MÍROVKA – BUDÍKOV 2:0

Do první šance se dostal domácí P. Dvořák, ale jeho střela šla vedle branky. Potom si hosté vypracovali tři standardní situace a tu poslední nastřelili do břevna. V 19. minutě fauloval gólman Bláha pronikajícího Lacinu a Němec pokutový kop s přehledem proměnil. Po půl hodině hry napřáhl Mejstřík, jeho střelu Bláha vyrazil. Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný fotbal.
V 72. minutě přišlo rozhodnutí, kdy Němec naservíroval míč Lacinovi – 2:0. V závěru Mírovku podržel gólman Berky.
Góly: 19. Němec (PK), 72. Lacina. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Mírovka: Berky – Heřmánek, Martínek, D. Dvořák, Rázl – P. Dvořák (70. Pylypenko), Němec (80. Maťko), Mejstřík, Šimon – Freundenreich, Lacina.

H. CEREKEV – LEDEČ N. S. 1:6

Zápas začal penaltou Ledče, při které se vyznamenal brankář domácích Libor Chadim. Ten svůj tým podržel nejen v tomto momentě, chytil další tři čtyři gólové šance soupeře. Horní Cerekev podala bojovný výkon, sedmdesát minut hrála takřka vyrovnanou partii, ve druhé půli chvílemi sahala i po vyrovnání.

Pak se ale projevila fotbalovost hostů, závěr se hrál zcela v jejich režii. Góly Ledče padaly po pohledných kombinačních akcích.
Góly: 26. Mezera – 30. a 87. Trpišovský, 70. a 85. Voplakal, 13. Stáníček, 81. Turek. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Ledeč: Bezděk – Prchal, F. Gramer, Voplakal, J. Gramer, Stáníček, Turek, Trpišovský, Toula, J. Pešek, P. Pešek.

ČERNOVICE – ŠTOKY 1:3

Černovičtí fotbalisté dostali krutou lekci z produktivity. Domácí obrana bez stopera Kollera neuhlídala už v 5. minutě rychlonohého Žílu, který dostal hosty do vedení. Pak Růžička Josef Hadrava ml. zahodili vyložené šance až Jůn ve 24. minutě vyrovnal. Vzápětí Krejčí trefil břevno. Po půlhodině hry byl vyloučen štocký Prokš, oslabení hosté ale byli rychlejší a důraznější. Na 1:2 upravil střídající Fic, výsledek orazítkoval po hrubce gólmana Vošahlíka Žíla.
Góly: 24. Jůn – 5. a 88. Žíla, 73. Fic. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (31. Prokš). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Štoky: Matějka – Miksa, Gleixner, Stehlík, Havel, Dáňa, Šprla (71. Fic), Holík (63. Kunc), Prokš, Žíla, Lóži.

LUČICE – TIS 7:0

Sousední derby se stalo jasnou záležitostí domácí Lučice, která ve 27. minutě vedla po dvou trefách Pavla Blažka a jedné Teplana už 3:0. Po přestávce Tis odešel úplně a byl z toho debakl 7:0.
Góly: 5., 27., 52. a 56. P. Blažek, 20. Teplan, 66. Jonáš, 70. Provazník. Rozhodčí: Bouda. Bez ŽK. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Lučice: Barták – Pavlík, Pecha, Nechvátal, Doležal (70. Kreuz) – Jonáš, Teplan, Kolář (80. Jiráček), Culka – Provazník, P. Blažek (85. Lančarič). Tis: Havel – Miřátský, R. Blažek, Rosecký, Zezulák – Vala, Vacek, Krajíček, Benák – M. Kozlík (46. Mareš), Mišta.

LÍPA – KOŠETICE 2:0

Po celý zápas měla Lípa více ze hry a v prvním poločase si vypracovali tři tutové šance, které se jim proměnit nepodařilo.
Až po přestávce se po křídelní akci prosadil J. Havel a v samém závěru si po zmatcích ve vápně , kdy měla Lípa,stále velký tlak, dali hosté vlastní gól.
Góly: 71. J. Havel, 90. vlastní. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 4:5. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Lípa: Vašák – Kutlvašr, M. Prokš, R. Souček, J. Havel – J. Prokš (90. L. Havel), Sláma, Michal Fejt (15. Šimek), P. Souček (78. Böhm) – Marek Fejt, Kříž.

KOSTELEC – CHOTĚBOŘ B 4:1

Do Kostelce přijel mladý chotěbořský mančaft, který chtěl hrát kombinační fotbal, což byla pro domácí výhoda. V úvodu měli hostitelé štěstí, že se soupeř neprosadil, protože se ocitl v několika solidních střeleckých příležitostech. Pak se párkrát zastřelovali i hráči Kostelce, kteří ale přece jen do poločasu našli recept na gólmana Chalupu. Po standardce se prosadil hlavičkující Číhal, na 2:0 zvýšil z dorážky Čírtek, a třetí pojistku přidal kostelecký Sekan.

Ve druhé půlce se mladíci z Chotěboře snažili s výsledkem něco udělat, ale domácí hráli v klidu a vedení si hlídali. Na malé drama zadělal Janda, který využil zaváhání defenzivy, ale protože po chvilce udělali chybu i hostující stopeři a Kočí se také nemýlil, bylo o vítězi jasno. „Po dlouhé době se na to dalo dívat. Byl to dobrý zápas," stručně hodnotí kouč Kostelce Josef Láznička.
Góly: 21. Číhal, 29. Čírtek, 40. Sekan, 82. Kočí – 77. Janda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 46. Poločas 3:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Dočekal, Fiala – Ledvinka, Novák, Dvořák, Kohout – Šimončík, Krédl.