Zápas začali lépe hosté, kteří se ujali vedení Jakubem Gramerem po pěkné individuální akci. Ovšem mužem zápasu se stal domácí Radek Háněl, který dobře hrající Ledeč vyučoval v produktivitě.

První a zároveň vyrovnávací gól zaznamenal pět minut před poločasem, kdy se u lajny uvolnil Ondřej Štědrý, který milimetrovým centrem našel hlavu Háněla, jenž se dostal před ledečského stopera. „První půlhodina nám herně nevyšla, a soupeř šel zaslouženě do vedení. Pro nás bylo důležité, že jsme dokázali díky dobré práci Ondry Štědrého u lajny do poločasu vyrovnat,“ chválil spoluhráče Radek Háněl.

Ten na druhou trefu čekal po přestávce pouze tři minuty. Míč po rohovém kopu Prchala přistál na levačce Háněla, a ten ho nekompromisně poslal za Bezděkova záda. „Tento gól byl pro nás rozhodující, i když nás na deset minut uspal,“ přiznává Háněl. Měl pravdu, Ledeč se snažila o brzké vyrovnání, a to nepřišlo jen díky výbornému Jiřímu Kubátovi, který v brance Slovan podržel. Definitivní rozhodnutí přišlo v 85. minutě, kdy se k centru dostal Štědrý a Háněl na dvakrát hrudníkem dostal míč do branky potřetí. O tři minuty později přišlo pro Ledeč nespravedlivé K.O., kdy opět Ondřej Štědrý mez beky našel Háněla, a ten „houslemi“ prostřelil Bezděka počtvrté.

„Výsledek je pro Ledeč krutý a neodpovídá dění na hřišti. Byl to jednoznačně nejlepší celek, se kterým jsme se v krajském přeboru utkali,“ dodal na závěr Háněl.