SVĚTLÁ N. S. – H. BOROVÁ 2:0
Domácí nevstoupili do utkání moc dobře, vázla jim kombinace. Borová byla aktivnější, navíc si vytvořila několik slibných brejkových situací, ale na branku nedosáhla.

Po změně stran se výkon Světlé zlepšil. Ovšem první velkou šanci měli hosté, ale ta zůstala opět bez odezvy a tak se prosadili Skláři. Po centru se hlavou trefil David Valenta. Od té doby už si domácí výsledek pohlídali a naopak ještě v poslední minutě přidaly druhou branku.

Góly: 71. D. Valenta, 89. Pohnětal. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Světlá n. S.: Adamec – D. Valenta (90. Šimek), Karel, Rezek, J. Valenta – Krajanský (87. Muzikář), Pohnětal, Novák, Burda – Křikava, Vaňásek. H. Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, Votava, Blažek, J. Chlubna – Z. Frühbauer, Paušíma, Béna (61. Havlíček), Sobotka – Němec (64. Petr Veselý), Antl.

BEDŘICHOV – CHOTĚBOŘ B 0:1
Domácí začali hodně dobře a vlastně v celém utkání to byli oni, kteří určovali tempo hry. Hrálo se na jedné půlce, té chotěbořské, ale bohužel pro Sokol se Lacina v první půlce zastřeloval a všechny své čtyři vyložené příležitosti nedal. I po změně stran se Chotěboř musela hlavně bránit. K Lacinovi se ovšem přidali v zahazování šancí také Janák a Novák, a bedřichovský zmar pak podtrhla 77. minuta, v níž hosté vystihli Greplovu špatnou malou domů a jediným gólem Hlaváčka rozhodli o velmi šťastném majiteli tří bodů.

„Opakovala se Telč, ale ještě ve větším měřítku. Minulý týden jsme dali devět gólů, teď nejsme schopní dát ani jeden. Ale takový mančaft jsme. My ani soupeř jsme to nechápali,“ kroutil hlavou kouč Sokola Stanislav Muzikant.

Gól: 77. Hlaváček. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas 0:0. Chotěboř B: Chalupa – Málek, Čapek, Keller, Ledvinka – Turek, Dlouhý, Somerauer, Pfeffer – Janda (55. Hlaváček), Vykoukal.

DOBRONÍN – H. BROD B 7:1
Hned v úvodu zahodil velkou šanci domácí Pospíchal, ale zanedlouho vyšla pěkná kombinace Svobody s Chramostou, kterou zakončil Tomáš Sedláček. Ten byl nakonec u všeho podstatného v první půlce, protože přidal ještě další tři góly! Ale hrdina mohl být daleko větší, protože šancí měl mnohem více. Hosté mohli za stavu 2:0 také skórovat, ale to se vytáhl brankář Kotrba. Dobronín měl nabito i ve druhé půlce, a bylo to i díky brodské rezervě, která se nezatáhla a hrála dál otevřenou partii. A to ofenzivně laděným domácím sedělo, takže se zrodila jejich výrazná výhra.

Góly: 13., 17., 37., 44. a 59. T. Sedláček, 46. Smejkal, 76. Svoboda – 53. Bartok. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:2. Diváci: 105. Poločas 4:0. H. Brod B: Vaněček – Molák, Hloušek, Horn (21. Halák), Látera – Peřina, J. Henek (46. Polcar), Bartok, D. Henek (47. Nedvěd), Karlík – Veselský.

MÍROVKA – PACOV 1:0
Ona týmy šly do zápasu pouze s jedním bodem. Hned v úvodu utkání se do velké šance dostal Valášek, ale svůj první bravurní zákrok předvedl Basík. Ten své umění předváděl hlavně po přestávce, kdy postupně vychytal Kaplana, Bláhu a Němce. Na druhé straně mohl přijít trest, ale hosté orazítkovali pouze břevno a z následné akce rozhodl o třech bodech pro domácí Němec.

Gól: 86. Němec. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Mírovka: Berky – Martínek, Dvořák, Šíma, Zacha (8. Semelka) – Rásl, Lacina, Němec, Kaplan – Valášek (73. Böhm), Bláha (85. Mach).

LEŠTINA – KAMENICE N. L. 1:0
Hned po rozehrávce z brejku zahrozili hosté, ale domácí z následného výkopu našli Štrose. Ten byl atakován ve vápně, ale penalta se nepískala. Pak se hra vyrovnala, mírnou převahu měla Leština, ale tu utnula červená karta Čuříka. Kamenice tak soupeře přibila ve vápně, ale bez gólového efektu. Po změně stran domácí přeházeli sestavu a rozhodli se, že utkání ani v deseti nezabalí. To se jim vyplatilo. Kamenice si sice šance vytvářela, ale většinou je zastavila ofsajdová past. A tak v 81. minutě vstřelil vítěznou branku leštinský Pleva, který šel do souboje s brankářem a uspěl.

Góly: 81. Pleva. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (35. Čuřík). Diváci: 130. Poločas: 0:0. Leština: Novotný – Aubrecht, Proněk, Čáslavský, Prchal – Forejt, Čuřík, Piskač – Štros (87. Matějka), Mišovic (46. Pleva), Bárta (63. Pajer).