MÍROVKA – KOŠETICE 6:1

Hosté přijeli do Mírovky ve dvanácti lidech, když na lavičce byl pouze náhradní gólman Dufek. Ten musel po zranění Bystrynáče do branky a do pole šel hrát gólman Jíša.

To už bylo za rozhodnutého stavu 4:1, kdy domácí v prvním poločase doslova vlétli. Hostům se podařilo snížit na 3:1, to A. Vejsada překvapil lobem Beděru. Po přestávce už jenom zkompletoval hattrick Valášek.

Góly: 19. Němec, 36, 55. a 63. Valášek. 35. Šimon (PK), 44. Švec – 38. A. Vejsada. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:4. Diváci: 115. Mírovka: Beděra – Martínek, Dvořák (69. T. Netopilík), M. Netopilík, Rásl (63. Freundenreich) – Švec, Šimon, M. Semrád (65. Zacha), Lacina – Valášek, Němec.

HERÁLEC HB – HABRY 0:5

Habry hrály hodinu bez jednoho hráče v poli, a i přesto dokázaly Herálec sestřelit pětibrankovým rozdílem. Kanonádu načal Stránsky, který dorazil do sítě odražený balon.

Ještě před svým vyloučením se trefil Bártík. Ten proměnil svoje sólo od půlky hřiště. Čtvrtý gól naservíroval Korelovi Holík, který utekl po pravé straně. Holík se pak mohl radovat sám, když se ještě do poločasu trefil do šibenice. A pátou branku přidal stejný hráč, tentokrát z dorážky.

Góly: 11. Stránský, 22. Bártík, 31. Korel, 39. a 88. Holík. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (30. Bártík). Diváci: 50. Poločas: 0:4. Herálec: Koubek – J. Stojan, Med, Paclík (57. Bína), Hrala (89. Ježek) – L. Stojan, Pátek, Ganobjak (46. Tecl), Král – Filipský, Vašák (34. Dvořák). Habry: Krátký – Janouch, Rajter, Hájek, Stránský (70. Piskač) – Michal, Kudláček, Korel, Vlček (68. Toma) – Bártík, Holík.

TIS – HUMPOLEC B 3:3

Nástup do utkání vyšel lépe domácím, kteří už v 5. minutě vedli po trefě Bláhy. Jenže hostující celek dokázal využít dvou chyb Tisu a skóre ještě do poločasu otočil na 1:2.

V 50. minutě bylo domácím ještě hůř, když brejk zakončil Štěpán a zvýšil na 1:3. Jenže fotbalisté Tisu se nevzdali. Krajíček nejprve v 60. minutě využil standardku a dvanáct minut před koncem napálil míč pod břevno Bláha.

A bylo srovnáno. Domácí se ještě ve zbytku zápasu snažili o zisk tří bodů, ale nebylo jim to k ničemu.

Góly: 5. A 78. Bláha, 60. Krajíček – 30. Morava, 40. Podoba, 50. Štěpán. Rozhodčí: Frič. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Tis: Havel – Bláha, Rosecký, Blažek, Závorka 80. Šoupal) – J. Benák, Krajíček, M. Kozlík, Mišta – P. Benák (60. Miřátský), Kavka.

H. BOROVÁ – LEDEČ N. S. 1:0

V první gólovce se ocitl hostující Pešek, ale sám před Vymetalem branku minul. Borová mohla jít do vedení z několika závěru, ovšem skóre se neměnilo.

Ve druhém dějství se domácí zlepšili, šance měli Němec, Šrámek a Rakušan, jenomže s nimi špatně naložili. Utkání nakonec rozhodla Frühbauerova střela z úhlu na bližší tyč. Vyrovnat mohl v závěru Prchal, ale vhodný moment před Vymetalem promeškal.

Gól: 67. Z. Fühbauer. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. H. Borová: Vymetal – Janáček, Hospodka, Blažek, L. Kučera – Šrámek, Veselý (83. A. Frühbauer), Z. Frühbauer, P. Kučera – Rakušan (77. Antl), Němec (60. Chlubna). Ledeč n. S.: Vitiska – Martínek, Slavětínský, Hauser, Žemlička – Janovec, Toula, Miláček, D. Prchal (85. Hofrichter) – M. Prchal (74. Anděl), Pešek (69. Kuja).

KOŽLÍ – ČERNOVICE 2:2

Aktivnější byli ze začátku domácí, ovšem jejich chyby na kraji záložní řady využil Paclík a poslal Černovice do vedení.

To vydrželo jen pět minut. Odraženou standardku vrátil do sítě Makovec. Také druhé gól Koželských padl ze standardní situace. Nákop z půlky hřiště do vápna se dostal za nepozornou obranu až k Trpišovskému, který skóre otočil. Poločasové pokyny vzaly za své hned po několika vteřinách druhé půle, kdy po chybě Voplakala vyrovnal Kubů. Ve zbytku zápasu byly k vidění šance na obou stranách, ale gólmani svoje celky podrželi.

Góly: 20. J. Makovec, 27. Trpišvský – 15. Š. Paclík, 46. Kubů. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Kožlí: Šafařík – D. Blažejovský (77. K. Makovec), Veselý (70. Dvořák), J. Makovec, Pokorný – Radoš, Voplakal, Mikula, Šimek – M. Blažejovský, Trpišovský.

LUČICE – LÍPA 2:0

Vyrovnanou hru utnula situace ze 23. minuty. V té Prokš na brankové čáře zabránil rukou gólu a vedle jeho vyloučení zahrávali domácí penaltu, kterou bezpečně proměnil Lančarič.

Ve druhém dějství se oslabená Lípa oklepala a vytvořila si územní převahu. Zároveň v její obranné řadě vznikaly skulinky. Do rozehrávky doslova vlétl Lančarič a levačkou vymetl šibenici Vlčkovy branky. Hosté mohli snížit z pokutového kopu, který byl nařízený za sporný faul, Hrdlička ovšem šancí na zdramatizování závěru pohrdl a Svobodovu branku vůbec netrefil. Od té doby už se utkání jen dohrávalo.

Góly: 23. a 60. M. Lančarič (první z PK). Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (23. M. Prokš). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Lučice: Svoboda – Pecha, Havlík, Mazuch, P. Lančarič – Nedoma (75. Doležal), Jiráček (60. Zeman), Beránek, Jonáš – Herman, M. Lančarič. Lípa: Vlček – Souček, M. Prokš, Krpálek, Havel –  Michal Fejt, Kutlvašr (59. Starý), Hrdlička (85. Marek Fejt), Kříž – J. Prokš, Špinar (85. Marek).