Ta v neděli od 15 hodin přivítá pátou Lípu.

Před utkáním má domácí trenér Roman Brukner hned několik vrásek na čele. Proč? Chybí mu pět hráčů ze základní sestavy. „Budeme to lepit, jak se dá. Budeme to muset nakombinovat s hráči z béčka,“ potvrdil borovský kouč.

Ovšem i přesto by chtěl na domácí půdě bodovat. „Pokusíme se Lípu překvapit,“ dodal.

Borová je sice na osmém místě tabulky, ale devítibodový náskok na poslední Dlouhou Ves ji nemůže nechat klidnou. „Vím, že to nebude jednoduché, ale myslím, že máme tým takový, který soutěž udrží,“ věří svým svěřencům Brukner, který by rád hrál ve středu tabulky.

To Lípa je na tom o něco lépe. Na svém kontě má 24 bodů. Takže po podzimu u ní vládne spokojenost. „Loni jsme soutěž zachraňovali na poslední chvíli, takže jsme spokojeni. Byl bych rád, abychom i na jaře pokračovali v takových výsledcích,“ souhlasil trenér Zdeněk Jungvirth a dodal: „Chceme být co nejvýš a chceme, aby kluci měli z fotbalu radost a samozřejmě i diváci.“

Do utkání jdou fotbalisté Sokola s jasným cílem. Bodovat. „A nejlépe naplno,“ doplnil Jungvirth, který moc neví, co od soupeře očekávat. Ovšem ví, co může očekávat od svých hráčů.

„Víme, že svoji kvalitu máme, proto chceme bodovat, a zůstat tak v kontaktu se špičkou tabulky,“ má jasnou představu lipský lodivod.