Na Losích hostilo béčko Slovanu lídra tabulky z Velké Bíteše. Do první šance se dostal domácí Teplan, ale na Janouška si nepřišel. Slovanu vycházela kombinační hra, bylo se na co dívat, jenže zkušenost hostí sehrála svou roli. Po půl hodině hry se dostali do první šance a ta hned skončila gólem, když úspěšným střelcem byl Valsa.

Ani po přestávce neměl brodský útočník Tomáš Teplan obuté střelecké kopačky. Na noze měl vyrovnání, ale samostatný únik mu zlikvidoval skvělým zákrokem Janoušek. Na druhé straně brodští mladíci vyrobili dvě chyby, čehož Velká Bíteš využila a odvezla si tři body za výhru 3:0.
„Chci hráče pochválit za předvedený výkon, oproti předcházejícím zápasům to byl herní posun, hráči byli aktivní, pokoušeli se o napadání, o průnikové přihrávky, disciplinovaně bránili. Škoda je bodové ztráty," smutnil po zápase brodský trenér Ján Bdžoch.

Loňská štika krajského přeboru Chotěboř se v novém ročníku trápí. Dosavadních devět bodů a jedenácté místo neodpovídá předsezonním cílům. V posledním utkání doma pouze remizovali s nováčkem, rezervou Velkého Meziříčí. Ten dokonce ještě dvě minuty před koncem v Chotěboři vedl 1:0, konečnou remízu zajistil Martin Somerauer, který se prosadil na zadní tyči po rohovém kopu.

„Po stránce bojovnosti musím kluky pochválit, ale fotbalově nám to nejde. Soupeř přijel bránit, remíza je spravedlivá, i když jsme chtěli vyhrát. Bylo to podprůměrné utkání," nechal se slyšet chotěbořský trenér Josef Soural.