POHLED – DOBRONÍN 0:2

V Pohledu se hrál oboustranně velmi nepřesný a nezáživný fotbal. Domácímu Pohledu se nepodařilo ohrozit hostující branku. Na druhé straně si Dobronín po hrubých chybách domácích dostal do tří vyložených šancí, ale vždy mířili těsně vedle pravé tyčky Růžičkovi branky. Po přestávce se obraz hry nezměnil, jen se diváci dočkali gólů, ale bohužel pouze do pohledské branky. V 61. minutě nedokázali Pohledští přerušit akci hostů a Horáček měl usnadněnou úlohu – 0:1. Třináct minut před koncem se chyby dopustil gólman Růžička, který mezi nohama pustil trestný kop Cinka.
Góly: 61. Horáček, 77. Cink. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Halama, Krpálek, Martin Sobotka (46. Siebenbürger) – Gruber (88. Kutlvašr), Drlík, Švec (65. Klement), Freudenreich – Šnobl, Michal Sobotka.

LEŠTINA – H. BROD B 6:0

Už po čtvrt hodině hry bylo na hřišti pořádně rušno, protože domácí se dostali do vedení spornou brankou. Štros z otočky napálil míč do břevna a ten se odrazil do země a ven z branky. Pomezní rozhodčí ovšem potvrdil, že balon už byl za brankovou čárou. Pak už se to s hosty vezlo. Do poločasu poslal Císař střelu ke vzdálené tyči a navýšil skóre. Chvíli po změně stran přidal třetí branku Karel a bylo rozhodnuto. Leština se ještě trefila třikrát.
Góly: 15. a 79. Štros, 34. Císař, 51. Karel, 73. Forejt, 69. Piskač. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Prchal, Karel, Pajer – Forejt, Piskač, Pleva (68. L. Aubrecht), Císař – Štros (79. Čejka), Mišovic (72. Poul). H. Brod B: Beránek – Svoboda, Pazderka, Halák – Molák, Peřina (54. Burjetka), L. Báča, Havel, Henek – Fišer (56. M. Báča), Horn.

H. BOROVÁ – SVĚTLÁ N. S. 0:1

Domácí byli favoritovi soutěže více, jak vyrovnaným soupeřem. Do první šance se dostal borovský Němec, ale po rohu hlavičkoval nad Adamcovu branku. Světlá kontrolovala šancí Muzikáře ani on branku netrefil. Na začátku druhého poločasu oslabil zbytečně hosty Čuřík, který viděl druhou žlutou kartu a šel se předčasně sprchovat. Domácí početní výhodu využít nedokázali, naopak v 67. minutě po centru Nádějeho se prosadil trestuhodně neobsazený Křikava, který opět rozhodl o třech bodech pro Světlou.
Góly: 67. Křikava. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (58. Čuřík). Diváci: 100. Poločas: 0:0. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček (65. Sobotka), A. Chlubna, Kučera, Blažek, J. Veselý – J. Chlubna, Němec – Petr Veselý, Pecha, Rakušan (75. Tonar). Světlá n. S.: Adamec – Karel, Muzikář (85. Dibelka), Pohnětal, Filipský – Čuřík, Rezek, Valenta, Vodička (77. Novák) – Náděje, Křikava (87. Vaňásek).

CHOTĚBOŘ B – SPEŘICE 3:2

Obrat jako hrom. Fotbalisté Chotěboře nevstoupili do druhého kola vůbec dobře a již ve 23. minutě prohrávali o dvě branky. Ve zbytku poločasu domácí zlepšili hru, ale na branky si museli počkat až do druhého poločasu. V něm se Chotěboř trefila hned třikrát a po parádním obratu získala tři body. „Zezačátku na nás soupeř vlítnul a byli jsme zaskočeni, dostali jsme rychlý gól. Ve druhém poločase jsme zlepšili hru a myslím, že i soupeř trochu fyzicky odpadnul, měli jsme tlak a více ze hry. Tohle vítězství se moc počítá," říká trenér Chotěboře Jiří Turek.
Góly: 67. Janda, 74. Pospíšil, 76. Pfeffer – 4. a 23. Morava. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Poločas: 0:2. Diváci: 150. Chotěboř B: Buršík – Neuvirt, Čapek, Fiala, Tůma, Turek (89. Ledvinka), Běloušek, Janda, Pospíšil, Novák (46. Pfeffer), Krédl (65. Krédl).