Chotěboř B si bez problémů doma poradila s Budíkovem.

CHOTĚBOŘ B – BUDÍKOV 4:0

Rezerva Chotěboře hrající o druhé postupové místo přivítala na svém hřišti Budíkov. Na začátku utkání byla na domácích hráčích vidět nervozita, ale po dvaceti minutách je uklidnil Bělovský vedoucím gólem. Po přestávce domácí na hřišti jasně dominovali. Po hodině hry se trefil Kohout a po něm přidal svou druhou trefu Bělovský. Účet zápasu podtrhl čtvrt hodiny před koncem Běloušek.
Góly: 24. a 66. Bělovský, 60. Kohout, 72. Běloušek. Rozhodčí: Krejčí: ŽK: 0:1. Diváci: 56. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, R. Odvářka, Fiala, Tůma – Bělovský (66. Ledvinka), Běloušek, Pfeffer (55. Pospíšil), Kohout – Janda, Novák (61. Češík).

KOŠETICE – LÍPA 1:0

Ve vyrovnaném zápase si domácí vytvořili více gólových šancí, ale proměnili jen jedinou. Chvilku před poločasem se ujala střela T. Vejsady z hranice šestnáctky. Po přestávce se hrálo hlavně ve středu hřiště, brankáři moc práce neměli, takže skóre už svou podobu nezměnilo.
Góly: 44. T. Vejsada. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 2:0. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – M. Prokš, Pešák, Souček, Jaroš, Kříž, Vendl, J. Prokš, Kutlvašr, Meruňka, Fejt.

ŠTOKY – ČERNÍČ 1:1

Ve vyrovnaném utkání se hosté do poločasu ujali vedení gólem Lovětinského. Zaslouženou remízu zajistil Štokům v 66. minutě Holík.
Góly: 66. Holík – 41. Lovětínský. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 3:4. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Štoky: Kubát – Miksa, Kunc, Gleixner, Stehlík – Dáňa, Fic, Šprla, Kubík – Holík, Žila.

TIS – MÍROVKA 0:5

Druhým celkem, který se rve o druhé postupové místo, jsou fotbalisté Mírovky, kteří odjeli k okresnímu derby do Tisu. Mírovka v něm plnila roli favorita od prvních minut. Před odchodem do kabin ji poslal do vedení Michal Netopilík. Po přestávce hosté ještě ve výkonu přidali a odměnou jim byly další čtyři góly, když se postupně trefili Mejstřik, dvakrát Valášek a Němec. „Soupeř byl lepší ve všech směrech a zaslouženě vyhrál. My měsíc už netrénujeme, tak si snad borci uvědomili, že bez tréninku I. B třída nejde hrát," řekl naštvaně trenér Tisu Miloslav Kozlík.
Góly: 45. M. Netopilík, 52. Mejstřík, 79. a 81. Valášek, 86. Němec. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:1. Diváci: 69. Poločas: 0:1. Tis: Havel – Šidlák, Bárta, Krajíček (74. T. Kozlík) – M. Kozlík, Zezulák, T. Vacek, Blažek – P. Sojka, Novotný (46. Šiška), Vala. Mírovka: Berky – Rásl, Dvořák, Freudenreich (88. Dvořák), M. Netopilík – Kaplan, Mejstřík, Semelka, Lacina – Neměc (89. Pylypenko), Valášek (82. Velfl).

HERÁLEC – PACOV B 3:4

Gólové hody nakonec vyhrál šťastnější ze soupeřů. Pacov, který je v tabulce poslední, šel do dvoubrankového vedení, ale domácím se podařilo dvěma brankami do poločasu skóre srovnat zásluhou Luboše Stojana a Josefa Pátka. Druhý jmenovaný po poločase dokonce poslal svůj tým do vedení. Jenže herálecká obrana neměla svůj den a dovolila soupeři, aby mohl utkání otočit a nakonec si odvézt plný bodový zisk.
Góly: 21. L. Stojan, 35. a 57. Josef Pátek – 16. Dvořák, 20., 62. a 70. (první z PK) Gavrecký. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Herálec: J. Vašák – Ganobjak, Med, Paclík, L. Stojan – J. Stojan (72. Filínský), Josef Pátek, Kohout, M. Stojan – Jakub Pátek (80. Ježek), Komůrka (62. Moravec).