KOŠETICE – MÍROVKA 4:0

V souboji prvního s druhým nebyl v poli výraznější rozdíl, Košetice si ale očividně lépe počínaly před brankou soupeře. Dokázaly to už ve 26. minutě, kdy po trestném kopu otevřel skóre s přispěním teče obránce hostů Starý. O šest minut se krásně zpoza šestnáctky trefil dorostenec Vlk a hosté rázem šlapali vodu. Z problémů se nedostali, naopak po přestávce ještě umocnili. Semelka si vstřelil vlastence a v 68. minutě viděli červenou kartu Martínek s Valáškem. To byl konec veškerých šancí Mírovky, její debakl po akci Papeže dokonal v závěru Starý.
Góly: 26. a 81. Starý, 32. Vladimír Vlk ml., 58. vlastní. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:4. ČK: 0:2 (68. Martínek, 68. Valášek). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Mírovka: Berky – Rásl, Martínek, D. Dvořák, Netopilík, Mejstřík, Zacha, Semelka, Lacina (78. P. Dvořák), Němec (46. Freudenreich), Valášek.

LÍPA – PACOV B 11:0

Hosté přijeli pouze v deseti lidech. Lípa v prvním poločase dala dva šťastné góly. Po přestávce Pacovu B došly síly a Lípa si na rezervním hřišti ve Šmolovech s chutí zastřílela. „Na Pacovu bylo vidět, že je smířen se sestupem, tím nechci znehodnotit náš výkon. Týmu pomohl návrat Radka Slámy do sestavy, který naší hru dirigoval," řekl trenér Lípy Pavel Souček.
Góly: 11. Vlastní (Čech), 32., 66. a 81. Rosecký, 60., 61. a 71. Sláma, 45. J. Prokš, 65. Havel, 83. a 88. Heppner. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Lípa: Vašák – Šimek, M. Prokš, Michal Fejt, R. Souček – Kříž, Sláma (74. Marek Fejt), Rosecký, Vendl – J. Prokš (79. Heppner), Kutlvašr (55. Havel).

TIS – ČERNIČ 1:1 (předčasně ukončeno)

V 36. minutě domácí hráč Václav Kafka inzultoval hlavního rozhodčího. „Chtěl bych se rozhodčím, soupeři a fanouškům omluvit za to, co se stalo," řekl zklamaně trenér Tisu Miloslav Kozlík.
Góly: 4. Kafka – 36. Novák. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (36. Kafka). Diváci: 28. Poločas: 1:1. Tis: Sojka – Šidlák, Sládek, Bárta, Vala – Kafka, Zezulák, M. Kozlík, Vacek – Blažek, Novotný.

CHOTĚBOŘ B – ŠTOKY 0:3

Oba týmy ještě chtějí atakovat druhou postupovou příčku, proto se od okresního derby očekávala zajímavá podívaná.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, oba týmy si vypracovaly několik příležitostí, ale buď gólmani byli pozorní, nebo střelecké pokusy branku míjely. Po přestávce se nejdříve Štoky ujaly vedení zásluhou Kunce. Potom byl vyloučen domácí Čapek za nedovolené zmaření gólové šance a přesilovku hosté ještě dvakrát využili.
Góly: 72. Kunc, 81. J. Dáňa, 88. Žila. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (79. Čapek). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, R. Odvářka, Tůma – Krédl, Běloušek, Novák (75. Češík), Kohout – Šimoňák (63. Doležal), Janda (46. Pfeffer). Štoky: Exner – Miksa, Kunc, Gleixner, Stehlík – J. Dáňa, Fic (86. A. Dáňa), Šprla, Kubík – Holík (66. Žila), Lóži.

HERÁLEC HB – HUMPOLEC B 2:6

Kvalitnější hosté se do poločasu ujali vedení 2:0. Po přestávce se podařilo bojovnému Herálci vyrovnat, ale ve snaze přidat třetí gól skŕoval Svárovský na 2:3. Potom pohyblivější Humpolec utekl až na 2:6.
Góly: 49. Kohout, 63. Pátek – 2. Beránek, 42. a 73. Paťha, 65. Svárovský, 67. Tomovič, 89. Beránek. Rozhodčí: Terber. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Herálec: Vašák – M. Stojan, Med, Paclík, Hrala – J. Stojan (80. Tecl), Pátek, Kohout, Král – L. Stojan (72. Filínský), V. Vašák (75. Ježek).