VĚŽNICE – LUKA N. J. 3:1
Hned v první minutě zápasu utekl domácí Šejstal, ve vápně byl faulován a sám nařízený pokutový kop proměnil. Hosté ač přijeli sebevědomě, tak hráli zakřiknutě. V 17. minutě došlo k nedorozumění hostujícího gólmana s obranou, čehož využil Milan Chalupník ke vstřelení druhého gólu. Potom se Lukám povedla brejková situace a Navrátil dokázal prostřelit Šrámka. Po přestávce se ošklivě zranil Marek Chalupník (vykloubený loket). Rozhodnutí padlo v 70. minutě, kdy se prosadil střídající Brukner.
Góly: 2. Šejstal (PK), 17. Milan Chalupník, 70. Brukner – 33. Navrátil. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (84. Flesar). Diváci: 70. Poločas: 2:1. Věžnice: Šrámek – Staněk, Čurda, Marek Chalupník (60. Brukner), Kölbl – Milan Chalupník, Pertlíček, Havlíček, Prokeš – Šejstal, Bahounek.

POHLED – LEDEČ N. S. 5:1
Pohledští začali náporem, ale paradoxně do vedení šli hosté, kteří se ve 14. minutě dostali do brejku a dokázali ho Klausem zužitkovat. Vyrovnání přišlo ve 23. minutě z kopačky Moučky – 1:1. O pět minut později našel Moučka centrem Vence, a ten poslal Pohled do vedení. Po přestávce narůstal tlak domácích, který dokázali gólově vyjádřit.
Góly: 23. Moučka, 71. a 80. Janďourek, 28. Venc, 90. Slanař – 14. Klaus. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:5. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Pohled: R. Pokorný – Polák (89. Šikner), Eis, Bartoš, Doležal – Venc, Slanař, Klement, Šnobl – Moučka (79. Freundenreich), Janďourek. Ledeč n. S.: Vavřička – Lebruška, Martínek, F. Gramer, Žemlička – Pánek, Šenk, J. Gramer, Klaus – Krejčík (46. procházka), Matěna (70. Pániček).

TŘEŠŤ – HERÁLEC HB 3:0
Zápas moc krásy nepobral a oba týmy spíše bojovaly, než předváděly kombinační akce. Třešť se dostala do vedení po půl hodině hry, kdy hosté odvrátili roh k Sedláčkovi a ten vrátil míč zpět do vápna, kde se prosadil důrazný Kodys.

Ve druhé půlce se domácí soustředili spíše na obranu a hosté vsázeli na dlouhé míče do vápna, ale žádnou šanci si nevytvořili. Domácí v 79. minutě uklidnila akce mladíka Havlíčka, který nabil na gól Petrášovi. Hned dvě minuty nato vysunul Havlíček Kubalu, který přehodil Nováka a stanovil na konečných 3:0.

„Pochválit bych chtěl celý tým za bojovnost, a také sedmnáctiletého Havlíčka, který musel nečekaně nastoupit a popral se s tím velmi dobře. Připsal si i dvě přihrávky. Tři Získali jsme tři body a doufám, že sestupové starosti jsme tím zažehnali," hodnotí kouč Třeště Zbyněk Peštál.
Góly: 31. Kodys, 79. Petráš, 81. Kubala. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas 1:0. Herálec HB: Novák – Ulrich, Klement (75. T. Vrána), Komůrka, Král – Hrala, Pátek, Ganobjak (75. Stojan), Dvořák – Vašák, Filipský.

DOBRONÍN – ŠTOKY 5:0
Od začátku byl na hřišti jen jeden tým, a to domácí. Skóre otevřel Záškoda po přihrávce Tomáše Sedláčka. Deset minut nato dostal Pospíchal balon na půlce, nacentroval před branku, kde se prosadil hlavičkující Smejkal. A aby toho nebylo na Štoky málo, zahrál Cink bezchybně přímý volný kop a zvýšil na 3:0.

Druhá půlka změnu ve stylu hru a průběhu nic nezměnila. Dobronín nadále určoval tempo a střílel i góly. Jmenovitě Meloun, který v 65. minutě doklepl do odkryté branky přihrávku Milana Sedláčka a v závěru zakončil akci Záškody.
Góly: 14. Záškoda, 24. Smejkal, 29. Cink, 65. a 86. Meloun. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas 3:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, Havel, Stehlík – J. Dáňa, Kubík (73. Šprla), A. Dáňa, Podrázský – Jaroš, Lóži (74. Kubát).

SKUPINA B

PŘIBYSLAV – ŽĎÁR N. S. B 0:0
Hosté dorazili do Přibyslavi posílení o pět hráčů áčka, ale domácí měli v prvním poločase mírnou převahu. Ovšem branky se nedočkali. Nejprve Buben utíkal běžel sám na brankáře, ale mířil vedle. Jedinou střelu žďárských fotbalistů vyslal Chmelíček, ale neprosadil.  Po změně stran se už převaha stala trvalou.

Jenže hostům zachránil bod brankář Pometlo, který předvedl skvělý výkon. A tak se oba celky rozešly bez branek.
Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Přibyslav: Holcman – Svoboda, Krčál, Smejkal, Strašil – Němec, Škacha, Vykoukal (76. Pochop), Flekal – Buben, J. Vopršal (65. M. Vopršal).