A ani v druhé nejvyšší krajské soutěži se po podzimní části neztratili. Po čtrnácti odehraných kolech (předehrávalo se první jarní kolo – pozn. autora) mají svěřenci trenéra Františka Poláka na svém kontě devatenáct bodů, a to jim stačí na sedmé místo. „Já osobně jsem si přál dvacet jedna bodů a páté místo.

V některých zápasech jsme měli peška, v jiných zase štěstí, takže to je asi spravedlivé," uvedl Polák. V prvním zápase Leština doma pouze remizoval s dalším nováčkem Polnou B 2:2. Výhry se dočkala ve třetím kole opět doma proti Kamenici, kterou zdolala 3:1. O čtrnáct dní později přijel do Leštiny Bedřichov (6:3).

„To byl náš nejlepší podzimní zápas. Soupeř byl kvalitní a hrálo se nahoru-dolů," říká Polák. Naopak trenér Polák nerad vzpomíná na zápasy se Štoky (1:1) a Pelhřimovem B (0:1). „Tyto zápasy byly hodně špatné ," podotkl. V jeho týmu jsou na hostování tři hráči, gólman Koudelka a útočníci Klaus se Sobkem. „Klausíka máme do konce sezony a Koudelku a Sobka bychom rádi v týmu udrželi. Všichni jsou to výborní kluci i do kabiny," pochvaluje si leštinský trenér, který svým svěřencům naplánoval na přelom února a března kondičně herní soustředění do Vlašimi. „Jezdím tam už čtyři roky a máme tam výborné podmínky," doplňuje Polák.