Světlá si přivezla body z Humpolce, Chotěboř si poradila s Dobronínem a Přibyslav dala „bůra“ Pohledu.

H. BROD – BEDŘICHOV 1:4
Domácí totálně zaspali prvních dvacet minut, ve kterých také inkasovali. Hned v první minutě se poprvé v utkání prosadil Kolman. „Poté jsme převzali iniciativu, ale naše snaha končila na šestnáctce,“ uznal brodský kouč Karel Pazderka.

Po změně stran dokázali jeho svěřenci vyrovnat, když se po pohledné akci trefil Mišta. Jenže pak přišla chyba brankáře Koudelky a soupeř se opět dostal na koně. Hosté ještě dokázali přidat dvě branky. V 72. minutě pěknou střelou ke vzdálenější tyči zvýšil Škoda. A konečnou podobu výsledku dal Volák, kdy přeloboval domácího gólmana Koudelku.

Góly: 50. Mišta – 5. a 56. Kolman, 72. Škoda, 84. Volák. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. H. Brod B: Koudelka – Semrád, Pártl, Vrba, Koblížek – Fialka, Udržal, Bača (46. Kubát), Beran (65. Krejdl) – Zimprich (78. Freudenreich), Mišta.

ŠTOKY – VĚŽNICE 3:1
Již v osmé minutě utekl štocký Žíla, ale jeho centr Buben hlavou netrefil.

Po půl hodině hry fauloval Fikejs domácího Žílu a kopala se penalta. K ní se postavil sám postižený hráč a poslal svůj tým do vedení. Po přestávce se k rohovému kopu postavil Havel a ten našel hlavu M. Dáni – 2:0.

V 68. minutě předvedl parádu Kunc, když vstřelil gól ze 40 metrů tečovanou střelou, a prakticky tak rozhodl o osudu tohoto utkání. Hostům se už podařilo osm minut před koncem pouze korigovat zásluhou Neuvirta.

Góly: 29. Buben (PK), 65. M. Dáňa, 68. Kunc – 82. Neuvirt. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa (71. M. Kubík), Kubát – Stehlík, Havel, A. Dáňa, Žíla (49. L. Kubík) – Buben (77. M. Bulant), Lóži. Věžnice: Šrámek – Sobotka, Kunc, Havlíček, Fikejs– Staněk, Čaloud, Šimoníček, Chalupník (46. Neuvirt) – Šejstal, Petrlíček (46. A. Drahoš).

HABRY – PELHŘIMOV B 4:0
První vážnější šanci si vytvořily Habry, a to devět minut před poločasem, když se přes dva hráče uvolnil Kudláček, jeho střelu hostující gólman vyrazil a Vlček neměl s dorážkou problémy.

Po přestávce už se hrálo v režii domácích. V 50. minutě našel Kudláček zpětnou přihrávkou J. Bártíka, a ten zvyšoval na 2:0. Potom našel střídající Toma před brankou Kudláčka, který zvyšoval už na 3:0.

Hosté pak už rezignovali, a to vyvrcholilo tvrdými fauly, které odnesli dvěma červenými kartami. Na konečných 4:0 upravil Michal, kterému přihrával opět Kudláček. Ten měl prsty ve všech gólech domácích.

Góly: 36. Vlček, 50. J. Bártík, 60. Kudláček, 77. Michal. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 4:4. ČK. 0:2 (66. Zabloudil, 79. Máca). Diváci: 50. poločas: 1:0. Habry: Krátký – Vrdský, Janouch, Vavřička (84. Šembera), Moravec – Kudláček, Stránský, Korel, Michal – Vlček (74. P. Bártík), J. Bártík (60. Toma).

LEDEČ – SPEŘICE 1:0
Úvod zápasu patřil hostům, ale šance neproměnili. A tak se dočkala Ledeč  ve 32. minutě, kdy se s pomocí hostujícího brankáře prosadil Slavětínský. Po změně stran už branka nepadla, i když se hosté snažili o vyrovnání.

Góly: 32. Slavětínský. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2: 2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Ledeč: Vavřička – Pajer (63. Martínek), Příhoda, T. Geher, J. Gramer – Janovec, Vávra, Kavka, Machala (68. M. Geher) – Klaus (82. Krejčík), Slavětínský.

CHOTĚBOŘ – DOBRONÍN 3:0
Na první gól čekali diváci až do 55. minuty, kdy se  prosadil po skvělé přihrávce agilního Čápa Čapek – 1:0.

O šest minut později se Čáp vrhl mezi dva protihráče a byl v pokutovém území faulován. Penaltu proměnil Kaplan – 2:0. Výsledek pak ještě upravil v 72. minutě Martin Odvářka, který se nejlépe zorientoval v závaru před dobronínskou brankou  a upravil na 3:0.

Góly: 55. D. Čapek, 61. Kaplan (PK), 72. M. Odvářka. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (80. Hypeš). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chotěboř: Vykoukal – M. Čapek, Čáp, R. Odvářka, Jan Hlaváček (75. Pleskač) – Běloušek (46. Kaplan), Dvořák (73. Turek), Somerauer, D. Čapek – Jiří Hlaváček, M. Odvářka.

PŘIBYSLAV – POHLED 5:1
Zápas dvou rozdílných poločasů se hrál v Přibyslavi. Zatímco v tom prvním byli lepší hosté z Pohledu, kteří častěji drželi míč na svých kopačkách a do kabin šli za nadějného stavu 1:1, v tom druhém naopak kralovali domácí.

Klíčový moment přišel v 58. minutě, kdy se Strašil dostal ze středu hřiště do palebné pozice a přesným pokusem vymetl vzdálenější šibenici. Náskoku se už Přibyslav nevzdala, naopak ho ještě výrazně navýšila.

Góly: 45. Němec, 58. Strašil, 81. Škacha, 82. Vopršal, 87. Musil – 27. Janďourek. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:4. ČK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Přibyslav: Prchal – Teml, Svoboda (60. Smejkal), Krčál, Strašil – Němec, Škacha, Vykoukal (72. Pochop), Flekal – Vopršal, Musil. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis (72. Hefer), Sobotka, Klement – Říha, Doležal, Šikner (60. Freundereich), Moučka – Zych, Janďourek.

HUMPOLEC B – SVĚTLÁ 0:1
Světlá se prosazovala kombinační hrou, pohybliví domácí jí však zdatně sekundovali. Šancí rozhodně neměli méně než soupeř, po gólech volaly hlavně příležitosti Nováka a Smereky.

Po obrátce se hra zrychlila, mírnou převahu měla Světlá. Vzhledem k tomu, že se jí nedařilo proměňovat šance, vypadalo to na bezbrankovou remízu. O všem rozhodla 84. minuta. To hosté rozehráli trestný kop, míč se ze skrumáže odrazil k Rezkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

Gól: 84. Rezek. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Světlá: Janota – Náděje (31. Dibelka), Karel (61. Sobek), Rezek, Valenta, Dvořák, Pohnětal, Čuřík, Císař – Štros, Křikava.