Rozjeté ligové žáky brodského Slovanu nezastavil ani Vyškov

Havlíčkův Brod – Brodští fotbaloví žáci pokračují ve skvělých jarních výkonech. Tentokrát to Na Losích odskákal Vyškov, který byl úspěšný jen v kategorii U13.

3.5.2012

Tři vítězství si připsali ligoví žáci Slovanu proti Vyškovu. Neuspěli pouze svěřenci Pavla Pavlíka v kategorii U13. Foto: Roman Franc

I.LIGA ŽÁKŮ – SpSM
U15
H. BROD – VYŠKOV 2:0
Aktivní hrou si domácí vypracovali první šanci ve čtvrté minutě zápasu, když Franc z 25 metrů mířil vedle. Podobně si vedl i Rosecký. V sedmé minutě už uhodilo. Pěknou akci předvedl Jaroš s Němcem a na jejím konci byl Klement – 1:0.
Potom měl šanci opět Franc, ale mířil jen doprostředka branky.
Na druhé straně hosté zahrozili z brejku a Pazderka musel prokázat své umění. Po přestávce domácí hráči pokračovali v náporu a odměnou jim byl v 62. minutě gól na 2:0, který pro Krejdla opět vypracovali agilní Jaroš s Němcem. Do konce utkání se už na výsledku nic nezměnilo.
„Zradila nás koncovka, jinak si hráči zaslouží pochvalu. Prim hráli Jaroš, Němec, Franc a dvěma důležitými zákroky podržel tým gólman Pazderka," řekl k utkání trenér, Miloš Krejdl.
Góly: 7. Klement, 62. Krejdl. Diváci: 50. Poločas: 1:0. H. Brod: Pazderka – Stojan, Pártl, Báča, Jagoš – Klement, Franc, Rosecký, Bartok – Jaroš, Němec (Beránek, Krejdl, Vlček).

U14
H. BROD – VYŠKOV 6:2
Větším protivníkem brodských žáků než soupeř byl silný vítr. Přesto si svěřenci trenéra Fikara vypracovali v úvodu zápasu dvěma góly Krejdla vedení 2:0.
Potom přišla nekoncentrovanost brodských zadáků, čehož soupeř do poločasu využil k vyrovnání výsledku na 2:2. Po přestávce už to byla jednoznačná záležitost domácích hráčů, kteří přidali další čtyři góly.I přes vysokou výhru nebyl brodský trenér Josef Fikar spokojen: „Nebyl to náš optimální výkon. Chyběla nám lehkost a rychlejší přechod do útoku."
Góly H. Brodu: Krejdl 2, Vlček, Polcar, Fikar, Bartok. Diváci: 50. Poločas: 2:2. H. Brod: Vaněček (36. Novotný) – Mašek, Stránský (41. Paušíma), Henek, L. Peřina – J. Peřina (36. Bartok), Fikar, Vlček, Karlík (36. Tajovský) – Nedvěd (36. Polcar, 66. Nedvěd), Krejdl.

U13
H. BROD – VYŠKOV 2:8 (A-A 0:2, B-B 1:2, A-B 1:2, B-A 0:2)
„V domácím zápase proti mužstvu horní šestky jsme měli ambice soupeře potrápit, ale skutečnost byla bohužel jiná. Vinou nemocí jsme nebyli kompletní a nemohli jsme střídat. I tak musím kluky pochválit za velkou bojovnost a vydání se ze všech sil. Soupeř byl aktivnější a rychlejší," řekl trenér , Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Suk, Mach (PK). Diváci: 30. Poločas: 1:4. H. Brod A: Zelenka – Vašíček, Mach – Fejt, Ondráček, Karlík – Staněk, Blažek. H. Brod B: Březina – Dohnal, Tůmová – Lážinský, Mašek, Bezděk, Franc – Kocman, Suk.

U12
H. BROD – VYŠKOV 10:5 (A-A 3:2, B-B 2:0, B-A 2:1, A-B 3:2)
„S výkonem jsem spokojený. Kluci se snažili kombinovat, a to se nám, myslím, dařilo. Někdy jsme měli být v koncovce pohotovější a důraznější. Za výkon bych chtěl pochválit i hráče soupeře. Hráli bez střídání a čtyři z nich měli v nohách zápas za U13. Přesto v druhé třicetiminutovce nepůsobili odevzdaně a bojovali až do konce," sportovně uznal soupeře trenér, Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: D. Žáček 2, Coufal 2, Pavlas 2 (druhý z PK), Pabousek, Král, Bílek, Karlík (PK). Diváci: 30. Poločas: 5:2. H. Brod A: Šidlák – Malimánek, Jirák, Kučírek, Chalupa, D. Žáček, Král, Ranecký, Coufal. H. Brod B: Kandr – J. žáček, Karlík, Šulcová, Kubát, Pavlas, Veroněk, Bílek, Teplý, Pabousek.