My jsme doplatili na špatnou produktivitu, která se promítla v celém podzimu," řekl odstupující trenér Kubát, který končí kvůli špatným výsledkům. „Cítím, že tým potřebuje změnu," dodal.

Mírovka si vítězstvím v Humpolci upevnila první místo v tabulce. Na paty ji šlape ždírecká rezerva, která doma v derby porazila Věžnice. „Nepovedl se nám úvod utkání, ale naštěstí se nám podařilo po pauze zápas otočit. Další spousta šancí zůstala nevyužitá, nastřelili jsme dvě tyčky," řekl k utkání hrající kouč Tomáš Máša.

Lípa si doma zastřílela s Černíčí a má stejný bodový zisk jako Herálec. Ten si doma poradil s Počátkami. „Byl to docela pohledný fotbal. Hosté měli míč víc na svých kopačkách, ale my jsme proměnili naše šance. Dokonce jsme nastřelili dvě tyčky a soupeře podržel brankář," přiblížil průběh předseda klubu Josef Pátek.

Habrům se podzimní část sezony příliš nevydařila. Závěrečný zápas letošního roku sice vyhrály 2:1 s Horní Cerekví, ale patří jim až dvanácté místo.

„Bylo to vydřené vítězství, protože jsme neproměnili spoustu šancí. Kdyby poločas byl 5:0, tak se nemohl nikdo divit. Body se ale počítají a výhra je zasloužená," řekl k utkání kouč Habrů Jiří Černý.