Leština tak prožívá obrovskou euforii, a to nejen díky postupu, ale také kvůli výsledkům v úvodu soutěže. „Kožlí je těžký soupeř. Mají ve svém týmu kluky, kteří mají zkušenosti z A. Třídy v Ledči, když se jim ještě dařilo," potvrdil domácí kouč František Polák, který varuje hlavně před soupeřovým rychlým protiútokem.

A rád by navázal na skvělý výkon svých svěřenců v Lípě. „Tam jsme odehráli zatím nejlepší zápas sezony. V Rychnově to bylo trochu horší, ale uvidíme jak to bude v neděli," řekl Polák.

Ten bude mít trochu starosti s absencí stopera Čáslavského. „Ten bude do konce podzimu mimo. Má problémy s kolenem," odkryl „tajemství" Polák. Ten chtěl nejprve přivést jako náhradu někoho zvenčí. „Nakonec to ovšem budeme řešit z vlastních řad," dodal. Koželští fotbalisté jsou zatím na sedmém místě tabulky se ztrátou šest bodů na svého nedělního soupeře. A v posledních třech kolech neprohráli. Leština je však podle slov trenéra Aleše Dočkala v lepším rozpoložení. „Jsou v euforii jako každý tým, kterému se povede postoupit," uznal. „Leština je v tomto zápase jasný favorit," myslí si Dočkal.

Na koželské fotbalisty čeká mladý tým. „Jsou dobře fyzicky připravení a myslím, že osmdesát procent týmů v soutěži po této stránce převálcují. A bohužel asi i nás," uvědomuje si přednosti soupeře Dočkal, který varuje před kvalitním útokem. „Navíc jim bude vyhovovat jejich menší hřiště," připomenul.

Kožlí však rozhodně nejede do Leštiny s poraženeckou náladou. „Samozřejmě tam pojedeme s respektem, ale ne s nějakým velkým strachem," upozornil Aleš Dočkal.

Předpokládané sestavy:
Leština: Jelínek (Zadina) – Staněk, T. Aubrecht, Karel, Proněk – Prchal, Piskač, Forejt, L. Aubrecht – Bárta, Mišovic. Trenér: František Polák.
Kožlí: Březina – Radoš, Brzoň, Pokorný, Vladyka – Janů, Plesl, P. Makovec – Šimek, Mikula, Trpišovský. Trenér: Aleš Dočkal.
Začátek utkání: Neděle v 16.00
Rozhodčí: Bělovský – Nový, OFS KH