Jejich divizní kolegové nestačili na Vrchovinu. Starší prohráli 1:4 a mladší těsně 2:3.

H. BROD U19 – BENEŠOV U19 1:0
Hosté z Benešova se na umělé trávě v Havlíčkově Brodě představili ve velmi dobrém světle a podle domácích trenérů to byl zatím nejlepší soupeř, se kterým se v zimním přípravném období střetli. V prvních dvaceti minutách ohrozil branku jen brodský Vendl z trestného kopu, benešovský gólman jeho pokus vyrazil na roh.

Potom byli nebezpečnější na hřišti hráči Benešova, kteří si vypracovali tři dobré příležitosti, ale gólman Pazderka chytal spolehlivě.

Pět minut před poločasem přihrál Franc dobře naběhnutému Adamu Polívkovi, a ten se už nemýlil. Po přestávce se střídaly šance na obou stranách, ale ke gólům nevedly.

„Viděli jsme rychlý, důrazný a místy až tvrdý fotbal. Ve vyrovnaném utkání byl soupeř lepší v prvním poločase, my ve druhém. Náš tým zvládl zápas i po stránce kondiční," pochvaloval si brodský trenér Ján Bdžoch.

Gól: 40. A. Polívka. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. H. Brod: Pazderka (46. Beránek) – Franc, K. Svoboda, Horák, M. Svoboda – Haala (72. Tuhý), Rokos, Hekerle, A. Polívka – Vendl, Prchal.

H. BROD U18 – VRCHOVINA U18 1:4
V prvním poločase se oba týmy střídaly v udávání tempa hry. Více šancí si ovšem vypracovali hosté, proto po zásluze vedli. Po přestávce se domácí dostali k rohovému kopu, jenže ho nezakončili a z brejku Vrchovina trestala podruhé. Hned po rozehrání se podařilo Nedvědovi snížit, domácí se tlačili do útoku, ale gólově se už neprosadili. Naopak hosté zvýšili na 1:3 a po tomto gólu domácí odpadli. Vrchovina v závěru přidala ještě čtvrtou trefu.

„Vítězství Vrchoviny je zcela zasloužené, byla po celé utkání nebezpečnější. Mrzí mě otrávenost některých hráčů a žalostné chyby v defenzivní činnosti, kdy se prakticky nezajišťujeme. Směrem dopředu nevyužíváme krajních hráčů a málo střílíme. Ale herní tréninky teprve přijdou. Pochvalu si zaslouží pouze Dvořák s Klimentem," pochválil svěřence kouč Ondřej Pavlas.

Gól H: Brodu: Nedvěd. Rozhodčí: Niederle. Poločas: 0:1. H. Brod: Beránek – Burjetka, Horn, Jagoš, Adam – Ledvinka, Dvořák, Kliment, Jaroš – Pleva, Nedvěd (Eisenwort).

H. BROD U17 – VRCHOVINA U17 2:3
Mladší dorostenci nastoupili do zápasu s dvěma staršími žáky, Karlíkem a Polcarem. Po úvodní oťukávané předvedl svůj důraz Polcar, který připravil gólovku pro Fišera, ale další šance domácí nedokázali do poločasu proměnit.

Na druhé straně se podařilo Vrchovině po chybách na levé straně vyrovnat. Po další chybě ve druhém poločase se hosté dostali do vedení, ale z toho se radovali pouze tři minuty. Potom zaváhání hostujícího gólmana potrestal Havel – 2:2. Konečnou podobu výsledku dali hosté dvanáct minut před koncem utkání.

„První poločas z naší strany nebyl špatný, ale u hráčů mi chyběla komunikace a větší chuť do hry. Po zranění Jiřího Peřiny nám odešel po přestávce střed hřiště a kromě Jagoše a Polcara byli hráči alibističtí. I v oslabené sestavě jsme si s tímto soupeřem měli poradit lépe," řekl trenér brodské U17 Petr Veselka.

Góly H. Brodu: Fišer, Havel. Rozhodčí: Niederle. Poločas: 1:1. H. Brod: Vaněček – Pártl, Jagoš, L. Peřina, Látera – Grubaier, Prchal (41. Vácha), J. Peřina (41. Havel), Karlík – Fišer, Polcar.