Nejzajímavější výsledek se zrodil u kategorie U13, kde skončilo utkání remízou 13:13.

I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM
U15
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 6:0
Zápas se hrál za nepříjemného deštivého počasí a od začátku měli domácí fotbalisté navrch. Brodským hráčům se dařila kombinace, přechod do útoku, ale koncovka byla žalostná.

Když to střelecky nešlo svěřencům Ondry Pavlase, tak přišlo vysvobození ve 20. minutě v podobě vlastního gólu hostů. Potom předvedli Brodští festival zahozených šancí. Velké Meziříčí hrozilo vysokými nakopnutými míči, které dělaly brodské obraně velké problémy.

Po přestávce přišli dva rychlé góly z domácích kopaček a bylo prakticky o osudu zápasu rozhodnuto. V dalším průběhu přišly další zahozené šance, ale i tři góly v brance hostí, a tak se mohli hráči Slovanu radovat z konečné výhry 6:0.
„Nechválím tentokrát nikoho. Jako tým jsme hráli dobře, ale řešení koncovky mi úsudek pokazilo," nechal se slyšet trenér U15, Ondřej Pavlas.
Góly: Polcar 3, Fikar, Vlček, vlastní. Poločas: 1:0. H. Brod: Vaněček – Gruber, Paušíma, Prchal, L. Peřina – Tajovský (36. Mašek), Nedvěd (46. Henek), Vlček, Stránský – Polcar, Fikar.

U14
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 3:2
Hosté v kategorii U14 se před zápasem pohybovali o jeden stupínek výš před brodskými hráči. O motivaci tak měli domácí postaráno, protože v případě výhry by se dostali před svého soupeře.

V počátku se moc pěkný fotbal nehrál, míč lítal více vzduchem, než aby se hrálo kombinačně po zemi. V 11. minutě si brodský Slovan vybral kus štěstí, když se Karlík trefil přímo z rohového kopu. Radost domácích hráčů trvala pouze čtyři minuty, to se hostům podařilo vyrovnat na 1:1. Vedení Brodu vrátil Ondráček, který dostal míč od záložní řady a svůj dravý průnik bravurně zakončil.

Do poločasu se prosadil ještě Prchal a v poločase vedl Slovan 3:1. Po příchodu z kabin se hrálo v plné režii brodských hráčů, ale šance nedokázali využít. Zákonitě musel přijít trest, a to v 64. minutě, kdy hráči Velkého Meziříčí snížili na rozdíl jednoho gólu. Tento stav vydržel až do konce utkání, a tak se z výhry radovali hráči brodského Slovanu.

„Byli jsme lepší a zaslouženě vyhráli. Mrzí mě jalová převaha ve druhém poločase, kdy místo, abychom přidali další góly, tak jsme zbytečně inkasovali a v posledních šesti minutách se strachovali o výsledek. Pochvalu zaslouží stoper Tajovský a záložník Prchal," chválil své svěřence kouč U14, Josef Fikar.
Góly H. Brodu: Karlík, Ondráček, Prchal. Poločas: 3:1. H. Brod: Březina – Franc, Mach, Tajovský, Vašíček – Prchal (36. Mašek), Lažinský (51. Dohnal), Pavlík, Karlík – Ondráček, Suk (44. Kocman).

U13
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 13:13 (A-A 3:6, B-B 4:0, A-B 2:6, B-A 4:1)
„Myslím, že utkání mělo úroveň z obou stran. Zápas byl vyrovnaný. My jsme se snažili být aktivní ve všech fázích hry, a to se nám myslím dařilo. Kluky musíme pochválit za týmový výkon, ale i individuální momenty," zhodnotil zápas trenér Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: Chalupa 2, Coufal 2, Bílek 2, Malimánek, D. Žáček, Král, Pavlas, Kučírek, Panoušek, J. Žáček. Poločas: 7:6. H. Brod A: Vidlák – D. Žáček, Chalupa, Šulcová, J. Žáček, Král, Jirák, Malimánek, Panoušek. H. Brod B: Kandr – Karlík, Pavlas, Ranecký, Bílek, Coufal, Veroněk, Kubát, Kučírek, Tůmová.

U12
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 3:17 (A-A 1:3, B-B 1:5, A-B 0:2, B-A 1:7)
„Další z řady našich utkání, kdy jsme především v útočné fázi prohospodařili téměř vše, co si dokážeme vypracovat. V prvním utkání jsme hosty pustili pětkrát na naši polovinu a dostali jsme z toho tři góly. Velký problém nám dělá nahrávka, pohyb bez míče a bohužel někteří hráči mají problém i s nasazením," byl nespokojen kouč U12, Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Sladkovský 2, Čapek. Poločas: 2:8. H. Brod A: Mazánek – Kocman, Dejl, Bouchner, Morávek, Pavlík, Forman, Čapek, Pavlovič. H. Brod B: Kolář – Morkus, Tůma, Gruber, Šoposki, Sladkovský, Novák, Prokop, Kučírek, Gregor.