ŠTOKY – BEDŘICHOV 2:6

Domácí od první minuty na svého soupeře vyloženě nestačil. Bedřichov soupeře přehrál hlavně v kombinaci a rychlosti. První poločas byl pro Štoky ještě přijatelný, kdy prohrávali gólem P. Maška 0:1. Po přestávce se hosté rozstříleli, P. Mašek nastřílel čistý hattrick a za stavu 2:4 se ještě v závěru zápasu prosadil Švehla a Heřmánek.

„Od nás to byl velice špatný výkon, byli jsme u všeho pozdě a soupeři jsme jen stíňovali. Bedřichov byl prostě ve všem lepší?" řekl štocký vedoucí mužstva Roman Glaisner.

Góly: 59. J. Kubát, 84. Jaroš – 14., 53. a 64. P. Mašek. 72. Kolman, 89. Švehla, 90. Heřmánek. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Štoky: T. Kubát – Havel, Kubík (46. Jaroš), Podrázský, Stehlík – J. Kubát (74. Šprla), Holík, A. Dáňa, Dobrovolný (84. Matějka) – Žila, Lóži.

H. BROD B – SPEŘICE 1:1

V prvních dvaceti minutách se nebylo Na Losích na co koukat. Následně vznikla před Soukalem nepřehledná situace, kdy brodský gólman neudržel dorážku soupeře a Huňáček poslal Speřice do překvapivého vedení. Po obdržené brance začali mít brodští hráči převahu, ale minutu před poločasem Petřík netrefil hlavou krásný centr Moláka. Vyrovnání se domácí dočkali až v 79. minutě, to byl ve vápně faulován Krejdl a Kuchta bezpečně pokutový kop proměnil. Slovan se snažil výsledek otočit, ale největší šanci měl v nastavení hostující Němec, který hlavičkoval těsně vedle.

Góly: 79. Kuchta (PK) – 22. Huňáček. Rozhodčí: Budín. ŽK: 1:2. Poločas: 0:1. Diváci: 120. H. Brod B: Soukal – Molák, Halamka, Tůma, Vacek – Báča (79. Udržal), Kuchta, Sůva (62. Fialka), Polívka – Krejdl, Petřík (53. Zeman).

POHLED – SLAVOJ POLNÁ B 5:2

Domácí vstoupili do zápasu lépe a hned v 6. minutě šli po centru Eise a přesné hlavičce Klementa do vedení. To se jim za dalších deset minut povedlo ještě navýšit zásluhou Zicha. Jenže béčko polenského Slavoje se nevzdalo a v rozmezí dvou minut srovnalo s Pohledem díky dvěma trefám Šimka krok. Jenže ještě do přestávky se vrátilo vedení na stranu domácích. Zich uvolnil Slanaře a bylo to 3:2. Druhá půle pak patřila jednoznačně domácím. Ti si vytvořili několik výborných příležitostí, trefil se však až v 61. minutě Slanař. Ten samý hráč pak chvíli před koncem završil hattrick.

Góly: 6. Klement, 16. Zich, 44., 61. a 86. Slanař – 24. a 26. Šimek. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Venc, Slanař, Klement, Šnobl (79. Mach) – Moučka (73. Doležal), Zich (84. Siebenbirder).

VĚŽNICE – PELHŘIMOV B 1:2

Věžnice na domácím hřišti potvrdila, že proti Pelhřimovu se jí tradičně nedaří. Po úvodní půli, kdy nakopávané balony neslavily úspěch ani na jedné straně, vyslal v 54. minutě přesný centr na Chalupníka Šejstal a první jmenovaný se trefil do sítě. Omlazená sestava hostů ale za dvacet minut těžila z centru, který propadl až k Obrancovi, jenž usměrnil míč do sítě. O deset minut později se situace opakovala, a Pelhřimov tak získal všechny body.

Góly: 54. Chalupník – 74. A 84. Obranec. Rozhodčí: Šimánek. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Věžnice: Šrámek – Kunc (46. Staněk), Fikejz, Chalupník, Kölbl – Bahounek, Pertlíček, Mottl (70. Prokeš), Smutný – Šimoníček, Šejstal.

LEŠTINA – KAMENICE N. L. 3:1

Leština o své výhře rozhodla už v první půli. Nejprve Piskač zužitkoval dlouhé autové vhazování, poté hostující gólman na zmáčeném terénu špatně odkopl a Mišovic si po samostatné akci došel pro gól. Na 3:0 upravil ve 41. minutě Sobek po přesném pasu Piskače. Ve druhé půli hosté hráli na tři útočníky a soupeře jasně tlačili, ovšem stačilo to pouze na jediný gól střídající Strašíka v 80. minutě.

Góly: 18. Piskač, 22. Mišovic, 41. Sobek – 80. M. Strašík. Rozhodčí: Jurka. ŽK 0:2. ČK: 0:1 (81. Hadač). Diváci: 200. Poločas: 3:0. Leština: Koudelka – Prchal, T. Aubrecht, Karel, Proněk – Mišovic (86. Čejka), Forejt, Piskač, Klaus (79. Prášek) – Bárta (85. Pajank), Sobek (67. L. Aubrecht).