Nejprve pouze remizovali s Věžnicí 2:2 a o víkendu podlehli na domácím hřišti pelhřimovskému béčku 1:2. Na první Světlou tak ztrácejí tři body a na druhou Chotěboř jeden bod.

„Musíme na to rychle zapomenout a bojovat dál. Konec je ještě daleko a těžké zápasy nás teprve čekají," neskládá zbraně přibyslavský trenér Ctibor Křepinský, který je ovšem z výkonu svého týmu hodně rozladěný.

„Na posledním zápase nevidím žádná pozitiva. Nebyl to vůbec týmový výkon, který jsme dřív předváděli," uznal Křepinský, který dokonce musel v neděli v kabině na své svěřence i křičet. „Po dlouhé době jsem musel hodně zvýšit hlas v kabině. Na hřišti křičím pravidelně, ale v kabině ne," dodal.

Proti rezervě Pelhřimova sice udělal dvě chyby mladý brankář Prchal, ovšem podle Křepinského je fotbal týmový sport. „Jednotlivci se budou jen těžko prosazovat. Každý musí nejdřív začít sám u sebe a sáhnout si do svědomí," potvrdil. „Navíc hráči neplní to, co si řekneme. A ještě ke všemu mi tam chybí srdíčko a chuť po vítězství," doplnil Křepinský. Ten však neví, proč takový zlom ve hře Přibyslavi nastal. „Nevím, čím to je. Nejsem psycholog. Ale někdy by to byla potřeba," řekl přibyslavský lodivod.